Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gandai apie „iPhone 7“


/Frixo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

„iPhone 7“  

47 balsai

  1. 1. Ar toks „iPhone 7“ jums patiktų?

    • Taip
      23
    • Ne
      24


Recommended Posts

 

Kad tu jų nenaudoji tai nereiškia kad kiti jų nenaudoja. Taip man gal tu pusės funkcijų ir nereikia bet gal yra žmonių kurių jiems reikia, reikia išmokt galvoti ne tik apie savę bet ir kitus..

 

Aš išvis neturiu Android telefono, todėl taip sakydamas, sakau apie daugumą žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš išvis neturiu Android telefono, todėl taip sakydamas, sakau apie daugumą žmonių.

Apie savo šeima? Pff, pagalvok dar apie kitus milijonus žmonių kurie turi Android telefonus ir kiek jų funkcijų išnaudoja. Tu kiekvieno žmogaus pasaulyje neapvažinėjai ir netikrinai ar jis naudoja visas Android funkcijas tai kad nenusišnekek kad Android turi nereikalingų funkcijų, jeigu tu jų nenaudoji nereiškia kad kiti jų nenaudoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Apie savo šeima? Pff, pagalvok dar apie kitus milijonus žmonių kurie turi Android telefonus ir kiek jų funkcijų išnaudoja. Tu kiekvieno žmogaus pasaulyje neapvažinėjai ir netikrinai ar jis naudoja visas Android funkcijas tai kad nenusišnekek kad Android turi nereikalingų funkcijų, jeigu tu jų nenaudoji nereiškia kad kiti jų nenaudoja.

 

Jei dar vis manai, kad daug žmonių naudoja visas funkcijas, tai tavo akiratis labai jau siauras.

 

P.S. Statistikos daromos apklausiant dalį žmonių, o ne visus, taip, kad mano įžvalga visiškai teisinga. Jei dar vis galvoji, kad tai nelogiška, paskaityk pirmą sakinį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei dar vis manai, kad daug žmonių naudoja visas funkcijas, tai tavo akiratis labai jau siauras.

 

P.S. Statistikos daromos apklausiant dalį žmonių, o ne visus, taip, kad mano įžvalga visiškai teisinga. Jei dar vis galvoji, kad tai nelogiška, paskaityk pirmą sakinį.

Na o tai tu parodyk tas statistikas o neįrodynek savo beviltiškais žodžiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Man įdomu ar jie turi tokias naujas technologijas kaip atsparumas vandeniui, dulkėms, atsparumas skilimams (nesuskaldomas telefonas karoče). Android telefonai tai yra jau pasiekė tai kad jūsų iOS kiek atsilieka.

 

Reikia išmokti telefonu naudotis ir neprireiks tokių dalykų kaip atsparumas vandeniui, skilimams ir panašiai. Jeigu tu rankose nenulaikai telefono ir mėtai ant žemės, yra dalykai kaip dangteliai metaliniai. Kiek esu turėjęs telefonų nei vieno nebuvau suvaręs, nei ant žemės numetęs, kad sudužtų, nei sugadinęs po įmetimo į vandenį - pabuvo keliasdešimt minučių, išdžiuvo ir veikė kaip normaliai tas iPhone telefonas.

 

Jeigu žiopli esat, tai nei atsparumai nuo dūžių nei atsparumai nuo vandens nepadės. :)

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirkčiau gal jei būtų USB lizdas  :funny:  

 

P.S. Pats naudoju iPhone 5S ir palikau tikrai gerą nuomonė apie iOS ir Apple produktą. Aišku jis atsilieka charakteristikomis nuo Android flagmanų, bet tu moki už kokybė ir greitą sistemos veikimą.  :crazy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o kuom iOS nuo Android atsilieka?

