Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kompiuterių žinovai, žadu greitu metu pirkt naują personalinį kompiuterį, arba gal dėtis dalimis, visas pasirinkau, bet tarp AMD FX-6300 (6branduoliai, 3.5Ghz) ir Intel i3 6100 (Naujausia karta, 3.7Ghz)

Ieškojau forumuose, youtube'i, daug kur rašo kad 6 branduoliai geriau, greičiau susidoroja su programomis ir panašiai..

O 2 branduoliai (i3 6100) galbūt taip pačiai susidoroja, bet už tat "Single core" vieno branduolio greitis didesnis nei (AMD FX-6300).

Tai vat, labai norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, kuris geriau, galbūt turėjot ar gal turit vieną iš šių procesorių, kaip jums jie tarnauja?

 

i3 geriau bet kokiu atveju. Amd naudoja pasenusias technologijas. Tas fx 6300 yra ar 2011 m. pabaigos ar 2012 m. pradzios. Amd procesoriai stipriai atsilieka nuo intel energijos sunaudojimo atzvilgiu. (zymiai daugiau kaista ir uzia)


o kas is to, kad jie daug tu branduoliu turi. Vistiek dauguma zaidimu tik du branduolius tepalaiko, patys naujausi 4 branduolius ir gal tera kokie 2 zaidimai kurie daugiau nei 4 branduolius isnaudoja.

Apie AMD proca net negalvok, tingiu aiskint koks cia galvos skausmas yra..

O del i3 skylake, geriau i5 haswell'i imciau. Taip taip, zinau jusu futureproof'us.. bet apie juos manau reik sneket kai yra biudzetas bent i5 skylake, kad paskui pereit i i7 skylake. 

Dvieju branduoliu kompa imt dabar nekazka.. kad ir kokia ten jungtis butu.. apie i5 skylake dar pagalvociau..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Apie AMD proca net negalvok, tingiu aiskint koks cia galvos skausmas yra..

O del i3 skylake, geriau i5 haswell'i imciau. Taip taip, zinau jusu futureproof'us.. bet apie juos manau reik sneket kai yra biudzetas bent i5 skylake, kad paskui pereit i i7 skylake. 

Dvieju branduoliu kompa imt dabar nekazka.. kad ir kokia ten jungtis butu.. apie i5 skylake dar pagalvociau..

Ai nepjauk grybo.

Amd geri, tinkamus pasiėmus FX ypač tipo (kaip ir bv įvardinta, čia ne x2 x4 x6 ir tt tipo procesoriai) kaip darrel sakė, geras darbui, kai kurie ir gamingui tinka, jie pigūs, aišku teks paploti papildomai ant procesoriaus aušintuvo nuo kaitimo.

Intel ne taip kaista kaip AMD, bet už tokias specifikacijas kaip fx'o reiktų papildomai pamokėti.

Ai nepjauk grybo.

Amd geri, tinkamus pasiėmus FX ypač tipo (kaip ir bv įvardinta, čia ne x2 x4 x6 ir tt tipo procesoriai) kaip darrel sakė, geras darbui, kai kurie ir gamingui tinka, jie pigūs, aišku teks paploti papildomai ant procesoriaus aušintuvo nuo kaitimo.

Intel ne taip kaista kaip AMD, bet už tokias specifikacijas kaip fx'o reiktų papildomai pamokėti.

Ka tu cia balamutini zmogui smegenis? 

Koks tolkas imt FX jeigu nekuria jau AMD tam socket'ui procu.. jokio futureproofo. 

AMD procai kaista kaip velniai, reikalauja brangiu motininiu ir gero ausinimo OC'ui (kurio ziauriai reik AMD procams)

Jie yra nestabilus, FPSdrop'ai ir pan.

Blemba, nu tu tikrai galetum but kompu parduotuviu konsultantu. Jie irgi sudus su tokiom pasakom stumdo..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ka tu cia balamutini zmogui smegenis? 

Koks tolkas imt FX jeigu nekuria jau AMD tam socket'ui procu.. jokio futureproofo. 

AMD procai kaista kaip velniai, reikalauja brangiu motininiu ir gero ausinimo OC'ui (kurio ziauriai reik AMD procams)

Jie yra nestabilus, FPSdrop'ai ir pan.

Blemba, nu tu tikrai galetum but kompu parduotuviu konsultantu. Jie irgi sudus su tokiom pasakom stumdo..

Taigi ir sako, kad amd darbui geri. Net mano pats pirmas kompas buvo geras darbui su ofiso programomis. 

