Peršokti į turinį

Kodėl negaliu rašyti būsenose?


miša.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taiigi aš nesuprantu dėl ko negaliu rašyti i busenos atnaujinimus ?

 

Nieko blogo nepadariau nei reklamavau nei ka ;/

 

Mano paskutinis būsenos atnaujinimas buvo toks : https://www.supergames.lt/index.php?app=forums&module=extras&section=stats
O čia vpš ne reklama :DD

Redaguota , nario #Martynas
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažką reklamavai, ar skelbiai netinkamo, ir atėmė tą teisę. Man šiandien tai pasibaigė, pasimokiau iš savo klaidos. Po kelių savaičių ar po vienos savaitės turėtų atsistatyti viskas ir vėl galėsi rašyti. Taisykles pasiskaityk: 
 

3.3. Naujausi būsenos atnaujinimai yra skirti tik narių tarpusavio bendravimui. Dėl šios priežasties čia draudžiama skelbti tiek vidines (forumo), tiek išorines (kitų puslapių) nuorodas ar svetainių pavadinimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažką reklamavai, ar skelbiai netinkamo, ir atėmė tą teisę. Man šiandien tai pasibaigė, pasimokiau iš savo klaidos. Po kelių savaičių ar po vienos savaitės turėtų atsistatyti viskas ir vėl galėsi rašyti. Taisykles pasiskaityk: 

 

3.3. Naujausi būsenos atnaujinimai yra skirti tik narių tarpusavio bendravimui. Dėl šios priežasties čia draudžiama skelbti tiek vidines (forumo), tiek išorines (kitų puslapių) nuorodas ar svetainių pavadinimus.

Jokios reklamos nebu o neika tiesiog linkas į šiandienos pranešimus :DD degradacija

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas forumas degraduoja ir degraduoja. Po metų šis forumas žlugs ir pereis visi į Eisvės puslapį.

Eik tu jeigu leis tokiems kaip tu rašyti tai išvis kuo forumas bus dabar tu čia verksi kodėl negalima to ir ano yra taisyklės ir turi jų laikytis

Redaguota , nario Adomas J
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...