Peršokti į turinį

(PAGALBOS) Neisijungia kompiuteris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, susiduriau su problema, kad neisijungia mano gelezis, klaviatura sureaguoja kai ikisu maitinimo laida, bet pats kompas neisijungia paspaudus mygtuka. Gal kas esate susidure su tokia problema?

Buvo bandyta pajungti kita matinimo bloka, buvo bandyti deti kitus ramus, hdd ir vistiek nepadejo.

Viskas prasidejo kai sudejau kompa, ijungiau, iskart ejau i bios nustatymus ir nustaciau vaizdo plokstes nustatymus i standartinius. Issaugojus nustatymus ir ijungus kompa vel man dingo elektra, po elektros atsiradimo bandziau ijungti ir nieko.

Plokstes modelis Asrock k7Upgrade-600.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas kompiuteris, ar ne? Man buvo, kad neįsijungia, nes nėra sujungimo. 

Kokio sujungimo nera?

 

 

Panaši ir man buvo situacija. Pas meistrą važiavau sutvarkė sumokėjau pinigus ir veikia kuo puikiausiai.

 

Man reikia zinoti kur kas sugedo, o toki kompa pas meistrus net vesti neapsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau isemes ta CMOS batarke, istraukes cmos fyske ir visus priedus kompo ir vistiek nepadejo.

Nemanai, kad jai motinine butu nusprogus tai is vis net klafke nesusviestu? ir niekur elektra neitu?

O nuo maitinimo buvai atjungęs ir palaukes 10 sec?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanai, kad jai motinine butu nusprogus tai is vis net klafke nesusviestu? ir niekur elektra neitu?

Nieks ir nesako jog motinine sprogo. Sudege kaikurie kontaktai ir viskas. 

O klaviaturos kantaktai liko sveiki..arba kazkas pan.

Zdz, problema motininei. Pakeitus, viskas susitvarkytu.

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jai elektrą dingo tai kažką sutrumpino arba perdege, nu kokie dar nustatymai žmones jai aiškina kai elektra dingo..

Mačiau, kaip nuo įtampos svyravimų buvo susivariusi CMOS atmintis, tad kompiuteris normaliai negalėjo POST'inti, reikėjo reset'inti CMOS'ą. Bet, kaip jau autorius minėjo, CMOS'ą buvo reset'inęs, tad problema yra kur kas blogesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...