Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Moderatorių atranka, taisyklių pakeitimai ir kitos nesąmonės


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas tau nepatinka? Ar ir tu būsi vienas iš tų hormonų paveiktų nesubrendusių paauglių, kurie visur prisideda mergų su netikrais papais, nes daugiau nieko kitos lyties atstovėse neįžvelgia? Pasakymas: "kad čia gėjų puslapis dabar bus" patvirtina hipotezę apie tave, kurią tik ką iškėliau, ir parodo, kad nesuvoki, kas yra NSFW.

Va va, protingai mąstai :D Pats nesugalvojau kokį avatarą užsidėti ir iš vis be avataro sėdžiu ._.

O šiaip labai smagu kad daro atranką į moderatorius, nes šiuo metu laaaabai daug nusižengimų, jeigu paprašytų parodyt temas, tai čia daug darbo būtų kelti tas temas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Aiškiai pasakiau kas nepatinka ir tu dar klausi kas nepatinka? SEEMS LEGIT. Man juokingiausia tai, kad tu nežinau kokius avatarus naudoju ar deduosi tas merginas, bet tu sakai, kad esu paveiktas kažkokių harmonų :D turbūt tau sunkiai sekasi gyvenime, kad rašai tokias didžiules nesamanes. O aš rašiau už kitus narius kuriems labiau priimtina dėtis tokius avatarus.

"Nuo šiol bet koks seksualinis ir nešvankus(kitaip sakant „NSFW“) turinys bus šalinamas. Tai galioja tiek temoms, tiek pranešimams, tiek avatarams ir parašams". Žinok nemaniau, kad tu toks siaurų pažiūrų žmogus esi.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Aiškiai pasakiau kas nepatinka ir tu dar klausi kas nepatinka? SEEMS LEGIT. Man juokingiausia tai, kad tu nežinau kokius avatarus naudoju ar deduosi tas merginas, bet tu sakai, kad esu paveiktas kažkokių harmonų :D turbūt tau sunkiai sekasi gyvenime, kad rašai tokias didžiules nesamanes. O aš rašiau už kitus narius kuriems labiau priimtina dėtis tokius avatarus.

"Nuo šiol bet koks seksualinis ir nešvankus(kitaip sakant „NSFW“) turinys bus šalinamas. Tai galioja tiek temoms, tiek pranešimams, tiek avatarams ir parašams". Žinok nemaniau, kad tu toks siaurų pažiūrų žmogus esi.

O kodėl turėtų būti priimtinos nuotraukos išverstų papų bei šiknų tokiam kaip žaidimų forume?

Jeigu kitiem priimtina tokius avatarus dėtis, nereiškia, kad kiti nori tokį turinį matyti naršydami žaidimų forume, kaip ir lukonic minėjo, čia turėtų būti forumas skirtas šeimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl ieško "kvailialių" :)) Kas neturit ką veikt, galit ir eit ten, nors išnaudos jus ;)

Vienintelis pliusas dėl narių šalinimo, kurie turi 2-3 neigiamus už vagystes|apgavystes.

O kažkas taip atkakliai gynė tiek moderatorius, tiek administratorius, kad jie yra geručiai ir viską daro, viską tvarko. :) Galiu temą atkast, jei norite, gerbiamasis.

 

--

 

Kas prajuokino, tai tas pasakymas "forumas skirtas visai šeimai".. :D Parodykit jūs man bent vieną šeimą čia užsiregistravusią ar šiaip vyriausius šeimos narius, kurie čia lankosi. Ir sekmės ieškant vieno moderatoriaus, nors kaip ir pats sakei "gali būt, kad nesulauksit nei vieno norinčio", o dėl to kaltas ne kas kitas, kaip administratorius, kuris yra forume viršiausias, kuris nedaro jokių atnaujinimų ir tik bando užgint savo poziciją sakydamas, kad banina flooderius ir scammerius, nors tokio darbo nelabai matyt ir kuris savo darbą vadina "visokiom nesąmonėm" :)

 

Plius, renki vieną moderatorių, nors pats žinai, kad forumas nėra pilnai prižiūrimas, žmonės pranešinėja apie scamerius, o Tu atsakai "ne visada pamatome", tai daryk kažką, kad pamatytum. https://www.supergames.lt/topic/263082-klausimas-administracijai-kod%C4%97l/#entry1886248

Redaguota , nario gawd
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kažkas taip atkakliai gynė tiek moderatorius, tiek administratorius, kad jie yra geručiai ir viską daro, viską tvarko. :) Galiu temą atkast, jei norite, gerbiamasis.

