Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveiki, reikia šios srities žinovo dėl kompiuterio ateities.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt forumo lankytojai, skaitytojai bei visi kurie atsivertė šią temą, turiu jau apie 8-metus loptopa HP Pavilion dv6, mylėtas, pirktas iš savų lėšų. Labai didelių problemų su juo neturėjęs, tiesiog kartais perrašydavau windowsus. Norėjau paklausti, ar apsimoka iš šio senuko ką nors daryt, ar geriau pirkti kitą kokį nors loptopa nes visgi tuoj reikės studijuoti ir t.t. Ką norėčiau su juo padaryt tai dar kartą švariai perrašyti windowsus ir prasivalyti dulkęs (Niekad nevalytos). Kompiuteris veža CSGO ant 40fps, norėčiau paklaust kiek fps būtų prasivalius jį ir perrašius win. Kompiuterio specifikacijos :

 

tjzvgmR.png55aE1nG.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Iš laptopo nelabai ką ir išspausi, kadangi detalės ten brangesnės negu ant stacionaraus o ir paskui taviškis jau labai senas tai kad be naujo nieko nepadarysi.

 

Gal ne taip suformulavau klausima, norėjau paklast ar daug kas pasikeistu jeigu būtų išvalomos dulkės, perrašomi win?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neklausyk ką rašo vaikai tokie kaip darrel kuriems po 12 metų. Visu pirma, žinoma pagerės kompiuterio perfomancas jeigu kompiuterio neperašiai koki menėsį - daugiau. Bet jeigu ne, tada nieko iš to nebus.  O dulkės išvalius kompas pradėtu greičiau veikti, beabėjo.

Redaguota , nario Freeman.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neklausyk ką rašo vaikai tokie kaip darrel kuriems po 12 metų. Visu pirma, žinoma pagerės kompiuterio perfomancas jeigu kompiuterio neperašiai koki menėsį - daugiau. Bet jeigu ne, tada nieko iš to nebus.  O dulkės išvalius kompas pradėtu greičiau veikti, beabėjo.

Ačiū už atsakyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ne taip suformulavau klausima, norėjau paklast ar daug kas pasikeistu jeigu būtų išvalomos dulkės, perrašomi win?

Jei temperatūros aukštos - taip pagerės. O taip tai, ne. Kalbant apie Win perašyma, tai jeigu jau tikrai ilga laiką neperašinėjai Windows'ų pvz kokius 3-4 mėnesius tai derėtu nebent esi tvarkingas ir niekad neapsikrauni kompiuterio įvairių mešlų ir saugiai naršai internete ir įsitikines kad neturi prisigaudęs virusų.

 

Neklausyk ką rašo vaikai tokie kaip darrel kuriems po 12 metų. Visu pirma, žinoma pagerės kompiuterio perfomancas jeigu kompiuterio neperašiai koki menėsį - daugiau. Bet jeigu ne, tada nieko iš to nebus.  O dulkės išvalius kompas pradėtu greičiau veikti, beabėjo.

Ar tau rūpi kiek man metų? Dėl manęs metai - tai tik skaičius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Jei temperatūros aukštos - taip pagerės. O taip tai, ne. Kalbant apie Win perašyma, tai jeigu jau tikrai ilga laiką neperašinėjai Windows'ų pvz kokius 3-4 mėnesius tai derėtu nebent esi tvarkingas ir niekad neapsikrauni kompiuterio įvairių mešlų ir saugiai naršai internete ir įsitikines kad neturi prisigaudęs virusų.

 

Ar tau rūpi kiek man metų? Dėl manęs metai - tai tik skaičius.

 

Tiesiog tu esi 12 kinis vaikutis, kuriam labai niešti rankytes papostinti, nepirma karta matau tavo pranešimus ir visi jie šudo verti. Kodėl? nes tu nieko naudingo žmogui nepasakai, visad cituoji tapati šudą ką kalba kiti žmones. Todėl prašau, neturi ką pasakyti, nenusimanai. Uždaryk savo nemastančia skylę, ir palik temą ramybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog tu esi 12 kinis vaikutis, kuriam labai niešti rankytes papostinti, nepirma karta matau tavo pranešimus ir visi jie šudo verti. Kodėl? nes tu nieko naudingo žmogui nepasakai, visad cituoji tapati šudą ką kalba kiti žmones. Todėl prašau, neturi ką pasakyti, nenusimanai. Uždaryk savo nemastančia skylę, ir palik temą ramybei.

