Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsidaro naujas forumas | Telefonų žaidimai


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
Guest Guest

Tikrai puiku. Prireikia tokių dalykų. Bet nemanau ar daug kas siųsis yra vienas tinklalapis kur parenki savo telefono modelį ir išmeta Tau ~500 000 wal'ų,garsų,žaidimų,ekrano temų ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
Manau tas forumas labai populiarus nebus, nes mob softo pilnas internetas į google įvedi modelį, rezoliuciją ir symbianą. :rolleyes:

Bet kam ieskot googlej jaj gali rasti cia. :):P Siaip dabar labai mazai keliau zaidu, nes mokslai spaudzia, bet va reiks snd ar ryt idet. :)

Bet aš nesuprantu,ar rasi tiek ko Tau reik. Paimi parašai googlei pavadinimą žaidimo,telefono modelį ir viskas. Jokių pastangų nereik,negu Tu čia ieškosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau tas forumas labai populiarus nebus, nes mob softo pilnas internetas į google įvedi modelį, rezoliuciją ir symbianą. :rolleyes:

Bet kam ieskot googlej jaj gali rasti cia. :):P Siaip dabar labai mazai keliau zaidu, nes mokslai spaudzia, bet va reiks snd ar ryt idet. :)

Bet aš nesuprantu,ar rasi tiek ko Tau reik. Paimi parašai googlei pavadinimą žaidimo,telefono modelį ir viskas. Jokių pastangų nereik,negu Tu čia ieškosi :)

Nu, o jai pvz nzn kokio zaido ar panasiai, pvz jai parasyciau savo tel modeli man nk nerastu tik ten pristatimus ir perametrus, jokiu zaidimu neisvystum, dabar radau tik geru, o siaip gaidys... Nu tai va, jaj modelis naujas turi isbandineti ivairius zaidu varijantus, o modelio Googlej parasyta neuztenka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu mest reklamos,bet kitaip negaliu :) Gausiu įspėjimą,tai gausiu. http://www.zedge.net Dešinėje pusėje pasirenki tel modelį ir vot tak :)

O jaj nerandu savo tel modelio kas tada? :lol: Nes ner cia naujausiu modeliu. :D

Ir neradau zaidu savo telefuj, tik paveiksliuku. :D

Man parase tokia zinute:

'Sorry, we weren't able to map your LG KP500 to our games database.

Please select a game phone to see games that will fit."

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet aš nesuprantu,ar rasi tiek ko Tau reik. Paimi parašai googlei pavadinimą žaidimo,telefono modelį ir viskas. Jokių pastangų nereik,negu Tu čia ieškosi :)

Bet sitame forume bus galima pasidalint ispudziais arba dar kuom nors.. :D

Joa, siaip sis forumas vertas demesio. ;) Siaip tik kaip minejau reiks dadet zaidu ir panasiu sh. :):P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...