 

--

 

Kas prajuokino, tai tas pasakymas "forumas skirtas visai šeimai".. :D Parodykit jūs man bent vieną šeimą čia užsiregistravusią ar šiaip vyriausius šeimos narius, kurie čia lankosi. Ir sekmės ieškant vieno moderatoriaus, nors kaip ir pats sakei "gali būt, kad nesulauksit nei vieno norinčio", o dėl to kaltas ne kas kitas, kaip administratorius, kuris yra forume viršiausias, kuris nedaro jokių atnaujinimų ir tik bando užgint savo poziciją sakydamas, kad banina flooderius ir scammerius, nors tokio darbo nelabai matyt.

 

Plius, renki vieną moderatorių, nors pats žinai, kad forumas nėra pilnai prižiūrimas, žmonės pranešinėja apie scamerius, o Tu atsakai "ne visada pamatome", tai daryk kažką, kad pamatytum. https://www.supergames.lt/topic/263082-klausimas-administracijai-kod%C4%97l/#entry1886248

Šaunu! Nežinau ant kiek turėtum būt..., kad galėtum tai parašyt.

 

Nuo kada pasakymas „visai šeimai“ reiškia, kad turi būt visa pilna šeima? Tai reiškia, kad tai turi būt prieinama įvairaus amžiaus žmonėms, nuo mažų, iki didelių, be jokio nepadoraus turinio.

Anketų jau dabar pilna, be to, neiškraipyk pasakymų. Aš sakiau, kad galim nesulaukt moderatorių, o ne nesulaukt norinčių. Omeny turėjau, kad anketos gali būt šlamštiškos, žmonės jas rašantys neatitiks reikalavimų, ir taip nei vieno moderatoriaus ir neatsiras. Antra, tai pričiom aš čia viršiausias? (Antriausio)Pirmiausia, tai administratoriai yra du, aš ir Pranas. Be viso to, viršiausias yra Raudonas, o ne mes. Atnaujinimai? Mielasai, prašau, papasakok kokius aš atnaujinimus galiu daryt, jeigu neturiu prieigos prie nieko? :)Stovi dar iki dabar Raudonui laiškai su pasiūlymais ką keist forume. Aš negaliu nei skilčių keist, nei tekstų. Daugiausia ką galiu padaryt, tai nebent pridėti naują medalį, nors dar ir dėl to abejoju, reikės nueit patikrint. Užgint savo poziciją?... Čia išviso nesupratau. Ir kaip tu ruošiesi pamatyt, kad pavyzdžiui, baninami yra flooderiai? Suprasčiau, jeigu pasakytum, kad matai, kaip NEBANINAMI flooderiai, nes galėtum matyti prifloodintą forumą. O kaip tu dabar gali matyt, kad nėra flooderių?... Taigi tame esmė ir yra, kad tu jų neturi matyt. Čia tipo kaip anegdotas „Aš vampyrų medžiotojas. —Bet, kad čia nėra vampyrų. —Vat būtent.“ Tiesiog net logikos tavo „moraluose“ nėra.

 

 

tai daryk kažką, kad pamatytum.

Tai ir padariau, paprašiau tai rašyti man į asmeninę žinutę. Blogiausiu atveju, bent jau nusiųsti temos nuorodą asmenine žinute.

 

Apskritai nesupratau, tai čia tipo mes blogai darom, kad baninam flooderius ir scamerius? Ai na taip, tikriausiai reikėtų grįžt prie senų laikų, kai patys administratoriai buvo scameriai :D Kita vertus, tavo tiesa, koks čia tolkas iš to? Grįžtam į senus laikus, moderatoriai po 5€ :D Apgailėtina tiesiog.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunu! Nežinau ant kiek turėtum būt..., kad galėtum tai parašyt.

 

Nuo kada pasakymas „visai šeimai“ reiškia, kad turi būt visa pilna šeima? Tai reiškia, kad tai turi būt prieinama įvairaus amžiaus žmonėms, nuo mažų, iki didelių, be jokio nepadoraus turinio.