Jis gi parase kad charakteristikomis. Tu net nezinai kiek ramu tavo iphone turi gal 1gb, max 2gb. Bet tai nera didelis trukumas nes ios gerai optimizuota ir smarkiai limituota. Sensoriais visad atsilieka, nfc tik praejusiais metais gavo, wireless charging tik kitais metais GAL gaus. Usb type C kogero niekad netures nors pagal europos sajungos istatymus turetu jie bent jau europoj type c pristatyt. Bluetooth naujausias bet limituotas nes nera failu sistemos atviros tai ir failu siuntimas normalus neimanomas. Ant popieriaus visas tas pasimato, bet daugumai vartototoju tai nera didele problema nes jie perka iphone butent del to kad tai ismanusis telefonas, tuo tarpu android yra kompiuteris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis gi parase kad charakteristikomis. Tu net nezinai kiek ramu tavo iphone turi gal 1gb, max 2gb. Bet tai nera didelis trukumas nes ios gerai optimizuota ir smarkiai limituota. Sensoriais visad atsilieka, nfc tik praejusiais metais gavo, wireless charging tik kitais metais GAL gaus. Usb type C kogero niekad netures nors pagal europos sajungos istatymus turetu jie bent jau europoj type c pristatyt. Bluetooth naujausias bet limituotas nes nera failu sistemos atviros tai ir failu siuntimas normalus neimanomas. Ant popieriaus visas tas pasimato, bet daugumai vartototoju tai nera didele problema nes jie perka iphone butent del to kad tai ismanusis telefonas, tuo tarpu android yra kompiuteris.

jau kiek metų naudojuos iPhonais ir nei vieno tavo išvardinto "trūkumo" man nepritrūko. :) wireless charging realiai nėra didelis pranašumas, nėra skirtumo ar įkišt laidą į telefoną ar padėt ant kažkokio "pado" telefoną, vistiek tas "padas" į rozetę įkišamas, tai kad čia sviestas sviestuotas, o RAM užtenka pilnai, iPhonai išnaudoja viską ką turi, kai tuo tarpu Android stringa. bet čia pilstyt iš tuščio į kiaurą irgi neapsimoka, ginčysimės taip pat kaip ir BMW ir Audi fanai.

Redaguota , nario gawd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ne beviltiški žodžiai, o iš žmonių pasakojimų sudaryta statistika ;)

Nu o tai tu parodyk normalias statistikas o ne žodžiais metykis..

Reikia išmokti telefonu naudotis ir neprireiks tokių dalykų kaip atsparumas vandeniui, skilimams ir panašiai. Jeigu tu rankose nenulaikai telefono ir mėtai ant žemės, yra dalykai kaip dangteliai metaliniai. Kiek esu turėjęs telefonų nei vieno nebuvau suvaręs, nei ant žemės numetęs, kad sudužtų, nei sugadinęs po įmetimo į vandenį - pabuvo keliasdešimt minučių, išdžiuvo ir veikė kaip normaliai tas iPhone telefonas.

 

Jeigu žiopli esat, tai nei atsparumai nuo dūžių nei atsparumai nuo vandens nepadės. :)

Atsparumas nuo vandenio kai kuriems yra aktualus dalykas nes yra mėgstančių fotografuotis po vandenių o iPhone dėja to neturi. Aš pats niekada telefono į vandenį įmetęs nebuvau o jeigu krito ant ekrano nes man irgi Z3 ant ekrano ant žemės buvo kritęs ir jis neskylo bet kai ant šono krito įskylo bet to skilimo beveik nesimato.. Tai kad kaip yra vienas minėjas priklauso kokių kampų kris.

 

jau kiek metų naudojuos iPhonais ir nei vieno tavo išvardinto "trūkumo" man nepritrūko. :) wireless charging realiai nėra didelis pranašumas, nėra skirtumo ar įkišt laidą į telefoną ar padėt ant kažkokio "pado" telefoną, vistiek tas "padas" į rozetę įkišamas, tai kad čia sviestas sviestuotas, o RAM užtenka pilnai, iPhonai išnaudoja viską ką turi, kai tuo tarpu Android stringa. bet čia pilstyt iš tuščio į kiaurą irgi neapsimoka, ginčysimės taip pat kaip ir BMW ir Audi fanai.

