Peršokti į turinį

Mano pirmasis kompiuteris


Dif1337

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Dieve mano, i5-750 su GTX 760 dar dauguma zaidimu paveza 1080p High 60fps tai ka kalbet apie i7-2600k ir RX 480?

 

Tavo minetas i5 jau arciau prie Dual Coru eina, ir tie tavo dauguma zaidimu yra ne siuolaikiniai AAA ir pan.

Ir dar low/medium kvepia (labiau low aisku)

 

O RX480 dar tik gandu stadijoi. Ner cia apie ka sneket net..

Kai bent vienas paciupines, tada ir aisku bus!

Ir kainos Lietuvoje, cia tau ne uzsienio kainos..

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau i7 3770k bus per akis. O 2600k jau ant ribos..

Nebenusišnekėk tikrai, pas mane I5-760 pirmos kartos su draugo GTX 750ti visus naujausius žaidimus ant hight-ultra tempia puikiai, įskaitant GTA v ant hight grafikų ~80fps stabilių, paocinus gpu būtų dar daugiau fps, reikės dar ir cpu paocint iki 4GHz tik stockinis cooleris temperaturas jau nebelaiko gerai

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebenusišnekėk tikrai, pas mane I5-760 pirmos kartos su draugo GTX 750ti visus naujausius žaidimus ant hight-ultra tempia puikiai, įskaitant GTA v ant hight grafikų ~80fps stabilių, paocinus gpu būtų dar daugiau fps, reikės dar ir cpu paocint iki 4GHz tik stockinis cooleris temperaturas jau nebelaiko gerai

Pamirsai paminet ant GTA V kad Advanced Settings OFF. Vaziuoji ir matai kaip medziai ir pan. uzsikrauna pries akis! :D

O del stabilumo tai gali man neaiskint, jokio ten stabilumo!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo minetas i5 jau arciau prie Dual Coru eina, ir tie tavo dauguma zaidimu yra ne siuolaikiniai AAA ir pan.

Ir dar low/medium kvepia (labiau low aisku)

 

O RX480 dar tik gandu stadijoi. Ner cia apie ka sneket net..

Kai bent vienas paciupines, tada ir aisku bus!

Ir kainos Lietuvoje, cia tau ne uzsienio kainos..

 

Cia ne AAA siuolaikinis? 1080p Very High 30fps (gerai ne 60fps) tai su i7-2600k ir kokia GTX 770-780 arba kokia R9 280X speju su High nustatymais 60fps butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Cia ne AAA siuolaikinis? 1080p Very High 30fps (gerai ne 60fps) tai su i7-2600k ir kokia GTX 770-780 arba kokia R9 280X speju su High nustatymais 60fps butu.

 

Taip AAA, bet kalbejom apie i5 750.

30fps yra unplayable su klava+pele. Nebent su gamepad'u zaist..

 

O su i7 2600k ir tavo isvardintom GPU, stabilaus 60fps nebus. Vistiek sunkiom situacijom drop'ins iki 30-40 (Vien jojimas arkliu per miskeli ten yra sunki situacija!) :D

O jeigu dar ir su ijungtu VSync (nes biudzetinius kompus turintys, niekad bent 120hz moniku neturi) tai isvis tragedija!

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamirsai paminet ant GTA V kad Advanced Settings OFF. Vaziuoji ir matai kaip medziai ir pan. uzsikrauna pries akis! :D

O del stabilumo tai gali man neaiskint, jokio ten stabilumo!

Nu tai ir kas? Ir kaip sakei kad medžiai užsikrauna prieš akis taip nėra, dar bandes žaisti far cry 4, ten taipogi viskas gerai. Kitų žaidimų nebandęs todėl pasakyti negaliu

 

Taip AAA, bet kalbejom apie i5 750.

30fps yra unplayable su klava+pele. Nebent su gamepad'u zaist..

 

O su i7 2600k ir tavo isvardintom GPU, stabilaus 60fps nebus. Vistiek sunkiom situacijom drop'ins iki 30-40 (Vien jojimas arkliu per miskeli ten yra sunki situacija!)  :D

 

30FPS ant tokių žaidimų kaip csgo, taip, pažaisti neįmanoma. bet ant tokių kaip gta, withcher tai yra normalus fps, nes ten nereikia reakcijos, o tam ir nereikia didelio fps.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30FPS ant tokių žaidimų kaip csgo, taip, pažaisti neįmanoma. bet ant tokių kaip gta, withcher tai yra normalus fps, nes ten nereikia reakcijos, o tam ir nereikia didelio fps.

as ant 30fps zaidziu :D priklauso kokiam ranke sedi iki gold nova dar gali su 30lost Redaguota , nario ElKebabas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip AAA, bet kalbejom apie i5 750.

30fps yra unplayable su klava+pele. Nebent su gamepad'u zaist..

 

O su i7 2600k ir tavo isvardintom GPU, stabilaus 60fps nebus. Vistiek sunkiom situacijom drop'ins iki 30-40 (Vien jojimas arkliu per miskeli ten yra sunki situacija!) :D

O jeigu dar ir su ijungtu VSync (nes biudzetinius kompus turintys, niekad bent 120hz moniku neturi) tai isvis tragedija!