Anketų jau dabar pilna, be to, neiškraipyk pasakymų. Aš sakiau, kad galim nesulaukt moderatorių, o ne nesulaukt norinčių. Omeny turėjau, kad anketos gali būt šlamštiškos, žmonės jas rašantys neatitiks reikalavimų, ir taip nei vieno moderatoriaus ir neatsiras. Antra, tai pričiom aš čia viršiausias? (Antriausio)Pirmiausia, tai administratoriai yra du, aš ir Pranas. Be viso to, viršiausias yra Raudonas, o ne mes. Atnaujinimai? Mielasai, prašau, papasakok kokius aš atnaujinimus galiu daryt, jeigu neturiu prieigos prie nieko? :) Aš negaliu nei skilčių keist, nei tekstų. Daugiausia ką galiu padaryt, tai nebent pridėti naują medalį, nors dar ir dėl to abejoju, reikės nueit patikrint. Užgint savo poziciją?... Čia išviso nesupratau. Ir kaip tu ruošiesi pamatyt, kad pavyzdžiui, baninami yra flooderiai? Suprasčiau, jeigu pasakytum, kad matai, kaip NEBANINAMI flooderiai, nes galėtum matyti prifloodintą forumą. O kaip tu dabar gali matyt, kad nėra flooderių?... Taigi tame esmė ir yra, kad tu jų neturi matyt. Čia tipo kaip anegdotas „Aš vampyrų medžiotojas. —Bet, kad čia nėra vampyrų. —Vat būtent.“ Tiesiog net logikos tavo „moraluose“ nėra.

Tai ir padariau, paprašiau tai rašyti man į asmeninę žinutę. Blogiausiu atveju, bent jau nusiųsti temos nuorodą asmenine žinute.

 

Apskritai nesupratau, tai čia tipo mes blogai darom, kad baninam flooderius ir scamerius? Ai na taip, tikriausiai reikėtų grįžt prie senų laikų, kai patys administratoriai buvo scameriai :D Kita vertus, tavo tiesa, koks čia tolkas iš to? Grįžtam į senus laikus, moderatoriai po 5€ :D Apgailėtina tiesiog.

 

Man užteko pamatyti Jūsų darbą, kai pareportinau kelis pranešimus, parašiau kokias taisykles jie pažeidžia ir tie pranešimai iki šiol yra forume, nepanaikinti, o pranešimų autorius nenubaustas, tai kaip tu tai paaiškinsi? Irgi, kad "nevisada pamatom"? O Jūsų ne toks darbas? Kam tada užsidėjot/uždėjo jums "administratoriaus" etiketę, jei nieko negalit forume padaryti? :D Grįžkit prie moderatorių, nes kaip suprantu Jūs už juos nieko daugiau padaryti vistiek negalit. Geriau toliau vadink savo darbą "nesąmonėm" ir tikrai toli eisit, klounai susirinkę eilinį kartą komandoje. Nori jie 40k narių penkiese (ar kiek ten jūsų) sutvarkyti ir vistiek ginasi, kad jie atlieka savo darbą. Dabar specialiai stebėsiu savo pareportintus pranešimus ir žiūrėsiu kiek laiko jie gulės nepaliesti. :)

 

O dėl administratorių scamerių tai ne narių bėdos, kokius patys atrenkat - tokius ir turit, kaip ir sakiau, eilinį kartą klounai komandoje. Labai norėtum apsiimt šiuo forumu, tai prašytum Raudono, kad kažką daugiau duotų, o ne teisintumeis, kad tu nieko negali, nieko nepavyksta.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O kažkas taip atkakliai gynė tiek moderatorius, tiek administratorius, kad jie yra geručiai ir viską daro, viską tvarko.  :) Galiu temą atkast, jei norite, gerbiamasis.

 

--

 

Kas prajuokino, tai tas pasakymas "forumas skirtas visai šeimai"..  :D Parodykit jūs man bent vieną šeimą čia užsiregistravusią ar šiaip vyriausius šeimos narius, kurie čia lankosi. Ir sekmės ieškant vieno moderatoriaus, nors kaip ir pats sakei "gali būt, kad nesulauksit nei vieno norinčio", o dėl to kaltas ne kas kitas, kaip administratorius, kuris yra forume viršiausias, kuris nedaro jokių atnaujinimų ir tik bando užgint savo poziciją sakydamas, kad banina flooderius ir scammerius, nors tokio darbo nelabai matyt ir kuris savo darbą vadina "visokiom nesąmonėm"  :)

 

Plius, renki vieną moderatorių, nors pats žinai, kad forumas nėra pilnai prižiūrimas, žmonės pranešinėja apie scamerius, o Tu atsakai "ne visada pamatome", tai daryk kažką, kad pamatytum. https://www.supergames.lt/topic/263082-klausimas-administracijai-kod%C4%97l/#entry1886248

Iš dalies tu gal ir teisus, vyresni, suaugę žmonės tokiais dalykais kaip žaidimų forumai nesinaudoja, tačiau tas pasakymas "visai šeimai" gal būt ne vieną reiškmę turi?

