Raudonas

Atsidaro naujas forumas | Telefonų žaidimai

Recommended Posts

Atsidaro naujas forumas Telefonų žaidimai.

Šis forumas jau užpildytas, tuščių laukų nėra, todėl jau galite jame pradėti dalyvauti. Taip pat galite įdėti ir savo turimų žaidimų skirtų mobiliesiems telefonams. Šį forumą suorganizavo narys pukysxxx, todėl jam leidžiame ten tvarkytis.

Linkiu sėkmės visiems tenai dalyvaujantiems ir žinoma organizatoriui pukysxxx.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na va, aš tvarkausi Programų skiltyje, o jis tvarkysis Telefonų žaidimuose, priimkime jį šiltai :) Ir sveikinu tapus savo skilties moderatoriumi,tikiuosi Telefonų skiltis išliks ir būsi geras moderatorius :)

Dalintis šį pranešimą

Vo vo imkit ir žaiskit mane ;DD Taip sako kekvienas geras žaidimas..O pajemi ir susigundai pažaisti per pamoką..tada tėvai klausia iš kur pastabos ir dvejetai :]

Dalintis šį pranešimą

Vo vo imkit ir žaiskit mane ;DD Taip sako kekvienas geras žaidimas..O pajemi ir susigundai pažaisti per pamoką..tada tėvai klausia iš kur pastabos ir dvejetai :]

O tu atsakai tokia fraze "Mokytoja ant manes uzsisedus" bei nustatai liudna veiduka. :D :D :D

Dalintis šį pranešimą

O paskui ateina valstybiniu metas, nieko neislaikes ir niekur neistojes eini i satybas ir maisydamas betona kaip lauke -20 gailiesi kad zaidei mob per pamoka :D

Is tikruju mazdaug daug kas zino kur stos ir per tas pamokas kur zino, kad reikes ir mokinasi... Pvz man tikslieji mokslai ant 8 visi, pvz: Matke, Fizika, Chemija ir pam, o vosokios kalbos ant 5-6, pvz: Lytu, Rusu, Anglu. :)

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele