Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sudekit kompiuteri.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nerekomenduoju GTX950

Ir siūlau vietoj HDD naudot SSD, kiek suprantu filmuosi, ir jei filmuosi norėsi editint, tai, kad sparčiau surendintu naudot geriau SSD, ir šeip jie geresni, pasakyk biudžeta.

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar tau tikrai geras buildas, t.y ar visko užteks, ir panašiai, bet siūlau šitą: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=FcrBEQAxCELRlsCwKkn%2Ffa2e3p8BujIvX0joMbu6RkfGNxIh7kCiwY3AKW%2FI8n5%2F

nesu garantuotas jog viskas suderinta, sumečiau, kaip turėtu atrodyti maždaug tau buildas, gal ir visi komponentai tinka, Tautedorus gali plačiau pakomentuot apie tai.

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą

pats ir susidek kas cia labdara kazkokia kiekviena diena zmones vis verkia sudekit kompa sudekit kompa eik namo i google ir skaityk kaip sudet

Wtf? Kas tau negerai? As pats apie kompiuterius nusimanau labai nedaug ir zinau, kad siame forume yra zmoniu kurie zino viska apie kompiuterius ir jie be jokiu sunkumu pasiulo build'us. Man rodos tu nesupranti, kad esi forume...

Nuoroda į komentarą

Aš siūlau tokį: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcaxAQAgCAOwlyhQsPr%2FX6JTAnXVxnFIOcrLOcKChRfYsp8EGT9K9eQC

ESU NAUJAS ANT TOKIŲ DALYKŲ , TAD JEI DAR SKAITYS KAŽKAS IŠ TOKIŲ KAIP Tautedorius ( TA PRASME NUSIMANANČIŲ ) PRAŠAU PATAISYTI! AČIU

Man linkas neveikia.

Nuoroda į komentarą

Aš siūlau tokį: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcaxAQAgCAOwlyhQsPr%2FX6JTAnXVxnFIOcrLOcKChRfYsp8EGT9K9eQC

ESU NAUJAS ANT TOKIŲ DALYKŲ , TAD JEI DAR SKAITYS KAŽKAS IŠ TOKIŲ KAIP Tautedorius ( TA PRASME NUSIMANANČIŲ ) PRAŠAU PATAISYTI! AČIU

Vietoj dabartinės gpu galėjai imti 750ti, vis gi gtx geriau optimizuoti žaidimams negu radeonai, visa kita ok.

Nuoroda į komentarą

Nerekomenduoju GTX950

Ir siūlau vietoj HDD naudot SSD, kiek suprantu filmuosi, ir jei filmuosi norėsi editint, tai, kad sparčiau surendintu naudot geriau SSD, ir šeip jie geresni, pasakyk biudžeta.

Ir kas su GTX 950 blogai taip?

Nuoroda į komentarą

Nežinau ar tau tikrai geras buildas, t.y ar visko užteks, ir panašiai, bet siūlau šitą: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=FcrBEQAxCELRlsCwKkn%2Ffa2e3p8BujIvX0joMbu6RkfGNxIh7kCiwY3AKW%2FI8n5%2F

nesu garantuotas jog viskas suderinta, sumečiau, kaip turėtu atrodyti maždaug tau buildas, gal ir visi komponentai tinka, Tautedorus gali plačiau pakomentuot apie tai.

Neina sudėti, skiriasi motininės socket'as. SSD su tokiu biudžetu geriau imti tokį. O kalbant apie CPU, neimčiau to nusenusio AMD. Taip, render'inant jis gal ir bus geresnis, bet pagrinde kompiuteris bus perkamas žaidimams, tai...

Nuoroda į komentarą

amd yra šš. norėsi keist procą į intelį, reiks ir motkę keist, taip, kad neapsimoka, o 750 lyginant su 950 tikrai yra lievesnis, o tokiam biudžetuj ssd tikrai lievas pasirinkimas, jau geriau geresnę GPU ir CPU.

Nuoroda į komentarą

Vietoj dabartinės gpu galėjai imti 750ti, vis gi gtx geriau optimizuoti žaidimams negu radeonai, visa kita ok.

AMD kaip tik man rods pats Tautedorus CS:GO geriau veikia negu GTX'ai, o ir su DirectX 12 žaidimais Radoen'ais irgi man rods geriau tvarkos.

Netrugdo, tik šeip pasakau, jog žmogus atsižvelgtu į SSD, o taip ir reikia greitesnio procesoriaus, ir bent 8GB ram, tai tiek iš video jei norint kurt.

O kas iš tu 250GB? Visi video, žaidimai, renderinimo programos ir nieko ten neliks žaidimas gal vienas CS:GO ir tai tik tilps. O ir skaičiau kad pagrinde dėl video renderinimo reikia greitesnio procesoriaus ir daugiau RAM'ų o SSD nelabai ką ir duos render time.

amd yra šš. norėsi keist procą į intelį, reiks ir motkę keist, taip, kad neapsimoka, o 750 lyginant su 950 tikrai yra lievesnis, o tokiam biudžetuj ssd tikrai lievas pasirinkimas, jau geriau geresnę GPU ir CPU.

Video kūrime, AMD bus geriau. O ir paskui bus galima į FX-8370 X8 atsinaujint ar netgi FX-9560 lygtais.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...