Šiuo atveju, bent jau mano atžvilgiu tas pasakymas reikštų saugų naršymą forume šalia būnant kitiem, vyresniem šiemos nariam. Asmeniškai nesijaučiu "patogiai" naršydamas forume kai prie manęs sėdi pavyzdžiui tėtis, kadangi vos ne į kiekvieną temą nuėjus būna bent jau vienas užsidėjęs avatarą su išverstais papais ar šikna. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man užteko pamatyti Jūsų darbą, kai pareportinau kelis pranešimus, parašiau kokias taisykles jie pažeidžia ir tie pranešimai iki šiol yra forume, nepanaikinti, o pranešimų autorius nenubaustas, tai kaip tu tai paaiškinsi? Irgi, kad "nevisada pamatom"? O Jūsų ne toks darbas? Kam tada užsidėjot/uždėjo jums "administratoriaus" etiketę, jei nieko negalit forume padaryti? :D Grįžkit prie moderatorių, nes kaip suprantu Jūs už juos nieko daugiau padaryti vistiek negalit. Geriau toliau vadink savo darbą "nesąmonėm" ir tikrai toli eisit, klounai susirinkę eilinį kartą komandoje. Nori jie 40k narių penkiese (ar kiek ten jūsų) sutvarkyti ir vistiek ginasi, kad jie atlieka savo darbą. Dabar specialiai stebėsiu savo pareportintus pranešimus ir žiūrėsiu kiek laiko jie gulės nepaliesti. :)

 

O dėl administratorių scamerių tai ne narių bėdos, kokius patys atrenkat - tokius ir turit, kaip ir sakiau, eilinį kartą klounai komandoje. Labai norėtum apsiimt šiuo forumu, tai prašytum Raudono, kad kažką daugiau duotų, o ne teisintumeis, kad tu nieko negali, nieko nepavyksta.

Gal galėtum parodyt tuos pranešimus? Aš dabar jau aišku neatkasiu jų.

Mūsų darbas? Už darbą visų pirmiausia, būna mokama. Tai nori pasakyt, aš dabar turiu būt forume 24/7 ir žiūrėt visas temas iš eilės, nes žmonėm yra labai sunku parašyt man asmeninę žinutę? Aš kiek būnu forume, kiek pamatau temų, paskaitau, užbaninu tuos scamerius jeigu ten viskas gerai ir tiek žinių. Nepamatau? Parašai asmeninę žinutę — pamatau. Ar taip sunku? 

 

 

Kam tada užsidėjot/uždėjo jums "administratoriaus" etiketę, jei nieko negalit forume padaryti?  :D

Dievuvėlėlėiau, tik jau nesakyk, kad administratorius sau patys užsidėjom :D O kodėl mums uždėjo, jeigu mes beveik nieko negalim daryt, tai tu ne mūsų klausk, o Aurimo. Ką mes galim, kaip administratoriai, daugiau negu moderatoriai, tai dėt IP ban, medalius keist, reputaciją keist... ir manau tai viskas. 

 

Bet vis dėlto, įdomus žmogus esi :DDD

 

 

O dėl administratorių scamerių tai ne narių bėdos, kokius patys atrenkat - tokius ir turit, kaip ir sakiau, eilinį kartą klounai komandoje. Labai norėtum apsiimt šiuo forumu, tai prašytum Raudono, kad kažką daugiau duotų, o ne teisintumeis, kad tu nieko negali, nieko nepavyksta.

