Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SFPLAY.US.LT - FORUMAS STARTAVO, ATRANKA Į DIREKTORIŲ PRIŽIŪRĖTOJĄ


Catto.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SFPLAY.US.LT
 
[~]KAIP MES ATSIRADOME?
 
Mes atsiradome labai paprastai. Kartą su administratoriumi Ovidijumi svarstėme ką čia sukūrus tokio neįtikėtino ir žavingo. Pagalvoję, ir įtelkę kvapą sugalvojome sukurti CS projektą, kūrėme kūrėme ir nieko neišėjo. Po laiko nusprendėme uždaryti projektą ir kurti kažką naujoviškesnio. Gal kuriame samp? Aš vieną dieną paklausiau, jis sutiko ir kibome į darbus. Sudėjome rankas ir tadam, atsirado vienas žmogus kuris nori prisijungti kaip pagalbininkas/weberis. Su malonumu mes jį priemėme. Mes nudžiugome jo darbais, ir jis prisidėjo kaip trečiasis administratorius. Po truputį tobulinome modifikaciją, webSit'ą. Ir vat, padarę visus darbus galvojome apie FORUMO starto dieną. Sugalvojome ją padaryti Balandžio 30. Bala nematė, lauksime jūsų ir kitų žaidėjų forume. 
[~]APIE SERVERĮ[~]
 
Šiuo metu serverio administracija įtin dirbą kokybiškai prie serverio modifikacijos atlikta 75proc. darbų. Mes ją tobuliname ir tobuliname.
 
[~]KELETĄ SISTEMŲ[~]
 
VERSLŲ SISTEMA - Kaip gi be jos? Verslai yra parduodami už tam tikrą kainą, juos galėsite rasti kiekvienoje kampelių pusėje. Jų kainos įvairiausios, po laiko jos bus mažinamos.
 
NAMŲ SISTEMA - Namai namučiai.... kaip gi be jų? Aišku jų reikia. Verslai bus išmėtyti taip pat kaip ir namai. Turėsite ieškoti. Taip pat kainos yra įvairios.
 
[~]MŪSŲ KOMANDA[~]
 
Calvin_Larson - 14 metų, šis žmogus atlieka skripterio pareigas. Taip pat dirbtėli prie svetainės.
 
Admin_White - 17 metų, šis žmogus atlieka weberio pareigas. Taip pat renka komandos narius ir panašiai.
 
Rotten_Deer - 15 metų, šis žmogus atlieka reklamuotojo pareigas, renka narius, mappina.
 
[~]SEVERIO INFORMACIJA[~]
 
Mūsų serverio IP adresas - samp.sfplay.us.lt:1999
 
Mūsų svetainės adresas - www.sfplay.us.lt
 
Mūsų TeamSpeak IP adresas - Antradienį bus paruoštas.
 
Noriu pranešti, kad šiandieną forumo startas - 20VAL. Tikiuosi sulauksime daug lankytojų, bus atrankų. 
 
Pagarbiai - SFPLAY administracija.
 
VISOS TEISĖS SAUGOMOS - SFPLAY.US.LT
 
 
 
 

 

Redaguota , nario Carlo'L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu matosi kad ilgai neišbūsite, todėl kad dizainas kopijuotas, + us.lt, čj ir serverio IP iš justhosto.

Bandysime ilgai išbūti. Bet visgi nebijau ir priimu kritiką. Su us.lt irgi gali kažką pasiekti. P.S čia trumpokas aprašymas, bus didesnis. Užeik ir pamatysi, tikrai jum įrodysime, kad mes mokame kažką daryti. ;) Visi administratoriai yra darbštūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nebūtų subdomenu nebūtų ir šudserveriu , nes dauguma tiesiog neįpirktu domeno arba įpirktu ir visvien ilgai neišbūtų ,,,,

Gerbiamasis narį Adomai. Su us.lt mes tikrai išsiversime, aš ir kita komandos dalis tikrai moka reklamuoti. Vis gi nebijau kritikos ir ją priimu. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti,kad paskutinė nesamonė čia Savininkas apgaudinėja normaliai dirbančius žmones kaip Admin'W.Na pasakyčiau Startavot ir po kelių dienų Užsidarot.Beto jai kam įdomu nuotraukas įkelsiu apgavimo :)

 

http://www.part.lt/img/57dc0a988b8428e0087509a4e3b91677863.png

 

http://www.part.lt/img/97dd0574a0fa0f5e7ce298767a6d95f1567.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti,kad paskutinė nesamonė čia Savininkas apgaudinėja normaliai dirbančius žmones kaip Admin'W.Na pasakyčiau Startavot ir po kelių dienų Užsidarot.Beto jai kam įdomu nuotraukas įkelsiu apgavimo :)

 

http://www.part.lt/img/57dc0a988b8428e0087509a4e3b91677863.png

 

http://www.part.lt/img/97dd0574a0fa0f5e7ce298767a6d95f1567.png

Nu ir? Aš sakau, galiu tuos 0.29€ centus grąžinti ir viskas. Man negaila, aš joks apgavikas ir tokiu užaugęs nežadu būti. Vadinkit kaip norit, bet aš teisinsiuos ir eisiu iki galo. galit peikti taip ar taip nieko nepadarysite. Sekmės verčiant čia kažką. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir? Aš sakau, galiu tuos 0.29€ centus grąžinti ir viskas. Man negaila, aš joks apgavikas ir tokiu užaugęs nežadu būti. Vadinkit kaip norit, bet aš teisinsiuos ir eisiu iki galo. galit peikti taip ar taip nieko nepadarysite. Sekmės verčiant čia kažką. ;)

Pagal tavo reputacija galiu įvertint labai blogai tave.Manau,kad nesiūlei tu tuos centus grąžinti.Tu tesiog uždėjai savininką padarė tau darbą ir nuėmei.ŽMONĖS NEPASITIKĖKIT ŠIUO ŽMOGUM JAIGU JUM SIŪLYS KAŽKĄ PATS ATSISAKYKIT :) Va žmonės ką rašo

 

[14:46:36] Don_Carlon: Jo matau
[14:46:37] Don_Carlon: :)
[14:47:03 | Pakeitė 14:46:53] EDGA!: Žlugs jie
[14:47:39] EDGA!: Jis net scriptinti nemoka
[14:47:50] EDGA!: Pakeičia textus ir visi rašo geri atnaujinimai :
Redaguota , nario Aurelijus_Swag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...