Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SFPLAY.US.LT - FORUMAS STARTAVO, ATRANKA Į DIREKTORIŲ PRIŽIŪRĖTOJĄ


Catto.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Pagal tavo reputacija galiu įvertint labai blogai tave.Manau,kad nesiūlei tu tuos centus grąžinti.Tu tesiog uždėjai savininką padarė tau darbą ir nuėmei.ŽMONĖS NEPASITIKĖKIT ŠIUO ŽMOGUM JAIGU JUM SIŪLYS KAŽKĄ PATS ATSISAKYKIT :) Va žmonės ką rašo

 

[14:46:36] Don_Carlon: Jo matau
[14:46:37] Don_Carlon: :)
[14:47:03 | Pakeitė 14:46:53] EDGA!: Žlugs jie
[14:47:39] EDGA!: Jis net scriptinti nemoka
[14:47:50] EDGA!: Pakeičia textus ir visi rašo geri atnaujinimai :

 

Ką jis man padėjo :DD Aš nesuprantu, įdėjo dizainą įdėjo lietuvybę išėmė lietuvybę įdėjo dizainą ir paliko. Koks čia webinimas? :D Dar porą groupų sukūrė ir ? Aš pats tai moku, aš nesuprantu. Sakau man jo darbas nepatiko ir išmečiau, ir kodėl aš apgavikas? :D Pakeičiu text'us ar tikrai? Pažiūrėsit į dabartinį GM. Taip, pat EDG'AI yra 13 metų, sakė vienas toks Danielius_Foxy, paskui sakė jis ten raudonavo ir panašiai. Galit sakyti ką norit, bet nei aš apgavikas nei aš ką. Ir nesuprantu, kodėl aš apgavikas, nepatiko jo darbas ir išmečiau ir kodėl aš apgavikas? :D Tu man pasakyk kodėl? :D Prisidėjo prie projekto keliais centai's grąžinsiu tuos kelis centus, man tai yra mažai ir aš lėšų turiu. Sekmės, laukiu kitų komentarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ką jis man padėjo :DD Aš nesuprantu, įdėjo dizainą įdėjo lietuvybę išėmė lietuvybę įdėjo dizainą ir paliko. Koks čia webinimas? :D Dar porą groupų sukūrė ir ? Aš pats tai moku, aš nesuprantu. Sakau man jo darbas nepatiko ir išmečiau, ir kodėl aš apgavikas? :D Pakeičiu text'us ar tikrai? Pažiūrėsit į dabartinį GM. Taip, pat EDG'AI yra 13 metų, sakė vienas toks Danielius_Foxy, paskui sakė jis ten raudonavo ir panašiai. Galit sakyti ką norit, bet nei aš apgavikas nei aš ką. Ir nesuprantu, kodėl aš apgavikas, nepatiko jo darbas ir išmečiau ir kodėl aš apgavikas? :D Tu man pasakyk kodėl? :D Prisidėjo prie projekto keliais centai's grąžinsiu tuos kelis centus, man tai yra mažai ir aš lėšų turiu. Sekmės, laukiu kitų komentarų.

 

[15:39:39] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Nu prikolas tame
[15:39:41] - § ►Lukas_Puma ◄ §: KAD
[15:39:46] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Tas Jack irgi nieko nedaro
[15:39:50] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Tai žinai
[15:39:53] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Bravo
[15:39:59] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: Lietuvybę įkėlė
[15:40:02] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: vis tiek darbas.
[15:40:05] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: ne taip kaip jis
[15:40:09] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: ištrynė lietuvybę
 
Tas irgi lietuvybe tik ikėlė tu pirma galvok ką sakai nes matyt visai nesuaugi.
Redaguota , nario Aurelijus_Swag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

[15:39:39] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Nu prikolas tame
[15:39:41] - § ►Lukas_Puma ◄ §: KAD
[15:39:46] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Tas Jack irgi nieko nedaro
[15:39:50] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Tai žinai
[15:39:53] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Bravo
[15:39:59] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: Lietuvybę įkėlė
[15:40:02] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: vis tiek darbas.
[15:40:05] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: ne taip kaip jis
[15:40:09] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: ištrynė lietuvybę
 
Tas irgi lietuvybe tik ikėlė tu pirma galvok ką sakai nes matyt visai nesuaugi.

 

Gi, jis tvarko tą forumą koduoja FB Sit'ą. Ir koks tau skirtumas ką jis tvarko ir ką jis daro, jis gali pats pasiteisint. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[15:39:39] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Nu prikolas tame

[15:39:41] - § ►Lukas_Puma ◄ §: KAD

[15:39:46] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Tas Jack irgi nieko nedaro

[15:39:50] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Tai žinai

[15:39:53] - § ►Lukas_Puma ◄ §: Bravo

[15:39:59] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: Lietuvybę įkėlė

[15:40:02] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: vis tiek darbas.

[15:40:05] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: ne taip kaip jis

[15:40:09] Calvin_Larson // www.sfPlay.us.lt: ištrynė lietuvybę

 

Tas irgi lietuvybe tik ikėlė tu pirma galvok ką sakai nes matyt visai nesuaugi.

Sveikas Aurelijau, jeigu nepatinka projektas gali laisvai išėiti.Man rodos žaidiai TKG Some_One(Vyto) laikais bei esi man gerai žinomas iš kitų projektų, tad jei kas nepatinka nežaisk, sėkmės :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Pagal tavo reputacija galiu įvertint labai blogai tave.Manau,kad nesiūlei tu tuos centus grąžinti.Tu tesiog uždėjai savininką padarė tau darbą ir nuėmei.ŽMONĖS NEPASITIKĖKIT ŠIUO ŽMOGUM JAIGU JUM SIŪLYS KAŽKĄ PATS ATSISAKYKIT :) Va žmonės ką rašo

 

[14:46:36] Don_Carlon: Jo matau
[14:46:37] Don_Carlon: :)
[14:47:03 | Pakeitė 14:46:53] EDGA!: Žlugs jie
[14:47:39] EDGA!: Jis net scriptinti nemoka
[14:47:50] EDGA!: Pakeičia textus ir visi rašo geri atnaujinimai :

 

Ar gi netiesa pasakiau? Kaip aš buvau ir buvo serverį aktivuvo :)

 

Ką jis man padėjo :DD Aš nesuprantu, įdėjo dizainą įdėjo lietuvybę išėmė lietuvybę įdėjo dizainą ir paliko. Koks čia webinimas? :D Dar porą groupų sukūrė ir ? Aš pats tai moku, aš nesuprantu. Sakau man jo darbas nepatiko ir išmečiau, ir kodėl aš apgavikas? :D Pakeičiu text'us ar tikrai? Pažiūrėsit į dabartinį GM. Taip, pat EDG'AI yra 13 metų, sakė vienas toks Danielius_Foxy, paskui sakė jis ten raudonavo ir panašiai. Galit sakyti ką norit, bet nei aš apgavikas nei aš ką. Ir nesuprantu, kodėl aš apgavikas, nepatiko jo darbas ir išmečiau ir kodėl aš apgavikas? :D Tu man pasakyk kodėl? :D Prisidėjo prie projekto keliais centai's grąžinsiu tuos kelis centus, man tai yra mažai ir aš lėšų turiu. Sekmės, laukiu kitų komentarų.

13? Prasičiūhink vaikeli, kažin kam čia 13

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...