Kas tie jūs? Administratorius renka Aurimas, ne kas kitas. Paprašyčiau Raudono duot kažką daugiau? Aš jam esu parašęs gal 2 ar 3 laiškus, klausdamas dėl įvairių situacijų, pasiūlymus ir t.t. Jau gal 3 mėnesiai stovi tie laiškai neatsakyti, tai kaip man prašyt kažko daugiau? :D Na bet taip, atsiprašau, juk aš tik teisinuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Aiškiai pasakiau kas nepatinka ir tu dar klausi kas nepatinka? SEEMS LEGIT. Man juokingiausia tai, kad tu nežinau kokius avatarus naudoju ar deduosi tas merginas, bet tu sakai, kad esu paveiktas kažkokių harmonų :D turbūt tau sunkiai sekasi gyvenime, kad rašai tokias didžiules nesamanes. O aš rašiau už kitus narius kuriems labiau priimtina dėtis tokius avatarus.

"Nuo šiol bet koks seksualinis ir nešvankus(kitaip sakant „NSFW“) turinys bus šalinamas. Tai galioja tiek temoms, tiek pranešimams, tiek avatarams ir parašams". Žinok nemaniau, kad tu toks siaurų pažiūrų žmogus esi.

Neturi prie ko prisikabinti, tai kabiniesi prie sakinių taisyklingumo (nors už tavo kelis kart taisyklingesni). Teigi, kad pats nesidedi tokių avatarų, tai kokio velnio purkštauji? Jei sakai, kad kalbi už tuos, kurie dedasi, tai beveik nuo jų ir nesiskiri, realiai. Apie mano gyvenimą tu net nenutuoki, tad nepezėk. Ačiū.

 

Kalbant apie pažiūras, tu bent suvoki, kas tai yra? Ar išgirdai kažkur ir vartoji tą žodį? Nes taip dabar ir nutiko...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal galėtum parodyt tuos pranešimus? Aš dabar jau aišku neatkasiu jų.

Mūsų darbas? Už darbą visų pirmiausia, būna mokama. Tai nori pasakyt, aš dabar turiu būt forume 24/7 ir žiūrėt visas temas iš eilės, nes žmonėm yra labai sunku parašyt man asmeninę žinutę? Aš kiek būnu forume, kiek pamatau temų, paskaitau, užbaninu tuos scamerius jeigu ten viskas gerai ir tiek žinių. Nepamatau? Parašai asmeninę žinutę — pamatau. Ar taip sunku? 

Dievuvėlėlėiau, tik jau nesakyk, kad administratorius sau patys užsidėjom :D O kodėl mums uždėjo, jeigu mes beveik nieko negalim daryt, tai tu ne mūsų klausk, o Aurimo. Ką mes galim, kaip administratoriai, daugiau negu moderatoriai, tai dėt IP ban, medalius keist, reputaciją keist... ir manau tai viskas. 

 

Bet vis dėlto, įdomus žmogus esi :DDD

Kas tie jūs? Administratorius renka Aurimas, ne kas kitas. Paprašyčiau Raudono duot kažką daugiau? Aš jam esu parašęs gal 2 ar 3 laiškus, klausdamas dėl įvairių situacijų, pasiūlymus ir t.t. Jau gal 3 mėnesiai stovi tie laiškai neatsakyti, tai kaip man prašyt kažko daugiau? :D Na bet taip, atsiprašau, juk aš tik teisinuos.

 

O tai kam tada skirtas mygtukas "Pranešti"? :) Ar neturėtum matyti visų raportuotų pranešimų adminCP? Ar dabar naujas būdas pranešti apie taisyklę pažeidžiančius yra rašyti tau asmeninę žinutę? Nes kiek pamenu, patys raginot visus pamačiusius taisyklę pažeidžiančius pranešimus spausti mygtuką "Pranešti" ir jūs viską matot, viską sutvarkysit, ar ne taip buvo?

 

Prakalbai apie mokestį. Jau iš to galima spręst, kad į savo pareigas žiūri taip: "ai, man nemoka, kodėl turiu sėdėti forume su administratoriaus pareigomis ir tikrinti pažeidėjus ar kitaip improvinti forumą", ar ne toks tavo požiūris? Nes kiek suprantu, norit mokesčio, nors patys žinojot, kad jo niekas nemokės, tai kodėl pildėt anketas ir norėjot būt forumo komandos dalimi? Nes dabar jei jums paprieštarausi ar šiaip rodysi nepasitenkinimą jūsų "darbu" (jau net nebežinau kaip tai pavadinti, galbūt "forumo priežiūra"?), tai pasiteisinimai bus: mes irgi žmonės, mes nesėdėsim forume 24/7, mums nemoka pinigų, kad švaistyčiau čia savo laiką, tai kam apsiimat tokiais dalykais, jei net negalit skirt laiko forumui? :D 