O tu nori pasakyt kažką protingo pasakei? Dulkių valymas daugumai žinomas dalykas tai kad deja tu irgi nieko naujo nepasakei, jeigu tau kažkas nepatinka tai kodėl tu išvis skaitai mano postus? O žinok pas manę yra smegenys o ne skylės galvoj kaip pas kai kuriuos, tai kad prašau prisirišk savo pirštus sau prie klyno ir nerašyk ką man daryt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O tu nori pasakyt kažką protingo pasakei? Dulkių valymas daugumai žinomas dalykas tai kad deja tu irgi nieko naujo nepasakei, jeigu tau kažkas nepatinka tai kodėl tu išvis skaitai mano postus? O žinok pas manę yra smegenys o ne skylės galvoj kaip pas kai kuriuos, tai kad prašau prisirišk savo pirštus sau prie klyno ir nerašyk ką man daryt :)

 

Dar karta kartoju, aš tiesiog atsakiau į žmogui rupimus klausimus nes šiame dalyke esu patyręs, o tu ne. Taip kad, eik skaityti knygų, į mokyklą gryši nieko nemokėsi. Ai pamiršau, gi pradinukams 2 savaitės atostogų, už tai čia velniauji vaikeliukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta kartoju, aš tiesiog atsakiau į žmogui rupimus klausimus nes šiame dalyke esu patyręs, o tu ne. Taip kad, eik skaityti knygų, į mokyklą gryši nieko nemokėsi. Ai pamiršau, gi pradinukams 2 savaitės atostogų, už tai čia velniauji vaikeliukai.

Deja ne, nepradinukas esu tai kad esi biški atsilikęs žmogau :). Na ir kas kad tu patyręs? Tipo vien dėl to aš jau nebegaliu komentuoti? Gal tu jau nusileisk iki žemės lygio nes jau žiūriu per aukštai pakylai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Deja ne, nepradinukas esu tai kad esi biški atsilikęs žmogau :). Na ir kas kad tu patyręs? Tipo vien dėl to aš jau nebegaliu komentuoti? Gal tu jau nusileisk iki žemės lygio nes jau žiūriu per aukštai pakylai..

 

Apie ką kalba žmogus kuris nesusiranda veiklos, sėdi forume ir postiną pranešimus kurie nieko verti? Atsilikęs matyt tu, bet sorriukas aš ne tavo lygio aš nepulsiu tavęs įžeidinėti, tiesiog pripažink jog esi invalidas ir tavo lyga degnuozota jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie ką kalba žmogus kuris nesusiranda veiklos, sėdi forume ir postiną pranešimus kurie nieko verti? Atsilikęs matyt tu, bet sorriukas aš ne tavo lygio aš nepulsiu tavęs įžeidinėti, tiesiog pripažink jog esi invalidas ir tavo lyga degnuozota jau.

Tau gal ir nieko verti bet kitiems galbūt jie padės ir įkals į galvą kad su senos kartos kompiuteriai tu jau kažko labai osum nepadarysi.. O tu matei manę realiame gyvenime kad sakai aš invalidas? Tai jau kaip minėjau prisirišk savo pirštus prie klyno ir neberašyk nesamonių, už laido kiekvienas moka liaudiškai sakant "ahuelint".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tau gal ir nieko verti bet kitiems galbūt jie padės ir įkals į galvą kad su senos kartos kompiuteriai tu jau kažko labai osum nepadarysi.. O tu matei manę realiame gyvenime kad sakai aš invalidas? Tai jau kaip minėjau prisirišk savo pirštus prie klyno ir neberašyk nesamonių, už laido kiekvienas moka liaudiškai sakant "ahuelint".

 

Pakeiti šrifta, bandai parodyti koks tu kietas bet tau neįšeina. O šiaip invalidas žmogus gali buti gražus, bet be proto todėl mastyk ne su šikna, o su galva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Dėl manęs metai - tai tik skaičius.

 

Metai tik skaičius, kalėjimas tik patalpa (nekaltinu dėl metų, tiesiog parodžiau, kad negalima sakyti taip kaip tu pasakei, nes jeigu užsiimi seksu su nepilnamečiais, tai tada tau kalėjimas tik patalpa ir tokie iškrypėliai dažnai mėgsta sakyti, kad metai tai tik skaičius).

