Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Išeinu iš moderatorių, džaukitės visi :)


BaubasPoLova

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tiesą sakant spaudimas iš tokių žmonių negatyvių čia žiauriai didelis. Mes, kad čia išliktumėme turime rinkti veiksmus moderatoriaus ir surinkti tikrai nemažą kiekį jų. Jei nesurenkam minusą gauname. Tad jei norime rinkti tuos veiksmus, mes turime įspėti jus už menkiausias smulkmenas, bet kiti piktybiškai prašosi tiesiog gavo įspėjimą, pasitaisytų ir nebedarytų. Bet ne dar lenda ir dar gauna tada prasideda verkimai administratoriams, kitiems modams, kad gavo bereikalingą įspėjimą už pažeistą taisyklę. Ir tada mums nervai kyla, kad jūs bandote prisikabinti prie mūsų įspėjimų duotų jums nors jie teisingi. Taip mes nesame visada teisūs, bet jei mes čia vadinas mes esame tie kurie daro tvarką ir turėtumėt įžvelgti klaidą kurią padarėte, o ne verkti. Dabar gavo įspėjimą MisterisR labai mandras žmogus ir jis piktybiškai čia ir ant kitų postų deda -Rep man, nu kokio reikalo reikia dėti? Gavai įspėjimą ramus ir būk. Dažnai mes pagailim ir neduodame tų įspėjimų. Jei visada mes tuos įspėjimus duotumėme už kiekvieną menkiausią klaidą, čia puse forumo būtų išguldyta. Darom tai kas mums duota, jei nepatinka sistema sakykit aukštesniems už mus, bet, kad laikysite pyktį ant tvarkdarių tik jums bus blogiau, ne mums. :) Nesunku gi taisykles paskaityti ir daryti viską tvarkingai. O dėl Baubo nesistebiu kodėl išėjo, kai toks čia negatyvas vien beveik susirinkęs. :)

Toj ppk rašys ,kad parašei jo nick, jk

 

O šeip tai mano manymu ,kad šito projekto administracija suverčia visa darbą moderatoriams net kai lukonic'as gavo admin iš karto matėsi ,kad nelabai aktyvus ir tiek daug pažeidėjų neįspėją kaip seniau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toj ppk rašys ,kad parašei jo nick, jk

 

O šeip tai mano manymu ,kad šito projekto administracija suverčia visa darbą moderatoriams net kai lukonic'as gavo admin iš karto matėsi ,kad nelabai aktyvus ir tiek daug pažeidėjų neįspėją kaip seniau

Na kaip ir sakiau, pasakiau tiesą apie žmogų jau pranešė mane administracijai.. :D Nu kaip čia būti linksmiems kai tokie "kelmai" atsiprašant susirinkę sėdi. Va tokių žmonių labiausiai nepernešu, bet ką darysi turiu žiūrėti į visus vienodai. :) O Baubas šaunus žmogus, apie viską apgalvojantis. Nereikia ant jo varyti, kad jūs gavote įspėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visi dekokit man uz tai, kad baubo nebera, cia as tas jo vadinimamas scameris. :D :D

Tai kad toks ir esi valkata tu ;) Apgaudinėti tik ir sugebi, paskui bėgi už įspėjimus pas adminus ir šiknon lendi ;)

Bet žinai kaip sakoma - lazda turi du galus ir antrasis stipriau trenkia :)

Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

large.gif

 

scameriu neįveiksi

Bet tai nereiškia kad reikia nustot kovoti su jais. 

Nu ne tau tokios pareigis, kad dėl tokių š meti nesuprantu tokius silpnus jema?

Nes pasirinkimas ne koks, anketoje gražiai parašyti moka daug kas.

 

Na kaip ir sakiau, pasakiau tiesą apie žmogų jau pranešė mane administracijai.. :D Nu kaip čia būti linksmiems kai tokie "kelmai" atsiprašant susirinkę sėdi. 

Nežinau kaip tas pranešimas atrodė, bet ar tu tikrai tiki kad kas nors praneša už "tiesą"? Nemanai kad problema kaip ta "tiesa" buvo pateikta?

 

Tai kad toks ir esi valkata tu ;) Apgaudinėti tik ir sugebi, paskui bėgi už įspėjimus pas adminus ir šiknon lendi ;)

Bet jau šis pranešimas gali būti traktuojamas kaip pažeidimas :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...