Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Išeinu iš moderatorių, džaukitės visi :)


BaubasPoLova

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Tiesa sakant man nieko blogo nepadariai tai čia nei džiaugtis nei verkti.

 

Čia skirta labiau tiem verksniams :) kurie turi "N" paskyrų ir gavęs už tuos pačius taisyklių pažeidimus įspėjimų :) Visi paskui bėga pas admin verk, bet deja, taip ir lieka su įspėjimais :))

Nepalikit manęs vieno:( #pray4BAUBAS&SCARLETAS

Scarletai laikykis ir rink veiksmus :(

*Myliu SuperGames.lt* išgyvensi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadinasi Scarletas yra mano pasekėjas :D Kaip buvau moderatorius irgi sunkiai tvarkiausiai su tuo 100 veiksmų :D

Nu ką kai aš buvau moderatorius, man tas pats buvo, dėl to ir skridau iš pareigų, nes nepadarydavau 100 veiksmų, o lukonic padarydavo daugiau negu 200 :D tą dar atsimenu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką kai aš buvau moderatorius, man tas pats buvo, dėl to ir skridau iš pareigų, nes nepadarydavau 100 veiksmų, o lukonic padarydavo daugiau negu 200 :D tą dar atsimenu :D

Visi įstojom padėt tvarkyt forumą, o ne dirbti ir siekti kas savaitę tų 100 veiksmų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką kai aš buvau moderatorius, man tas pats buvo, dėl to ir skridau iš pareigų, nes nepadarydavau 100 veiksmų, o lukonic padarydavo daugiau negu 200 :D tą dar atsimenu :D

Kaip tu buvai moderatorius dar ir man gerai sekėsi su veiksmais :D

 

 

Visi įstojom padėt tvarkyt forumą, o ne dirbti ir siekti kas savaitę tų 100 veiksmų :D

Logiškai mąstant be tų veiksmų rinkimo galėtų kas nori ir kada nori poilsiauti, kas manau tikrai pakenktų. Jog veiksmų nereiktų rinkti, to reikia pasiekti, o kad tą pasiekti reikia surinkti 30 pliusų kuriuos išsikeiti į "Globalų moderatorių" tuomet jau rūpesčių neturi, visą laiką tai bandydavau pasiekti, tačiau po kokių 4 savaičių pritrūkdavo valios. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man čia vienam vaikiškai atrodo ,kad dėl kažkokio skundo jau viska mest reik ir šalintis. ? :D

Matai realiai kaip yra, tas žmogus tikrai pažeidė taisykles (neskaitant to kad mano eshop pavagė darytą) tačiau administracija nusprendė kad viskas gerai, tai lai ir būna. Kai pradės SG scam daryt, galės tada galvot. + nereikės man čia sėdėt pastoviai ir jus "vaktuot" tai turėsiu laiko daugiau savo darbams :)

Na, baubas išėina, baubai jaigu išėini išėik tyliai o ne garsiai. :)

Kaip noriu, taip išeinu ;) Temos kaip ir garso nesukelia tai... Žinau, kad pyksti už įspėjimus, bet nuo to man dar smagiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ne tau tokios pareigis, kad dėl tokių š meti nesuprantu tokius silpnus jema?

Pasitikiu horoskopu tiesiog, esmė tokia, jeigu dar tokių bus - bus ta pati situacija, man tokio šūdo nereikia. :) Tegul žaidžiasi kiti, savų darbų dabar yra daugiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai realiai kaip yra, tas žmogus tikrai pažeidė taisykles (neskaitant to kad mano eshop pavagė darytą) tačiau administracija nusprendė kad viskas gerai, tai lai ir būna. Kai pradės SG scam daryt, galės tada galvot. + nereikės man čia sėdėt pastoviai ir jus "vaktuot" tai turėsiu laiko daugiau savo darbams :)

Kaip noriu, taip išeinu ;) Temos kaip ir garso nesukelia tai... Žinau, kad pyksti už įspėjimus, bet nuo to man dar smagiau.

Bye bye, Galėsi savo gyvenime savo taisykliės kurti bet ne čia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu buvai moderatorius dar ir man gerai sekėsi su veiksmais :D

 

 

Logiškai mąstant be tų veiksmų rinkimo galėtų kas nori ir kada nori poilsiauti, kas manau tikrai pakenktų. Jog veiksmų nereiktų rinkti, to reikia pasiekti, o kad tą pasiekti reikia surinkti 30 pliusų kuriuos išsikeiti į "Globalų moderatorių" tuomet jau rūpesčių neturi, visą laiką tai bandydavau pasiekti, tačiau po kokių 4 savaičių pritrūkdavo valios. :D

Tai prieš pateikiant formą į moderatoriaus post'ą reiktų nurodyti, kad bus tokia sąlygą, jog reikės rinkti veiksmus ir pan. Tikrai būtų aiškiau, o dabar kas 5 savaites keisis modai, jeigu nesurinks papildomų pliusų. Nežinau, gal tik čia tokios taisyklės, tačiau abejoju ar kur kitur taip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesą sakant spaudimas iš tokių žmonių negatyvių čia žiauriai didelis. Mes, kad čia išliktumėme turime rinkti veiksmus moderatoriaus ir surinkti tikrai nemažą kiekį jų. Jei nesurenkam minusą gauname. Tad jei norime rinkti tuos veiksmus, mes turime įspėti jus už menkiausias smulkmenas, bet kiti piktybiškai prašosi tiesiog gavo įspėjimą, pasitaisytų ir nebedarytų. Bet ne dar lenda ir dar gauna tada prasideda verkimai administratoriams, kitiems modams, kad gavo bereikalingą įspėjimą už pažeistą taisyklę. Ir tada mums nervai kyla, kad jūs bandote prisikabinti prie mūsų įspėjimų duotų jums nors jie teisingi. Taip mes nesame visada teisūs, bet jei mes čia vadinas mes esame tie kurie daro tvarką ir turėtumėt įžvelgti klaidą kurią padarėte, o ne verkti. Dabar gavo įspėjimą MisterisR labai mandras žmogus ir jis piktybiškai čia ir ant kitų postų deda -Rep man, nu kokio reikalo reikia dėti? Gavai įspėjimą ramus ir būk. Dažnai mes pagailim ir neduodame tų įspėjimų. Jei visada mes tuos įspėjimus duotumėme už kiekvieną menkiausią klaidą, čia puse forumo būtų išguldyta. Darom tai kas mums duota, jei nepatinka sistema sakykit aukštesniems už mus, bet, kad laikysite pyktį ant tvarkdarių tik jums bus blogiau, ne mums. :) Nesunku gi taisykles paskaityti ir daryti viską tvarkingai. O dėl Baubo nesistebiu kodėl išėjo, kai toks čia negatyvas vien beveik susirinkęs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš einant rimtesnę pareigą, betkokiame projekte, o ypač kur daug vaikų, reikia pasiruošti labai gerai psichologiškai, nes už kiekvieną smulkmeną ir uždėta įspėjima bandys tave verst. Kiek girdėjau ir teko susidurt, tai mldc tas baubas. Mažiau verkit, pasiskaitykit forumo taisykles ir viskas bus gerai. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...