 

Koks skirtumas, ar jums uždėjo Aurimas tą "administratorių" ar ne, jei jūs jo nenorėtumėt, jūs paprieštarautumėt ir pasakytumėt "aš neturiu tam laiko, deja, ne dabar", o dabar tylėjot ir sutikot su viskuo, nes galbūt norėjot forume kažkuo būt? :) Jei matai, kad Aurimas neapsiima ir nerodo iniciatyvos, tai kam tu apsikrauni savo jauną galvą ir sėdi čia? Mesk viską lauk, duok Aurimui susiprotėt, kad čia jo reikia, o ne bandyk apsimest, kad tau šis forumas rūpi, nors vistiek nieko negali padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kam tada skirtas mygtukas "Pranešti"? :) Ar neturėtum matyti visų raportuotų pranešimų adminCP? Ar dabar naujas būdas pranešti apie taisyklę pažeidžiančius yra rašyti tau asmeninę žinutę? Nes kiek pamenu, patys raginot visus pamačiusius taisyklę pažeidžiančius pranešimus spausti mygtuką "Pranešti" ir jūs viską matot, viską sutvarkysit, ar ne taip buvo?

 

Prakalbai apie mokestį. Jau iš to galima spręst, kad į savo pareigas žiūri taip: "ai, man nemoka, kodėl turiu sėdėti forume su administratoriaus pareigomis ir tikrinti pažeidėjus ar kitaip improvinti forumą", ar ne toks tavo požiūris? Nes kiek suprantu, norit mokesčio, nors patys žinojot, kad jo niekas nemokės, tai kodėl pildėt anketas ir norėjot būt forumo komandos dalimi? Nes dabar jei jums paprieštarausi ar šiaip rodysi nepasitenkinimą jūsų "darbu" (jau net nebežinau kaip tai pavadinti, galbūt "forumo priežiūra"?), tai pasiteisinimai bus: mes irgi žmonės, mes nesėdėsim forume 24/7, mums nemoka pinigų, kad švaistyčiau čia savo laiką, tai kam apsiimat tokiais dalykais, jei net negalit skirt laiko forumui? :D

 

 

Nežinau, kodėl tie tavo ale "pareportuoti" pranešimai nenubausti ir neištrinnti, gal malonėtum linką? Per tiek kiek laiko aš čia esu visuomet į mano reportus buvo sureguojamą, jei ne šiandien tai kitą dieną... Prašau pateik linkų su pvz kuriuos pranešimus reportavaj, nes iš visų tu tavo prirašytų litanijų, galima sprestį, kad čia tuščiažodžiauji neturėdamas ką veiktį. 

anyway, laukių pasisakymo, kaip aš nardau. 

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neturi prie ko prisikabinti, tai kabiniesi prie sakinių taisyklingumo (nors už tavo kelis kart taisyklingesni). Teigi, kad pats nesidedi tokių avatarų, tai kokio velnio purkštauji? Jei sakai, kad kalbi už tuos, kurie dedasi, tai beveik nuo jų ir nesiskiri, realiai. Apie mano gyvenimą tu net nenutuoki, tad nepezėk. Ačiū.

 

Kalbant apie pažiūras, tu bent suvoki, kas tai yra? Ar išgirdai kažkur ir vartoji tą žodį? Nes taip dabar ir nutiko...

Jeigu tu savo sakinius laikai taisyklingais tai baisu būt matyt jei parašytum netaisyklinga sakinį.Galiu pasakyt, kad esi totalus trash talkeris. Aš tau viska gražiai paaiškinu, bet tu vistiek nesamoningai klausi to jei jau būnu atsakes kaip pvž:kad pats nesidedi tokių avatarų, tai kokio velnio purkštauji?

O paskui jau pats atsakai į savo kalusima. SO WTF?

Jei sakai, kad kalbi už tuos, kurie dedasi, tai beveik nuo jų ir nesiskiri, realiai.

Tai žmogau tu gal geriau nerašyk daugiau nes nematau tikslo nes tiesiog kiekvienas tavo atsakymas į mano žinute paverčia tave vis kvailesniu. #PEACE

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu savo sakinius laikai taisyklingais tai baisu būt matyt jei parašytum netaisyklinga sakinį.Galiu pasakyt, kad esi totalus trash talkeris. Aš tau viska gražiai paaiškinu, bet tu vistiek nesamoningai klausi to jei jau būnu atsakes kaip pvž:kad pats nesidedi tokių avatarų, tai kokio velnio purkštauji?

