Peršokti į turinį

Vaizdo plokstes keitimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tas tautedorius ar koks jo ten nick turbūt galvoja, kad tu nori iš stacionaraus išlupt ar kažkas panašaus. Be to ištrauk tą batareiką ir laikyk laptopą ant laido :D. Batareika pareis gi...

ne ne, aš tiesiog noriu pasikeisti į geresni procesoriu, ir klausiu ar vaizdo plokste reiktu atskirai deti ar nuo proco priklauso , ''as blemba kaip pavzd duodu ,'' kas nesupranta jau pasaket jog neis idet nu ir neis vis tiek vesiu pas meista dulkes valyt gal ka prigalvos, pakeis, as sakau ar prie proco cia vaizduske priklauso ar atskirai jau turetum det loptop. nes i loptopa eina pakeisti jei tik atitinką..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne ne, aš tiesiog noriu pasikeisti į geresni procesoriu, ir klausiu ar vaizdo plokste reiktu atskirai deti ar nuo proco priklauso , ''as blemba kaip pavzd duodu ,'' kas nesupranta jau pasaket jog neis idet nu ir neis vis tiek vesiu pas meista dulkes valyt gal ka prigalvos, pakeis, as sakau ar prie proco cia vaizduske priklauso ar atskirai jau turetum det loptop. nes i loptopa eina pakeisti jei tik atitinką..

Ai, tai aišku, kad procą tu gali pasikeist, kažin ar buvo kada toks laptopas, kad negalėtum. Tereikia pertept termo pasta, termo padelius perdėt ir viskas, nesupratau ką tu nori daryt :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet man įdomu kokie asilai procą lytuotų, įmanoma būtų, bet labai nepatogu. Šiaip pagal senumą į laptopą negalima žiūrėt, pats turiu senuką, bet kapoja daug game, bei prilygsta 2010/12 laptopams. Ir kaitaliojasi viskas, aišku kaina buvo taip pat nebloga. Kai nešiau, kad windowsus perrašytų, tai pagalvojo, kad pizdinau jį :D(višta buvo įrašyta).

Deja, bet asilai-gamintojai lituoja prie motininių.

 

Iš kur žinai, kad negalima, kažko nemačiau?

Negalima, nes dabar nėra dedikuotos. Tad nebus tinkamo maitinimo, ir jos niekur nesukiši.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne ne, aš tiesiog noriu pasikeisti į geresni procesoriu, ir klausiu ar vaizdo plokste reiktu atskirai deti ar nuo proco priklauso , ''as blemba kaip pavzd duodu ,'' kas nesupranta jau pasaket jog neis idet nu ir neis vis tiek vesiu pas meista dulkes valyt gal ka prigalvos, pakeis, as sakau ar prie proco cia vaizduske priklauso ar atskirai jau turetum det loptop. nes i loptopa eina pakeisti jei tik atitinką..

Eina CPU keisti, jei nėra prilituotas prie motininės ir, jeigu užteks aušinimo bei maitinimo. Pakeitus CPU, gali keistis ir integruota vaizdo posistemė - Intel HD.

 

Dedikuota GPU - nVIDIA/AMD.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai, tai aišku, kad procą tu gali pasikeist, kažin ar buvo kada toks laptopas, kad negalėtum. Tereikia pertept termo pasta, termo padelius perdėt ir viskas, nesupratau ką tu nori daryt :D.

 

tai tarkim aš db keisiu proca tai išeis i geresni pasikeisti ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ta prasme , kaip atrodytu jin numestum kaip pvz koki ?

Pirmas dalykas tai 90proc kad bus prilituotas cpu, antras dalykas tavo motinine per sena ir senas socketas , todel tu vis tiek jau neidesi i5 kokio, timriausiai ir i3. Nsbent 2 kartos kokios geriausiu atveju, ir galiausiai tu neigausi jokios suknistos naudos nes abejose yra intergruotos grafikos. O dedikuotu grafiku tau dar karta dakau tu neidesi, nes pirma tau neuzteks maitinimo kadangi senas laptopas o antra net neprijungsi tu tos dedikuotos nes nebus jungties. Jeigu tu klausi ir vis tiek nori daryt savai tai ir upgradink is vieno sudo i kita ir neklausk musu, nes i vis tiek nesiklausai patarimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas dalykas tai 90proc kad bus prilituotas cpu, antras dalykas tavo motinine per sena ir senas socketas , todel tu vis tiek jau neidesi i5 kokio, timriausiai ir i3. Nsbent 2 kartos kokios geriausiu atveju, ir galiausiai tu neigausi jokios suknistos naudos nes abejose yra intergruotos grafikos. O dedikuotu grafiku tau dar karta dakau tu neidesi, nes pirma tau neuzteks maitinimo kadangi senas laptopas o antra net neprijungsi tu tos dedikuotos nes nebus jungties. Jeigu tu klausi ir vis tiek nori daryt savai tai ir upgradink is vieno sudo i kita ir neklausk musu, nes i vis tiek nesiklausai patarimu.

Man atrodo, kad įdės i3, i2 tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, kad įdės i3, i2 tikrai.

i2 :D. Be to, sakydamas, kad galės keisti, tu nesiremi jokiais faktais. Pirmiausia, reikia tikrinti socket'ą. Antra, tikrinti motininės modelį ir žiūrėti, ar procesorius bus palaikomas, galiausiai tikrinti ar užteks maitinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i2 :D. Be to, sakydamas, kad galės keisti, tu nesiremi jokiais faktais. Pirmiausia, reikia tikrinti socket'ą. Antra, tikrinti motininės modelį ir žiūrėti, ar procesorius bus palaikomas, galiausiai tikrinti ar užteks maitinimo.

Ir tikrinti ar CPU neprilituotas, nes bus dar papildomos išlaidos keičiant CPU.

 

Jo i2 tai tikrai tiks :D, bet deje ne i3 kadangi i3 nebus tokiu socketu kurie turi celeronai

Laptopiniai gal bet stacionariniai man rods turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...