(redaguota)

minimaliam darbui be gamingo uztenka ir intel skylake g pentiumo arba i3. gamingui i3/i5. na su photoshopu nedideles raiskos iki 1080p/1200p nuotraukas gali redaguoti ir ant i3 ypac jei turi ssd tai dar sparciau. i5 ar i7 butu geriau bet pagal kaina i3 uzteks pradziai.

amd apsimokejo 2011-2013aisias kaip high end/mid end build hardware imti.

tas fx6300 ir t.t. yra NIEKAS lygininant su i5 760 oc su overwoltage i 3.8ghz. prikolas bet zinau kam pavyko ta padaryt. pc iki dabar dirba net streamina. amd tiesiog neapsimoka.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Pats turiu FX6300, kaip apie ganėtinai senai pirktą kalbant, tai manau jog man jį įsigyti tikrai apsimokėjo. Neturėjau praktiškai jokių problemų, išskyrus mobilių telefono OS virtualizavimo, kurį ir tai susitvarkiau. Tai pat CPU "turbo-boost'inasi" iki 3.9 GHz. Dėl tempiaratūrų ir energijos sąnaudų, jau kiti minėjo. Dėl energijos aš niekada neturėjau problemų, kadangi ne pats už ją moku, bet realiam gyvenime geriau investuoti šiek tiek daugiau į CPU ir vėliau, per laiką, sutaupyti iš elektros, nei atvirkščiai. Kitas dalykas, kad multithreadinimas yra ateitis ir dauguma naujų žaidimų variklių jau turi, ar kuria jo palaikymą. Tad nemanau jog galima sakyti, jog CPU su daug branduolių nėra tinkami dabartiniams žaidimams. Dar praitų metų žaidimai ant šio CPU ir GTX760 veikia ant "High", deja nesenai išėję žaidimai nekaip velkasi ant "Low"... Taigi, aplamai nemanau jog dabar apsimoka pirkti bet kokį šios serijos CPU, kadangi, kaip ir minėjo, AMD nauja CPU karta nepalaikys AM3/+ socketų ir bus orientuoti tik į mid/low end. 

Filthy-Frank.jpg

Ka tu cia balamutini zmogui smegenis? 

Koks tolkas imt FX jeigu nekuria jau AMD tam socket'ui procu.. jokio futureproofo. 

AMD procai kaista kaip velniai, reikalauja brangiu motininiu ir gero ausinimo OC'ui (kurio ziauriai reik AMD procams)

Jie yra nestabilus, FPSdrop'ai ir pan.

Blemba, nu tu tikrai galetum but kompu parduotuviu konsultantu. Jie irgi sudus su tokiom pasakom stumdo..

Reikalauja brangių motininių? No shit pls... Šiuo atvėju labiau apsimoka imti FX arba pasitaupyti ant i5, nes i3 tikrai neapsimoka... Ir dar skylake, motinine nemažai kainuos, o dar ramai ddr4, o geiminimui ddr4 ar ddr3 nieko nekeičia.

 

 

Reikalauja brangių motininių? No shit pls... Šiuo atvėju labiau apsimoka imti FX arba pasitaupyti ant i5, nes i3 tikrai neapsimoka... Ir dar skylake, motinine nemažai kainuos, o dar ramai ddr4, o geiminimui ddr4 ar ddr3 nieko nekeičia.

daug nekainuoja ta skylike apie 50 euru ddr ramai 32eurai, o fx neapsimoka kaip ir kazkas sake ant fx socketu nieks negamina jau procesoriu.

(redaguota)

daug nekainuoja ta skylike apie 50 euru ddr ramai 32eurai, o fx neapsimoka kaip ir kazkas sake ant fx socketu nieks negamina jau procesoriu.

Bet i3 turi tik du branduolius. Na temos autoriui rekomenduočiau palaukti naujos kartos CPU. Arba pasitaupyti ant i5 bent jau. Nes i3 tikrai neapsimoka, nebent naršymui internete  :D Nors tada jau geriau imti pentium :D

Redaguota , nario R.Lightning

 

 

Bet i3 turi tik du branduolius. Na temos autoriui rekomenduočiau palaukti naujos kartos CPU. Arba pasitaupyti ant i5 bent jau. Nes i3 tikrai neapsimoka, nebent naršimui po interneta :D Nors tada jau geriau imti pentium :D

i3 naršymui... Nu kas per nesąmonės... Lyg skaičiavai kainos/performanso santykį, kad sakytum, jog neapsimoka.
(redaguota)

i3 naršymui... Nu kas per nesąmonės... Lyg skaičiavai kainos/performanso santykį, kad sakytum, jog neapsimoka.

Taip, taip. Sakyk ką nori, bet i3 neapsimoka pirkt... Kaip matau pats pentium turi. Sakyk, kodėl ne i3? 

Redaguota , nario R.Lightning

 

 

(redaguota)

Taip, taip. Sakyk ką nori, bet i3 neapsimoka pirkt... Kaip matau pats pentium turi. Sakyk, kodėl ne i3? 

tarp intel ir amd cpu kainu su motininem koks tik 15-30euru skirtumas bendrai jam paemus-gal net mazesnis, pereiti is amd i intel tektu keisti tiek cpu tiek motina. kas cia pigiau ir kad apsimoketu.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...