Peršokti į turinį

PC BUILD


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei nežinai, tai neaiškink ir neprikelinėk temos.

Davai nusipirk tokį pats gamingui, pažvengsiu  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:  :funny: Sėdi pentiuminis nieko neišmanantis. Jam i5 per akis, bet jeigu neturi kur pinigų kišt gali ir i7 pirkt. 4-5 gen per akis, skylake abejoju ar jam reik.

O kam tu prikeli seną temą ?  :shok:

Sena tema? 8 dienos praėjo nuo paskutinio posto tau čia sena?

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Davai nusipirk tokį pats gamingui, pažvengsiu  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:  :funny: Sėdi pentiuminis nieko neišmanantis. Jam i5 per akis, bet jeigu neturi kur pinigų kišt gali ir i7 pirkt. 4-5 gen per akis, skylake abejoju ar jam reik.

Aš neišmanantis... Geriausias bajeris, kurį šiandien girdėjau :mucha:. Pirmiausia, įsijunk Google, o tada bandyk mokyti mokantį, sutariam? Nes dabar tik pats iš savęs gali pasijuokti, iš savo prirašytų nesąmonių. O jei tingi Google įsijungti, tai  supažindinsiu būtent su šiuo CPU, bent kokia pradžia bus. Taigi, tai "Haswell" serijos CPU su 22 nm litografija, LGA1150 socket'u. Jis turi 4 branduolius, hyperthreading'ą, o taktinis dažnis - 3.4 GHz su Turbo Boost 2.0 technologija, kuri pakelia dažnį iki 3.8 GHz. Na bet neesmė, tai tik teorija. Realiai, panagrinėjus giliau, čipas yra beveik toks pats, kaip ir i7-4770 tik neturi integruotos vaizdo posistemės. Tai tu man pasakyk, kaip jis gali netikti žaidimams žaisti, kai su juo lygiuotis gali tik gerai OC'intas i5-4690K? Jei nematai Intel'inių raidytės ir skaičiuko (i3, i5 ir t.t.), tai jau CPU netinka mainstream'iniam naudojimui?

 

Dabar apie kultūrą biškiuką. Aš nesu visažinis, aš irgi klystu, bet kai klystu, visada įvertinu kito žmogaus kritiką ir nepradedu putoti. Pas tave atvirkščias procesas vyksta. Pradėjai stumti ant mano kompiuterio su Pentium'u. Kuo užkliuvo? Nori, kad geresnį turėčiau? Duodu sąskaitos numerį, nusiunti 600€ ir abu laimingi, tinka :D? Tavo žiniai, mano Pentium'as ir GTX 750 turi ganėtinai gerą/kainos performanso santykį, tad pinigų neištaškiau ir turiu kompiuterį, kuris patenkina mano poreikius minimaliai. Jei turėčiau galimybę, turėčiau nors ir sistemą su SLI ir Cusotm Water Cooling'o sprendimu.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tuomet turiu dar vieną man labai svarbų klausimą. Norint kompiuterio "žaidimams" tuomet gali skirti didesnį dėmesį vaizdo plokštėms nei procesoriams nes procesorius užima ne tokį svarbų vaidmenį kaip vaizdo plokštė ? Ar tai tiesa ? Ar tiesa jog reikia pirkti brangesnė bei geresnė vaizdo plokštė nei procesorių ? Jeigu aš perku vaizdo plokštęhttp://www.1a.lt/gigabyte_gf_gtx980_4gb_gddr5_pcie_gvn980wf3oc4gd tada procesorių perku tokį http://www.1a.lt/intel_xeon_e31231_v3_34_ghz_8mb_lga1150_bx80646e31231v3sr1r5 (Vaizdo plokštė 240€ brangesnė nei procesorius.) Ar tai taisyklingas teiginys ? Ar taip man derėtu pirkti ?

 

Na nereikia lyginti maistą su vandeniu. Procas yra labai svarbus dalykas, jeigu cpu bus prastas, jam tiesiog neužteks jegų išnaudoti vaizdo kortos galimybes arba sukelti freezus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nereikia lyginti maistą su vandeniu. Procas yra labai svarbus dalykas, jeigu cpu bus prastas, jam tiesiog neužteks jegų išnaudoti vaizdo kortos galimybes arba sukelti freezus. 

 

Aš tai suprantu, bet vistiek reiktu geriau vaizdo plokštė rinktis brangesnė - nes tai yra svarbiau ? Šio metu planuoju imti 200+€ brangesnė vaizdo plokštę už procesorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai suprantu, bet vistiek reiktu geriau vaizdo plokštė rinktis brangesnė - nes tai yra svarbiau ? Šio metu planuoju imti 200+€ brangesnė vaizdo plokštę už procesorių.

Turi būti ir tam tikras santykis tarp procesoriaus ir vaizdo plokštės. Nes jei jo nebus, sulauksi fps drop'ų o galbūt netgi ir freeze'ų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu tai i3+GTX970, tai turiu liudnu naujienu..

 

 

 

Turi būti ir tam tikras santykis tarp procesoriaus ir vaizdo plokštės. Nes jei jo nebus, sulauksi fps drop'ų o galbūt netgi ir freeze'ų.

 

Intel Core i7 ir GTX 980 tinka ?

 

Tik tiek kad kainą procesoriaus 300+€ o vaizdo plokštės 500+€.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Jei jau kalbi apie i7 Haswell tai tiks.

 

 

O būtinai Haswell ? 

 

Toks procesorius  http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/komponentai/procesoriai/intel_core_i74790_36ghz_8mb_lga1150_bx80646i74790sr1qfnesiderintu prie GTX 980 vaizdo plokštės ?

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...