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pakeiti šrifta, bandai parodyti koks tu kietas bet tau neįšeina. O šiaip invalidas žmogus gali buti gražus, bet be proto todėl mastyk ne su šikna, o su galva.

Šrifto deja nepakeičiau, tai kad sorry kad tau su akim jau blogai nuo interneto. O dabar aš ramiai duosiu durniui kelia t.y tau, nes žiūriu jau perdaug internete laiko praleidai kad visi tau invalidai kai jų net neesi matęs.

 

Metai tik skaičius, kalėjimas tik patalpa (nekaltinu dėl metų, tiesiog parodžiau, kad negalima sakyti taip kaip tu pasakei, nes jeigu užsiimi seksu su nepilnamečiais, tai tada tau kalėjimas tik patalpa ir tokie iškrypėliai dažnai mėgsta sakyti, kad metai tai tik skaičius).

Man tai tik skaičius, kadangi metai nenusako kokia tavo patirtis gyvenime, ką tu sugebi ir panašus dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neklausyk ką rašo vaikai tokie kaip darrel kuriems po 12 metų. Visu pirma, žinoma pagerės kompiuterio perfomancas jeigu kompiuterio neperašiai koki menėsį - daugiau. Bet jeigu ne, tada nieko iš to nebus.  O dulkės išvalius kompas pradėtu greičiau veikti, beabėjo.

O tu atseit profesionalas šioje srityje? Nafiga reikia užsipulti žmogų? Tipo tu 12 metų nebuvai? Jeigu jam 12 metų, tai būtų įdomu tavo suvokimą IT srityje pamatyt, kai tau buvo 12 metų. Pamąstyk truputį. Tau nieko nepadarė jis, o temoje kalbėjo į temą ir gan teisingai, o pagal tavo užsipuolimą, tavo branda nežinia, ar siekia 12 metų lygmenį. Tu irgi nieko nepasiūlei gero, berods. Jeigu Windows'ai nėra perrašyti kiek ilgiau, performansas nebūtinai bus nukritęs, jei buvo administruoti teisingai. Jeigu kompiuteris nekaista, o to pasekoje, ne thermal throttle'ina, tai dulkių valymas nepadės, reikia tikrint temperatūras pradžioje, o ne sakyt, ar padės ar ne.

 

Dar karta kartoju, aš tiesiog atsakiau į žmogui rupimus klausimus nes šiame dalyke esu patyręs, o tu ne. Taip kad, eik skaityti knygų, į mokyklą gryši nieko nemokėsi. Ai pamiršau, gi pradinukams 2 savaitės atostogų, už tai čia velniauji vaikeliukai.

O kas tavo patyrimą įrodo? Teiginiai be jokių įrodymų? Atseit balsas pradėjo "lūžinėt", tai jau visi "vaikeliukai"? Įdomus suvokimas...

 

Apie ką kalba žmogus kuris nesusiranda veiklos, sėdi forume ir postiną pranešimus kurie nieko verti? Atsilikęs matyt tu, bet sorriukas aš ne tavo lygio aš nepulsiu tavęs įžeidinėti, tiesiog pripažink jog esi invalidas ir tavo lyga degnuozota jau.

"Sorriukas"... Enough said, I think. Sakai, jog nepulsi įžeidinėt, bet išvadinai invalidu. Logika aukštesniame lygmenyje.

 

Dabar į temą norėčiau pakalbėti. Kaip ir pats sakei, išsivalyk dulkes, pakeisk termopastą ant čipų, perrašyk švariai Windows. Jei niekas nepasikeis ir poreikiai nebus patenkinti, tada reikės, kaip ir sakė darrel. dairytis į naujus kompiuterius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temperatūros : 

 

9t9aEcL.png

Šiuo atveju tikrai būtų gerai išvalyti.

 

Be to, jeigu nori pagerinti darbą OS aplinkoje, gali nusipirkti SSD pradžiai, kol sutaupysi pinigus naujam laptopui. Nors ir bus bottleneck'ins tas SSD (dėl jungties motininėje), bet vis vien pasijaus sklandesnis darbas, o tas SSD tiks ir naujam kompiuteriui, taigi nieko neprarasi tikrai. Žinoma, SSD nepadės žaidimų performansui, bet darbui padės tikrai.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...