Nusipirkit normalus Android'us o ne biudžetinius ir niekas nelagins :)

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Biudžetinius, biudžetinius... Darrel'ai, nieko daugiau nematau kaip tik tave sakant nepirkit "biudžetinių"... Tiesa ta, kad didžioji dalis Android telefonų neturi normalios optimizacijos, jų ekranai padaryti geri, bet pats telefonas neatlaiko tos apkrovos ir prasideda lagai. Pagrindinis telefonas kur visi lagai pasireiškia greitai - Samsung. Ir tu imk biudžetinį ar ne biudžetinį, lagins jie visi, nepriklausomai nuo to kam tu jį naudoji. Nuėjus į mobili.lt galima pasiskaityti S6 turėtojų atsiliepimus, kurie skundžiasi, kad telefoną turi dar tik mėnesį, o jis jau nebeįsijungia ir reikia nešti taisyti... Sakai įskilo tik šonas ? O kodėl temoje kur klausei kiek kainuotų pakeitimas sakei, kad įskilo šonas ir net nebeveikia pusė ekrano ? To nepaminėjai kažkodėl... Matosi ką tu esi teturėjęs ilgesnį laiką tai yra tavo Z3, dėl Sony nesiginčysiu, manau jeigu imčiau Android tai tik Sony. Neišsišoka su savo ekranais, kaip sakiau daugelis tų telefonų turi 2K rezoliuciją, bet jie dėl to ir lagina, telefonas nepakelia to apkrovimo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Biudžetinius, biudžetinius... Darrel'ai, nieko daugiau nematau kaip tik tave sakant nepirkit "biudžetinių".. Tiesa ta, kad didžioji dalis Android telefonų neturi normalios optimizacijos, jų ekranai padaryti geri, bet pats telefonas neatlaiko tos apkrovos ir prasideda lagai. Pagrindinis telefonas kur visi lagai pasireiškia greitai - Samsung. Ir tu imk biudžetinį ar ne biudžetinį, lagins jie visi, nepriklausomai nuo to kam tu jį naudoji. Nuėjus į mobili.lt galima pasiskaityti S6 turėtojų atsiliepimus, kurie skundžiasi, kad telefoną turi dar tik mėnesį, o jis jau nebeįsijungia ir reikia nešti taisyti... Sakai įskilo tik šonas ? O kodėl temoje kur klausei kiek kainuotų pakeitimas sakei, kad įskilo šonas ir net nebeveikia pusė ekrano ? To nepaminėjai kažkodėl... Matosi ką tu esi teturėjęs ilgesnį laiką tai yra tavo Z3, dėl Sony nesiginčysiu, manau jeigu imčiau Android tai tik Sony. Neišsišoka su savo ekranais, kaip sakiau daugelis tų telefonų turi 2K rezoliuciją, bet jie dėl to ir lagina, telefonas nepakelia to apkrovimo...

Sakiau kad krito ant šono bet nesakiau kad skylo tik šonas juosta perėjo nuo vieno šono iki kito bet jį neryški. Su Samsung'ai tai daug girdėjau tokių atsiliepimų bet yra ir kitų kompanijų biudžetiniai telefonai kurie lagina. Z5 turi 4K ekraną Z3 turi 4K filmavimo funkcija ir kai bandžiau filmuoti lag'o nemačiau..

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nu o tai tu parodyk normalias statistikas o ne žodžiais metykis..

Atsparumas nuo vandenio kai kuriems yra aktualus dalykas nes yra mėgstančių fotografuotis po vandenių o iPhone dėja to neturi. Aš pats niekada telefono į vandenį įmetęs nebuvau o jeigu krito ant ekrano nes man irgi Z3 ant ekrano ant žemės buvo kritęs ir jis neskylo bet kai ant šono krito įskylo bet to skilimo beveik nesimato.. Tai kad kaip yra vienas minėjas priklauso kokių kampų kris.

 

Nusipirkit normalus Android'us o ne biudžetinius ir niekas nelagins :)

 

Aš nekalbėjau apie kokiu kampu telefonas dūžta. Aš kalbėjau apie tai, kad jeigu sugebi tokio dydžio telefoną iš rankų išmešt ir sudaužyt, tai žioplys esi nemokantis telefono nulaikyt. Žinoma, būna atvėjų visokių, kad iškrenta, bet garantuoju, kad pusę žmonių kurie sudaužo telefoną tiesiog jį išmeta ir rankoj nenulaiko per žioplumą. 

