Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikėtų žmogaus , kuris paskolintų 100 €


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi gal ir ne čia rašau , bet manau ir šiame forume gali atsirasti žmogus , kuris galėtų paskolinti nemažą sumą 100 €. Tos sumos reikia ne man , bet tėvams. Nes nuo to priklauso emigruos ar ne. Taigi šią sumą gražintų rytoj vakare arba blogiausiu atvėju 2016.03.16d. + bonusas ( 10 € ). Taigi jeigu yra toks žmogus , parašykit į skype : dede.likeris1 , o toliau telefonu aptarsime.


Būtų gerai ir 50 €.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia tas išskirdimas? Užsiregistruoji pasiimi paskolą, net nereikia niekur vykti. :)

Rytojui bilietai lėktuvo nupirkti. O jau 14h juda iš namų. Tai nemanau ar spės , beje kol atsako ir panašiai...

smirda scamais turbut :D

Ne man reikia pinigų , o tėvams. Nes reikės su mano tėvais susitarti per telefona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rytojui bilietai lėktuvo nupirkti. O jau 14h juda iš namų. Tai nemanau ar spės , beje kol atsako ir panašiai...

Ne man reikia pinigų , o tėvams. Nes reikės su mano tėvais susitarti per telefona.

30 min užtrunka maždaug kol gauni pinigus į sąskaitą. :):D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Protingai žmogus apmastęs :)) Žodžiu tėvai tikriausiai draugų neturi iš kurių pasiskolinti arba paskutinę sekundę tik sumąsto. Ryt iš anksto ryto smspinigai ar kokiam kitame web užsireginat ir per 15 min gausit tuos pinigus. Nelabai suprantu kam jie, jeigu bilietai užsakyti jau pasak tavęs.

 

Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Protingai žmogus apmastęs :)) Žodžiu tėvai tikriausiai draugų neturi iš kurių pasiskolinti arba paskutinę sekundę tik sumąsto. Ryt iš anksto ryto smspinigai ar kokiam kitame web užsireginat ir per 15 min gausit tuos pinigus. Nelabai suprantu kam jie, jeigu bilietai užsakyti jau pasak tavęs.

 

Spėju skrenda į užsienį net neturėdami ten busto..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia situacija skamba taip, kad gali kilti sunkumų ant maisto surinkti, tai apie būstą nėra nė ką kalbėti

tai palauk, jeigu žada greit atiduot ir su procentu, tam yra greitieji kreditai, ko jis čia ateina prašyt skolintis ? :))) Use logic

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog netaip apskaičiavo nuomą būsto , ir trūksta šiektiek ant tuos nuomos , o jeigu nuo biudžeto bendro paima tai nelieka ant kitų dalykų pinigų. O rytoj pinigus į banka turi gauti , bet į pavakare , o jau jie bus oro uoste. Tai aš vakare iš jų sąskaitos ir pervesčiau pinigus , o greitieji kreditai tikrai nespės , nes kątik susiskambino su drauge ir jau juda 11-12h iš namų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai palauk, jeigu žada greit atiduot ir su procentu, tam yra greitieji kreditai, ko jis čia ateina prašyt skolintis ? :))) Use logic

Forumo narys daris užsiminė apie situaciją taip lyg ji būtų tikra ir išreiškė savo nuomonę apie būstą, o aš ją pakomentavau, kad jeigu tokia situacija būtų, tai apie būstą nebūtų jokios kalbos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog netaip apskaičiavo nuomą būsto , ir trūksta šiektiek ant tuos nuomos , o jeigu nuo biudžeto bendro paima tai nelieka ant kitų dalykų pinigų. O rytoj pinigus į banka turi gauti , bet į pavakare , o jau jie bus oro uoste. Tai aš vakare iš jų sąskaitos ir pervesčiau pinigus , o greitieji kreditai tikrai nespės , nes kątik susiskambino su drauge ir jau juda 11-12h iš namų.

8 ryto sms credit ar kokiam paskambini pasakai ir padės :) jie duoda greitai per 30min

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...