Peršokti į turinį

Kaip kompiuteris, ar verta pirkt?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

o tu rimtai tikejai gamintojo nurodytais skaiciukais? ant mano routerio 300mbps, bet kad jis kazkaip strugglina net 30 isspaust. Net ir ant tu samsung ssd greiciai nurodyti netikri.

Jap, tikėjau. Nu manau kitam kartui reikias benchmark'us žiūrėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man mazdaug reiktu tokio kuris paveztu minimaliai 60fps ant auksciausios kokybes zaidimu

Nu tai va, jį ir imk, tavo reikalavimus atitiks. Už tokią kainą nieko geriau nerasi.

 

Perdėjau dalis, kad iš karto žinotum, kaip atrodo viskas:

4241712fcfb923be31d836746ef8d033149.jpg

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

OMG iš kur tokių atsiranda.. GTX 980 Ti geresnė negu GTX 980..

 

ka tu stumi. As pats tos gtx 980 ti neimciau. Ji zymiai daugiau elektros eda ir pagal kaitima labiau panasesne i amd. Jeigu daba duotumet 1000 eur tai pasiimciau gtx 970 ir man tos spartos pilnai uztektu. (gal koks 20% skirtumas nuo 980). Bet uz tad kiek pinigu liktu PC estetikai. Uzsimaniau dabar grazu pc pasistatyt. Su liquid coolingu, geru korpusu, ausinimu ir psu. O dabar mes tryhardinam, kad tik kuo daugiau fps isgaut. Su tokiu biudzetu spartos pilnai uztenka ir jau reikia i estetika atkreipt demesi.

980ti reiktu, jeigu monitorius 1440p. Bet abejoju, kad is tos rezoliucijos didele nauda, nebent megsti didelius monitorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o tu rimtai tikejai gamintojo nurodytais skaiciukais? ant mano routerio 300mbps, bet kad jis kazkaip strugglina net 30 isspaust. Net ir ant tu samsung ssd greiciai nurodyti netikri.

Dėl samsungo tai klysti pas mane 500mb/s bet write ir read abu po 1000 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...