Peršokti į turinį

„Youtube“ naujovė suriš rankas spaudžiantiems mygtuką „praleisti reklamą“


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

youtube-naujos-mokamos-versijos-pristaty

 

Iki šiol „Youtube“ vartotojai, peržiūrėję 5 sek. reklaminio klipo pradžią, galėdavo paspausti mygtuką ir iškart pereiti prie norimo siužeto, užuot žiūrėję pusę minutės ar net minutę trunkančias reklamas. Dėl to „Youtube“ prarasdavo dalį pajamų, nes už neparodytą reklamą pinigai nemokami.

 

Tačiau nuo gegužės mėnesio „Youtube“ taikys naujovę – trumpas reklamas, kurių vartotojai praleisti negalės.

„Youtube“ nepraleidžiamos ir neprasukamos reklamos

Kaip rašo „The Verge“, reklamos truks 6 sek. Šalia jų nebus mygtuko „skip ad“. Štai tokios reklamos pavyzdys:

 

 

„Youtube“ šią reklamos sistemą vadina „bumper“. Ji nepakeis iki šiol egzistavusios – užsakovai galės rinktis iš dviejų variantų.

 

Kompanijos „Google“ produktų vadovas Zachas Lupei sako, kad ši forma – tai savotiškas „reklamos haiku“ ir yra sukurtas įvertinus išmaniųjų telefonų vartotojų elgseną.

 

Šaltinis

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

 

Wow, gaunu 1 reklamą gal per visus 20 jeigu ne daugiau video..

 

Aš nežinau kaip čia paaiškint šita dalyką,bet kaip buvau Danijoj klausydavau muzikos youtube ir jei neklystu kas 3 ar 4 daina man įsijungdavo daniška reklama ir man jos niekaip neidavo praleisti,tad reikėdavo žiūrėti 20-30sec (tiksliai nepamenu). Esme tame ,kad tikrai nesunku pažiūrėti ta reklama ten 30sec ar tos visos minutės jei žiuri kokį ilgesni video,bet kaip klausaisi muzikos ir veiki kažką pvž ar dirbti ar ten kambarį tvarkaisi tai nervuoja,bet ką padarysi aš visiškai sutinku,kad neleistu praleisti reklamų. Va atsižvelgent į ta Danija kur neidavo praleisti reklamos (aš nežinau gal tiesiog nemokėdavau,bet jokio skip ar kaip ten neišmesdavo) ir buvo viskas gerai,o Lietuviai nebūtų Lietuviai kurie nori visko vos ne už dyką ir visko staigiai manau dauguma nenumirs nuo tu 6sekundžių reklamos ir manau vistiek nebus po kiekvieno video ta reklamą nelabai ir pats suprantu ką čia prirašiau,bet nesvarbu :lol:

Redaguota , nario 5thAve
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau pažiūrėti kaip su Adblock apsisaugotum nuo youtubes reklamu, ar čia tik šiaip free post darai.

 

Adblock yra geriausias dalykas kuri kadanors esu turejes. Per chrome kelias sekundes uztruko kol ivedziau adblocker ir isirasiau i chrome. jokiu reklamu nemeto, nei youtube, nei kai ziuri video is tv3play ar lnkgo, nei visur visur kitur, net raso kad 5 reklamas uzblokavo is supergames.lt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...