Peršokti į turinį

Kuris Build'as, Jūsų manymu, geresnis?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Manau antrasis, bet tą dėžę paderink, gal įkiši kur nors kitur turinį, nes kažkokia per mandra :D

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano build'e - keturių branduolių procesorius, o tame - tik dviejų. Atsakymas aiškus :D.

 

Manau antrasis, bet tą dėžę paderink, gal įkiši kur nors kitur turinį, nes kažkokia per mandra  :D

Manyk nepagrįstai ir toliau.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow, nevaizduok čia kažko rimto, vistiek visi žinom kiek tu rimtas. Galėjai patylėt apie savo build'ą. Be to nereikia pagrįsti savo nuomonės kai to neprašo.

Aš ir nevaizduoju, o tu apie mano rimtumą iš vis nieko nežinai ir vėl nepagrįstai kalbi, kaip ir minėjau. Kodėl aš galėjau patylėt :D? Pateik argumentus, kuo mano siūlytas build'as blogas? Galiausiai, berods, nuomonė be pagrindimo - tik pezalai.

 

Antras buildas geriau atrodytu jeigu procas butu bent i5, bet jeigu nezadi keisti nieko tai geriau pirma imk..

Tai ir pirmas geriau atrodytų, jei i7'is įdėtume su GTX 980  :mucha:. Same logic.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Antra imk, nes jis naujesnis, procesorius vartoja labai mažai elektros energijos. Taip procesorius i3, tačiau jis neprastas ir žaidimuose nejausi skirtumo su ddr4 ramais . Gali pasžiūrėt video. Ir dar antram 4gb vaizdo plokštę. O procesoriu ateityje jeigu reiks galėsi keisti, ir nereiks pirkt naujos motininės. (kalbu apie skylake) Na čia mano nuomonė, belieka tau spręst.

Redaguota , nario Doviis1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Antra imk, nes jis naujesnis. Taip procesorius i3, tačiau jis neprastas ir žaidimuose nejausi skirtumo su ddr4 ramais . Gali pasžiūrėt video. Ir dar antram 4gb vaizdo plokštę. O procesoriu ateityje jeigu reiks galėsi keisti, ir nereiks pirkt naujos motininės. (kalbu apie skylake) Na čia mano nuomonė, belieka tau spręst.

Bet pats pagalvok, ištaškai 160€ už i3-6300 ir paskiau perki i5-6500 už 200€, kuris tik 5-10% greitesnis už i5-4460. Tai pagalvok ar labiau verta ištaškyti sumoje 360€ (i3-6300, paskiau i5-6500) ar 200€ (i5-4460) už procesorių? Be to, kol sumanys pakeist, tai jau nauja serija bus išėjus. 2GB vaizdo plokštė 1080p gaming'ui pats tas.

 

Šiaip abu CPU performina neblogai ir ganėtinai panašiai, čia reik daugiau pa'research'inti, o šiandien aš jau neturiu laiko. Vis vien manau, kad keturi branduoliai labiau pasitarnaus.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pats pagalvok, ištaškai 160€ už i3-6300 ir paskiau perki i5-6500 už 200€, kuris tik 5-10% greitesnis už i5-4460. Tai pagalvok ar labiau verta ištaškyti sumoje 360€ (i3-6300, paskiau i5-6500) ar 200€ (i5-4460) už procesorių? Be to, kol sumanys pakeist, tai jau nauja serija bus išėjus.

 

Aš dabar pirkčiau i3-6100 tikriausiai, kuris gerokai pigesnis. Nepirkčiau tokių brangių detalių, t.y korposo ir pnš, ir jau sutaupau nuo tavo buildo apie 50-100e. Ateityje jei upgrade'inčiau tai kad ir nauja serija bus išėjus, imčiau tą patį skylake i5 ar net i7, kurio kainos bus kritusios gerokai (manau man jo tikrai užtektų).. Nežinau, taip daryčiau aš. Jis pats turi nuspręsti ko jam reikia ir ko jis nori. Dar klausimas ar iš vis jis ruošiasi pirkt ar tiesiog atėjo iš neturėjimo ką veikt paklausinėt.. :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dabar pirkčiau i3-6100 tikriausiai, kuris gerokai pigesnis. Nepirkčiau tokių brangių detalių, t.y korposo ir pnš, ir jau sutaupau nuo tavo buildo apie 50-100e. Ateityje jei upgrade'inčiau tai kad ir nauja serija bus išėjus, imčiau tą patį skylake i5 ar net i7, kurio kainos bus kritusios gerokai (manau man jo tikrai užtektų).. Nežinau, taip daryčiau aš. Jis pats turi nuspręsti ko jam reikia ir ko jis nori. Dar klausimas ar iš vis jis ruošiasi pirkt ar tiesiog atėjo iš neturėjimo ką veikt paklausinėt.. :D

Tai kad ir daug senesnės kartos procesoriai žaidimuose normaliai tvarkosi net ir senesni už Haswell. Kaip pavyzdys i5 750 su kiek overclocku visus naujausius žaidimus 1080p tempia su GTX 760 vienus medium kitus high ir panašiai.. Pažiūrėk youtube PotatoMasher ir suprasi.

 

Kalbant apie pačia tema tai pirmas geresnis.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...