Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu L-A-B-A-S mob. perlaidas


STEAM žaidimai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

labas_logo_new.gif


 

Parduodamos mobiliosios L-A-B-A-S perlaidos - 75%

Minimali perlaidos suma: 2€ / 80%

Maksimali perlaidos suma: 10€

 

Likutis: 17

 

Mob. perlaidos pavyzdys:

____________________________________________________________________________________________________

 

10€ perlaida jums kainuos 7,5€ / 2€ perlaida jums kainuos 1,6€
____________________________________________________________________________________________________

 

Atsiskaitymas:

Bankiniu pavedimu (SEB, DnB, Swedbank)

PaySera (mokėjimai.lt)

WebMoney (WME / WMZ)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip papildymas, tik duodi numerį ir perkamą sumą tau persiunčia į tavo "labas" sąskaitą.

Ačiū už info. Galiu pasakyti tik tiek jog parduoda didmenine kaina, kuria gauna atstovai kaip: kioskai, maxima bei invidualią veiklą vykdantys asmenys kurie teiks savo parduotuvėje.. ;)

 

 

Anyway, sėkmės, rekomendacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už info. Galiu pasakyti tik tiek jog parduoda didmenine kaina, kuria gauna atstovai kaip: kioskai, maxima bei invidualią veiklą vykdantys asmenys kurie teiks savo parduotuvėje.. ;)

 

 

Anyway, sėkmės, rekomendacija.

tai kad kiek žinau visi tokia pat kaina gauna :)) Aš perlaidų asmeniškai po 60proc nusiperku kai reikia :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne kioskai parduoda, o nors ir į tą patį Promo Cash Carry nuvažiavęs gali nusipirkti su 10proc. nuolaida tas pakuotes ir t.t

10%, ne 25%. Ne kartą nupirkusiems, būna ir procentai mažesni, t.y antrą kartą imant 70% ir t.t. Tai nelabai suprantu, ar tu domiesi ar "bandai pakenkti" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10%, ne 25%. Ne kartą nupirkusiems, būna ir procentai mažesni, t.y antrą kartą imant 70% ir t.t. Tai nelabai suprantu, ar tu domiesi ar "bandai pakenkti" :D

Nebandau pakenkti, domiuosi labiau.

 

Jeigu man reiktų 1.45€ SMS'o? galėtum suveikti? ir kiek jis kainuotų man atsiskaitant už jį swed/Paysera?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebandau pakenkti, domiuosi labiau.

 

Jeigu man reiktų 1.45€ SMS'o? galėtum suveikti? ir kiek jis kainuotų man atsiskaitant už jį swed/Paysera?

Na manau logiška, jeigu galiu padaryti perlaidą, tai galiu išsiųsti ir žinutes. Dėl žinutės kainos atsiskaitant Swedbank/PaySera, tai - 1,10€

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 6 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...