O paskui jau pats atsakai į savo kalusima. SO WTF?

Jei sakai, kad kalbi už tuos, kurie dedasi, tai beveik nuo jų ir nesiskiri, realiai.

Tai žmogau tu gal geriau nerašyk daugiau nes nematau tikslo nes tiesiog kiekvienas tavo atsakymas į mano žinute paverčia tave vis kvailesniu. #PEACE

Aš nesakau, kad jie 100% taisyklingi, bet už tavo taisyklingesni. Deja, pilnai suvokiu, kad esi atsakęs, o mano klausimai - retoriniai. Ir dar, paaiškink, kaip pranešimai gali mane daryti kvailesniu? Nes čia vėl kažkokią nesąmonę rašai. Žodžių, nenoriu teršti temos, baigiam šitą nesąmonę. Aš turiu savo nuomonę, tu turi savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kam tada skirtas mygtukas "Pranešti"? :) Ar neturėtum matyti visų raportuotų pranešimų adminCP? Ar dabar naujas būdas pranešti apie taisyklę pažeidžiančius yra rašyti tau asmeninę žinutę? Nes kiek pamenu, patys raginot visus pamačiusius taisyklę pažeidžiančius pranešimus spausti mygtuką "Pranešti" ir jūs viską matot, viską sutvarkysit, ar ne taip buvo?

 

Prakalbai apie mokestį. Jau iš to galima spręst, kad į savo pareigas žiūri taip: "ai, man nemoka, kodėl turiu sėdėti forume su administratoriaus pareigomis ir tikrinti pažeidėjus ar kitaip improvinti forumą", ar ne toks tavo požiūris? Nes kiek suprantu, norit mokesčio, nors patys žinojot, kad jo niekas nemokės, tai kodėl pildėt anketas ir norėjot būt forumo komandos dalimi? Nes dabar jei jums paprieštarausi ar šiaip rodysi nepasitenkinimą jūsų "darbu" (jau net nebežinau kaip tai pavadinti, galbūt "forumo priežiūra"?), tai pasiteisinimai bus: mes irgi žmonės, mes nesėdėsim forume 24/7, mums nemoka pinigų, kad švaistyčiau čia savo laiką, tai kam apsiimat tokiais dalykais, jei net negalit skirt laiko forumui? :D

 

Koks skirtumas, ar jums uždėjo Aurimas tą "administratorių" ar ne, jei jūs jo nenorėtumėt, jūs paprieštarautumėt ir pasakytumėt "aš neturiu tam laiko, deja, ne dabar", o dabar tylėjot ir sutikot su viskuo, nes galbūt norėjot forume kažkuo būt? :) Jei matai, kad Aurimas neapsiima ir nerodo iniciatyvos, tai kam tu apsikrauni savo jauną galvą ir sėdi čia? Mesk viską lauk, duok Aurimui susiprotėt, kad čia jo reikia, o ne bandyk apsimest, kad tau šis forumas rūpi, nors vistiek nieko negali padaryti.

Marijėle, ar tau su galvą viskas gerai? Juk aš kątik paprašiau tavęs parodyti tuos pranešimus, nes sakiau, kad jeigu jie seni, tai jų nebeatkasiu. Aš nesakau, kad man reikia mokesčio, kad aš čia tupėčiau, bet tu pradėjai apie tai kalbėt kaip apie DARBĄ. Tai nėra darbas. Tai pareigos. Ir kodėl dabar išsigalvoji teiginus? Kur aš rašiau, kad aš noriu užmokesčio? Aš tik sakiau, kad čia niekas nieko nemoka, kad tai būtų galima vadint darbu. Toliau prašau parodyt man, kur aš teisinuosi tokiu šlamštu? Vienintelis mano pasiteisinimas, kodėl aš neveikiu čia kažko daugiau, nes neturiu privilegijų, kaip jau ir sakiau.

 

 Koks skirtumas, ar jums uždėjo Aurimas tą "administratorių" ar ne, jei jūs jo nenorėtumėt, jūs paprieštarautumėt ir pasakytumėt "aš neturiu tam laiko, deja, ne dabar", o dabar tylėjot ir sutikot su viskuo, nes galbūt norėjot forume kažkuo būt?