Na pas tau kai zverys stovi tai tu neprates 30fps zaist... Zaidimai kaip CS:GO gal ir unplayable su 30fps bet kitus zaidimus jei ir eina tik 30fps zaidziu su klavietura ir pelyte ir nematau tame problemos... O tai kodel GTX 760 ir i5-750 dropino tik po koki 1-2fps? Miesteli irgi didelis veiksmas vyksta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As su 60 negaliu zaist neisivaizduoju kaio tu su 30 zaidi.. pats sedziu lem ir minimum 200fps man reik xd

Ne įranga daro geru o praktika, tiesiog ipranti žinai iš kur priešas išeis, kartais buna kad fps koja pakiša bet tik kartais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Na pas tau kai zverys stovi tai tu neprates 30fps zaist... Zaidimai kaip CS:GO gal ir unplayable su 30fps bet kitus zaidimus jei ir eina tik 30fps zaidziu su klavietura ir pelyte ir nematau tame problemos... O tai kodel GTX 760 ir i5-750 dropino tik po koki 1-2fps? Miesteli irgi didelis veiksmas vyksta...

 

Ne zverys pas mane, tas mano i5 yra gaidys siuolaikiniams AAA Cpu-based (nu gal ne visiskas gaidys, bet gaidys!). Todel ir ziurineju sau i7 4790k, kad jau nebutu silpnos grandies! Ir kitiem nepatariu imt i5(kai yra galimybe paimt i7), ka jau sakyt apie i3.

Todel ir sakau, jog jus patys neciupinedami prisiskaitot straipsniu kur tokie "svajokliai" raso jog ju manymu zaidimai skraidys su senos kartos procais/GPU! O kai nusiperki, kad nebutu apmaudu, visiem sakai jog eina kaip per sviesta Fullhd 60fps Ultra :D Ir raktinis zodis: stabiliai :D

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne zverys pas mane, tas mano i5 yra gaidys siuolaikiniams AAA Cpu-based (nu gal ne visiskas gaidys, bet gaidys!). Todel ir ziurineju sau i7 4790k, kad jau nebutu silpnos grandies! Ir kitiem nepatariu imt i5(kai yra galimybe paimt i7), ka jau sakyt apie i3.

Todel ir sakau, jog jus patys neciupinedami prisiskaitot straipsniu kur tokie "svajokliai" raso jog ju manymu zaidimai skraidys su senos kartos procais/GPU! O kai nusiperki, kad nebutu apmaudu, visiem sakai jog eina kaip per sviesta Fullhd 60fps Ultra :D Ir raktinis zodis: stabiliai :D

Ne pigiau tau butu Xeona paimt? ar tu overlocinsi ta i7?

Redaguota , nario Martis741
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne pigiau tau butu Xeona paimt? ar tu overlocinsi ta i7?

Na, pagal specifikacijas matosi Z97 lusto motininė ir, berods, minėjo, jog ims atrakintą CPU. Nemanau, kad nusipirks tokį CPU ir nė trupučio nekels dažnių. Būtų gan juokinga, jei taip įvyktų :D. O jeigu turėtų kokią nors H81 ar B85 lusto motininę ir neplanuotų jos keisti, tada suprantama, kad Xeon'ą labiau vertėtų imti.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, pagal specifikacijas matosi Z97 lusto motininė ir, berods, minėjo, jog ims atrakintą CPU. Nemanau, kad nusipirks tokį CPU ir nė trupučio nekels dažnių. Būtų gan juokinga, jei taip įvyktų :D. O jeigu turėtų kokią nors H81 ar B85 lusto motininę ir neplanuotų jos keisti, tada suprantama, kad Xeon'ą labiau vertėtų imti.

Neatkreipiau demesio i specifikacijas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne zverys pas mane, tas mano i5 yra gaidys siuolaikiniams AAA Cpu-based (nu gal ne visiskas gaidys, bet gaidys!). Todel ir ziurineju sau i7 4790k, kad jau nebutu silpnos grandies! Ir kitiem nepatariu imt i5(kai yra galimybe paimt i7), ka jau sakyt apie i3.

Todel ir sakau, jog jus patys neciupinedami prisiskaitot straipsniu kur tokie "svajokliai" raso jog ju manymu zaidimai skraidys su senos kartos procais/GPU! O kai nusiperki, kad nebutu apmaudu, visiem sakai jog eina kaip per sviesta Fullhd 60fps Ultra :D Ir raktinis zodis: stabiliai :D

Niekas ir nesakė kad full hd ir visuose žaidimuose, pas mane 1440x900 tik, taip kad toli ne full hd + tik gta bandes ir far cry 4, o teb viskas kaip per sviestą, dažniausiai tokie žmonės kur sukiša belenkiek pinigų į naują geležį ir vėliau gailėsi kad galėjo tiek sutaupyt ir išgaut vos ne tokį patį performancą žaidimuose, arba iš vis nežaidžia naujausių žaidimų kurie reikalauja daug resursų.

 

 

As su 60 negaliu zaist neisivaizduoju kaio tu su 30 zaidi.. pats sedziu lem ir minimum 200fps man reik xd 

 

Kaip tau reikia 200, jei monitoriai didžiausią fps palaiko 144, ir tai jie yra brangūs, tai pas tavce spėju 60/75 HZ, tai kaip tau reikia 200fps jei tu matai vos tik 75?

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...