O dėl to fotografavimosi po vandeniu, tai labai tikiuosi, kad juokauji. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nekalbėjau apie kokiu kampu telefonas dūžta. Aš kalbėjau apie tai, kad jeigu sugebi tokio dydžio telefoną iš rankų išmešt ir sudaužyt, tai žioplys esi nemokantis telefono nulaikyt. Žinoma, būna atvėjų visokių, kad iškrenta, bet garantuoju, kad pusę žmonių kurie sudaužo telefoną tiesiog jį išmeta ir rankoj nenulaiko per žioplumą. 

O dėl to fotografavimosi po vandeniu, tai labai tikiuosi, kad juokauji. 

Ne vieni pasauli esam.. Nemanau kad veltui išrastu tokia technologija kuri ilgiau leistu telefoną laikyt po vandeniu. Dėl kritimo, na taip man irgi jis būna iškrenta per žioplumą aš nieko nesakau bet daugumai taip būna. Pasaulyje žioplų žmonių yra daug vien dėl to tokias technologijas kaip shatterproof ir išranda..

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ne vieni pasauli esam.. Nemanau kad veltui išrastu tokia technologija kuri ilgiau leistu telefoną laikyt po vandeniu. Dėl kritimo, na taip man irgi jis būna iškrenta per žioplumą aš nieko nesakau bet daugumai taip būna. Pasaulyje žioplų žmonių yra daug vien dėl to tokias technologijas kaip shatterproof ir išranda..

 

Niekas beveik nesinaudoja ta "ale" fotografavimo/filmavimo po vandeniu technologija. Ne vienas jau išbandė, o kai sugedo po bandymo nunešė į garantinį ir nieko nepešė, kadangi garantinis tokių dalykų netaiso. Visi, kurie užsiiminėja filmavimu po vandeniu naudoja normalią tam skirtą įrangą, o ne kažkokius telefonus. Ta funkcija labiau skirta netyčiniam įmetimui į vandenį (turbūt girdėjęs apie tokią statistiką, kad nepamenu kiek ten procentų, bet dažnas reiškinys kai britai įmeta telefoną į unitazą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas beveik nesinaudoja ta "ale" fotografavimo/filmavimo po vandeniu technologija. Ne vienas jau išbandė, o kai sugedo po bandymo nunešė į garantinį ir nieko nepešė, kadangi garantinis tokių dalykų netaiso. Visi, kurie užsiiminėja filmavimu po vandeniu naudoja normalią tam skirtą įrangą, o ne kažkokius telefonus. Ta funkcija labiau skirta netyčiniam įmetimui į vandenį (turbūt girdėjęs apie tokią statistiką, kad nepamenu kiek ten procentų, bet dažnas reiškinys kai britai įmeta telefoną į unitazą).

Kiek telefonų esu turėjas tai nekarto nesimaude vandenyje bet mano mamai taip buvo :D. O aš nesuprantu kur tu tokius teiginius trauki? Jeigu Lietuvoje niekas nenaudoja tai nereiškia kad kituose šalyse nenaudoja o ir prie ko būtent britai? Nepamiršk dar kitų šalių..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kiek telefonų esu turėjas tai nekarto nesimaude vandenyje bet mano mamai taip buvo :D. O aš nesuprantu kur tu tokius teiginius trauki? Jeigu Lietuvoje niekas nenaudoja tai nereiškia kad kituose šalyse nenaudoja o ir prie ko būtent britai? Nepamiršk dar kitų šalių..

 

Britai čia tik tarp kitko, nes tokį straipsnį kažkokiam uk naujienų portale esu skaitęs tai prisiminiau, kad taip žmonėms būna. O dėl nesinaudojimo, tai kaip jau minėjau telefono dar nėra, kuris būtų skirtas fotografuoti/filmuoti po vandeniu. Ta apsauga gerų geriausiai padeda tik šioje situacijoje, kurią aukščiau minėjau. Tas laikymas po vandeniu gamykliškai rašoma, kad galimas pusvalandį, tačiau dažniausiai jau po 15 min į telefoną patenka vandens ir jis jau pradeda nebefunkcionuoti tinkamai (jei telefonas dar giliau, tas laikas dar labiau sutrumpėja). Ir kaip minėjau į garantinį jau ne vienas yra nešęs ir nieks negavo teigiamo signalo. Visiems teko remontuotis patiems (jokių statistikų iš garantinio nesudarinėju, visa info iš vartotojų diskusijų forume).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...