Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ką daryt dėl cpu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O dieve lga775 motininė? Žiūrėk ką rašau sakau lga 775 cpu aušintuvas.. o pats procesorius intel o ne amd.. bandžiau ir su amd ir su motinine pritaikyta amd procesoriui, tačiau cpu fan nesisuko. Reikia man rimto patarimo ar nieko tokio jeigu aušintuvą proco pakeisiu? Kalbu apie intel cpu ir intel fan, pamirškit amd jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dieve lga775 motininė? Žiūrėk ką rašau sakau lga 775 cpu aušintuvas.. o pats procesorius intel o ne amd.. bandžiau ir su amd ir su motinine pritaikyta amd procesoriui, tačiau cpu fan nesisuko. Reikia man rimto patarimo ar nieko tokio jeigu aušintuvą proco pakeisiu? Kalbu apie intel cpu ir intel fan, pamirškit amd jau

Blemba, tu taip nerisliai rasai. O dar ir klaidos ir pan.

Labai sunku suprast ka bandai mum pasakyt. :D

 

Zinok, programuotoju tikrai nebusi. Gali istrint ka parasei po savo nick'u. :)

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu suprask aš per telefoną rašau, nes kompo nebaigiu tvert ryt tik žadu tą fan'ą pasiimt. O programuotoju laisvai galiu būti, matematika man gerai einasi ir savo mieste tarp 9-12 klasių greičiausiai rašantis esu, bet pats tuo programuotoju būti dabar nenoriu. Tai buvo prieš gerus metus. Geriau padėk dėl ventiliatoriaus:D jei nesupratai tai noriu seną fan'ą išmest ir įdėt naują ir klausiu ar nieko neatsitiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu suprask aš per telefoną rašau, nes kompo nebaigiu tvert ryt tik žadu tą fan'ą pasiimt. O programuotoju laisvai galiu būti, matematika man gerai einasi ir savo mieste tarp 9-12 klasių greičiausiai rašantis esu, bet pats tuo programuotoju būti dabar nenoriu. Tai buvo prieš gerus metus. Geriau padėk dėl ventiliatoriaus:D jei nesupratai tai noriu seną fan'ą išmest ir įdėt naują ir klausiu ar nieko neatsitiks.

Ir? Man pavyzdžiui matematika irgi neblogai einasi o nuo rašymo greičio išvis niekas nepriklauso  nes tada kaip tik daug klaidų kode sugebėsi pridaryt. Reikia mokėti matematika, anglų kalba o ir normalų protą kad šudo nemalt kode. Šiaip mes tavo procesoriaus nežinom tai padėt negalim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu suprask aš per telefoną rašau, nes kompo nebaigiu tvert ryt tik žadu tą fan'ą pasiimt. O programuotoju laisvai galiu būti, matematika man gerai einasi ir savo mieste tarp 9-12 klasių greičiausiai rašantis esu, bet pats tuo programuotoju būti dabar nenoriu. Tai buvo prieš gerus metus. Geriau padėk dėl ventiliatoriaus:D jei nesupratai tai noriu seną fan'ą išmest ir įdėt naują ir klausiu ar nieko neatsitiks.

FAN'as - tai paprastas 'motoras', kuris yra prisukamas prie tam tikru vietu korpuse.

Cooler'is - tai tas 'gelezinis daiktas su motoru', kuris yra statomas ant procesoriaus.

Tai ka is situ tu nori pakeist?

 

Jeigu cooler'i, tai jeigu keisi i lygiai toki pati (ir zinai kad jis 100% tinka tavo procui ir motininei) tai nk blogo nebus.

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš jį ant procesoriaus dedu ir pritvirtinu keturiuose kampuose. Ir įkišu į 'cpu_fan' vietą motininėj ir jis suktis turi. Tai aš dabar išimsiu tą 'vintiliatorių ir įdėsiu lga 775 vietoj to sugadinto,įdėjimas toks pats prisisuka jisai kaip ir senas ir noriu paklaust ar nk nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš jį ant procesoriaus dedu ir pritvirtinu keturiuose kampuose. Ir įkišu į 'cpu_fan' vietą motininėj ir jis suktis turi. Tai aš dabar išimsiu tą 'vintiliatorių ir įdėsiu lga 775 vietoj to sugadinto,įdėjimas toks pats prisisuka jisai kaip ir senas ir noriu paklaust ar nk nebus.

Tai jeigu toks pat, kaip ir senas, tai kas gali but?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš jį ant procesoriaus dedu ir pritvirtinu keturiuose kampuose. Ir įkišu į 'cpu_fan' vietą motininėj ir jis suktis turi. Tai aš dabar išimsiu tą 'vintiliatorių ir įdėsiu lga 775 vietoj to sugadinto,įdėjimas toks pats prisisuka jisai kaip ir senas ir noriu paklaust ar nk nebus.

Jeigu įsideda normaliai, tada viskas zeba. Jeigu nesutaps skylutės ant motininės, tada nieko nepadarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...