Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3673 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi noriu pirkti monitoriu ir klaviatura. Gyvenu Norvegijoi tai buciau dekingas jai is Norvegisku svetainiu linkus duotumet bet galit mest ir LT linkus. Monitoriui galeciau isleist 300euru ir klaviaturai 60euru kokiu. Galit mest ir vos brangesnias. Laukiu atsakymu :P

 

P.S

Geriau kad monitorius butu 24coliu, 1080p ir jungtis hdmi

 

Nauja tema kadangi moderatorius uzrakino mano praeita tema uz tai kad kazkur netycia sukuriau tokia pacia tema..

Rasiau i pm neatraso, jusu problemos man reikia pagalbos skubiai tai nezadu laukt kol jis atrasys :)

(redaguota)

http://www.skytech.lt/xl2411z-benq-xl2411z-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-p-182897.html
Ka manot apie toki? Kiek zinau ten reikia biski su nustatymais pazaist ir viskas buna ok.
Tik as nezinau pas mane laptope tik hdmi yra o 144hz gauciau tik su dvi..
Jaigu naudociau toki: https://www.komplett.no/product/846094/datautstyr/kabler/monitorkabler/iiglo-skjermkabel-dvi-hdmi-2-m

kaip manot viskas butu ok? Zaidziu only CS:GO laptopas Lenovo y700.

 

O klaviatura uzsisakiau: http://www.skytech.lt/rz0300392700r3m1-razer-blackwidow-2014-zaidimu-klaviatura-isdestymas-p-187454.html

Su akcija radau :P Taip kad truksta tik monitoriaus.

Jaigu man ant laptopo 144hz be sansu tai pasiulykit is geresniu 60hz gaming monitoriu..
 

Redaguota , nario Fairy

http://www.skytech.lt/xl2411z-benq-xl2411z-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-p-182897.html

Ka manot apie toki? Kiek zinau ten reikia biski su nustatymais pazaist ir viskas buna ok.

Tik as nezinau pas mane laptope tik hdmi yra o 144hz gauciau tik su dvi..

Jaigu naudociau toki: https://www.komplett.no/product/846094/datautstyr/kabler/monitorkabler/iiglo-skjermkabel-dvi-hdmi-2-m

kaip manot viskas butu ok? Zaidziu only CS:GO laptopas Lenovo y700.

 

O klaviatura uzsisakiau: http://www.skytech.lt/rz0300392700r3m1-razer-blackwidow-2014-zaidimu-klaviatura-isdestymas-p-187454.html

Su akcija radau :P Taip kad truksta tik monitoriaus.

Jaigu man ant laptopo 144hz be sansu tai pasiulykit is geresniu 60hz gaming monitoriu..

 

Jei tavo laptopas išspaudžia 144fps žaidimuose tai kodėl gi ne bet jei ne tai tada jo lauk kol kas pasiūlys 60hz.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3673 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...