Šitam teiginiui aš išvis neturiu atsako. Neįsivaizduoju, kaip galima tokį šlamštą rašyt. Juk aš ėjau į administratorius, nes man šis forumas rūpi, su juo jau esu senai, ir noriu jį tvarkyt. Aš juk nežinojau, kad mano privilegijos bus beveik tokios pačios, kaip moderatoriaus. Tylėjau ir sutikau, nes tikėjausi, kad galėsiu forumą tvarkyt, turėdamas prieigą prie jo, o ne todėl, kaip tu išsigalvoji :) Tiesiog apgailėtinas esi, perfrazuoji ir išsigalvoji nebūtus dalykus, o tada jau tipo turi svarų argumentą ant manęs ūžt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pranešimas senas, kurio tu neatkasi, tad kas kaltas, kad jis senas? :) ar tik ne "jūsų" operatyvus darbas?

https://www.supergames.lt/topic/261421-vip-statusas/page-3#entry1879821prašau, pranešime ryškus įžeidinėjimas, kultūros nesilaikymas, juk forumas "visai šeimai", tai kas taip kalba ir kodėl leidžiat tokioms nesąmonėms forume vykt?

kaip ir sakiau, jei tikrai norėtum forumą prižiūrėt - imtumeisi visų galimų veiksmų, kad gautum daugiau privilegijų, juk ne tik el.paštu naudojasi Raudonas, ar ne taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pranešimas senas, kurio tu neatkasi, tad kas kaltas, kad jis senas? :) ar tik ne "jūsų" operatyvus darbas?

https://www.supergames.lt/topic/261421-vip-statusas/page-3#entry1879821prašau, pranešime ryškus įžeidinėjimas, kultūros nesilaikymas, juk forumas "visai šeimai", tai kas taip kalba ir kodėl leidžiat tokioms nesąmonėms forume vykt?

kaip ir sakiau, jei tikrai norėtum forumą prižiūrėt - imtumeisi visų galimų veiksmų, kad gautum daugiau privilegijų, juk ne tik el.paštu naudojasi Raudonas, ar ne taip?

Dėl to kaltas turbūt laikas, kuris eina... Bent jau pagal logiką, dėl to dalykai senėja.

 

Ačiū, juk nebuvo taip sunku parodyt tą pranešimą. O kodėl jis nebuvo įspėtas, nežinau, turbūt prabėgo pro akis, dėl to jau mes kalti, nėra čia ko slėpt.

 

O dėl VISŲ GALIMŲ VEIKSMŲ, prašau, papasakok, kokie gi tie veiksmai gali būt? Tikrai taip, Raudonas naudojasi vien tik paštu. Skype jis niekada nėra atrašęs, facebook taip pat, netgi mane priėmęs į administratorius prašė kontaktuotis jį tik per paštą, sakydamas, kad atrašys betkada, kai tik turės laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar ta 1.16. taisyklė, bent jau man, kažkokia neaiški. Tai reiškas atėjo galas diskusijom apie savadarbes kolonėles ir 50cc žoliapjoves mopedus (kiek mačiau, tokių diskusijų autoriai (įskaitant mane :D ) nebaudžiami, ar uždrausta diskutuoti tik pvz.: sodininkų forumo temomis?

Nors iš vis nemanau, kad šios taisyklės reikėjo. Galėjot palikti tą skiltį kaip buvo, o ne liepkit spėlioti, ar galima ten rašyti, ar ne.

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar ta 1.16. taisyklė, bent jau man, kažkokia neaiški. Tai reiškas atėjo galas diskusijom apie savadarbes kolonėles ir 50cc žoliapjoves mopedus (kiek mačiau, tokių diskusijų autoriai (įskaitant mane :D ) nebaudžiami, ar uždrausta diskutuoti tik pvz.: sodininkų forumo temomis?

Nors iš vis nemanau, kad šios taisyklės reikėjo. Galėjot palikti tą skiltį kaip buvo, o ne liepkit spėlioti, ar galima ten rašyti, ar ne.

Jeigu temoj vyksta normali diskusija, niekas tikrai jos nedraus, bet kai dažniausiai ten pasipila tik troliai, kažkokios taisyklės, pagal kurią kuos galima būtų baust, reikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...