Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gandai apie „iPhone 7“


/Frixo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

„iPhone 7“  

47 balsai

  1. 1. Ar toks „iPhone 7“ jums patiktų?

    • Taip
      23
    • Ne
      24


Recommended Posts

Visiem neįtiksi, o kas būtent nepatiko? Pati iOS?

Tokia nesąmone jog galima iphone su iphone tiktais, nekalbu ten apie kolonėles ar kt, bet su telefonais pvz iphone ir samsung nesueina. Va kas man nepatiko ir šeip ten aplamai nepatiko, taip, kad grįšiu prie sony xperia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokia nesąmone jog galima iphone su iphone tiktais, nekalbu ten apie kolonėles ar kt, bet su telefonais pvz iphone ir samsung nesueina. Va kas man nepatiko ir šeip ten aplamai nepatiko, taip, kad grįšiu prie sony xperia.

Sony Xperia irgi tiesa sakant nepatariu po to kas man nutiko. Ekranas skylo neperstipriausiai ir viskas puse ir dar biškis ekrano nebereguoja, tas pats ir pažystamui buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bevielis pakrovėjas kaip samsung berods

KAIP? kiek tame yra veiksmingumo? :D man durnam paaiškinkit kaip elektra teka nuo taško A į tašką B oru? jei atsirastų toks "išradimas" ir jis pasiteisintų, būtų efektyvus, manau, kad iš karto šalys atsikratytų tų elektros laidų ir taikytų tokią naujovę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokia nesąmone jog galima iphone su iphone tiktais, nekalbu ten apie kolonėles ar kt, bet su telefonais pvz iphone ir samsung nesueina. Va kas man nepatiko ir šeip ten aplamai nepatiko, taip, kad grįšiu prie sony xperia.

Na nemaišo man tai, nes nelabai ką turiu ir dalintis būtent bluetooth pagalba. Bluetooth funkcija iš viso labai senai naudojausi. Na bet turbūt to niekada nebus, vien dėl Apple piratavimo politikos, kurią iš dalies palaikau.

 

KAIP? kiek tame yra veiksmingumo? :D man durnam paaiškinkit kaip elektra teka nuo taško A į tašką B oru? jei atsirastų toks "išradimas" ir jis pasiteisintų, būtų efektyvus, manau, kad iš karto šalys atsikratytų tų elektros laidų ir taikytų tokią naujovę.

Atstumas, viskas tuo pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nemaišo man tai, nes nelabai ką turiu ir dalintis būtent bluetooth pagalba. Bluetooth funkcija iš viso labai senai naudojausi. Na bet turbūt to niekada nebus, vien dėl Apple piratavimo politikos, kurią iš dalies palaikau.

Atstumas, viskas tuo pasakyta.

tai tarp elektros stulpų nėra atstumai dideli, tarkim mieste. jei jau tokios naujovės, tai turėtų apsiimt jas vystyt ir taikyt

Redaguota , nario gawd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip visad? Nesąmones rašai, palygink senesnius modelius, tikrai daug ko naudingo atsirado. Gal būt šių 'gandų' nebus, bet tikrai padarys kažką naudingo, kaip ir kiekvieną kartą prieš tai. 

Man įdomu ar jie turi tokias naujas technologijas kaip atsparumas vandeniui, dulkėms, atsparumas skilimams (nesuskaldomas telefonas karoče). Android telefonai tai yra jau pasiekė tai kad jūsų iOS kiek atsilieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Man įdomu ar jie turi tokias naujas technologijas kaip atsparumas vandeniui, dulkėms, atsparumas skilimams (nesuskaldomas telefonas karoče). Android telefonai tai yra jau pasiekė tai kad jūsų iOS kiek atsilieka.

 

Ji (iOS) nepriklauso man :) Atsparumo vandeniui nėra, bet atsparumas skilimams tai žymiai geresnis už daugumą Android telefonų. Tik dar nesupratau, jei gali suvesk savo pranešimą su mano buvusiu pranešimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ji (iOS) nepriklauso man :) Atsparumo vandeniui nėra, bet atsparumas skilimams tai žymiai geresnis už daugumą Android telefonų. Tik dar nesupratau, jei gali suvesk savo pranešimą su mano buvusiu pranešimu. 

Tiesiog turiu omeni kad Apple jau kiek atsilieka su savo technologijom bent jau dabar bet iPhone 7 situacija gal pakeis. Pažiūrėk Motorola Droid Turbo 2 tu to telefoną kiek ir skaldintum jis vis vien nesuskils.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik parodo ios vartotoju neismanyma man si tema... Zmones nustebe kad bus kraunamas be laido... Tai turbut apple isras kitamet bevieli pajroveja, kai android telefonai ta funkcija jau virs 2 metu palaiko. Tas pats ir su nfc buvo. Man atrodo itikinamiausias punktas tas kad neteks 3.5mm audio jack. Nes neveltui jie tuos dre beats nusipirko. Pasidarys monopoli ant ausiniu prisijungimo ir tiek. Dar nenustebciau jei netiks paprastos bluetioth ausines o reiks ismaniu kokiu. O lightning connector nemanau kad atsisakys, jie gi krauna ipad pro stylus per ji. Tai tik parodo kad jie su tuo portu sieja ateiti.

Bus plonesnis, greitesnis, geresne kamera ir mazesne baterija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik parodo ios vartotoju neismanyma man si tema... Zmones nustebe kad bus kraunamas be laido... Tai turbut apple isras kitamet bevieli pajroveja, kai android telefonai ta funkcija jau virs 2 metu palaiko. Tas pats ir su nfc buvo. Man atrodo itikinamiausias punktas tas kad neteks 3.5mm audio jack. Nes neveltui jie tuos dre beats nusipirko. Pasidarys monopoli ant ausiniu prisijungimo ir tiek. Dar nenustebciau jei netiks paprastos bluetioth ausines o reiks ismaniu kokiu. O lightning connector nemanau kad atsisakys, jie gi krauna ipad pro stylus per ji. Tai tik parodo kad jie su tuo portu sieja ateiti.Bus plonesnis, greitesnis, geresne kamera ir mazesne baterija...

tai prašau parodyti savo išmanymą ir paaiškinti man fizikiniais dėsniais kaip elektrą parduoda tas bevielis krovimas ORU? nes logiškai mąstant, jei eisi tarp telefono ir kroviklio, per vidurį, tai turėtum likt papurtytas. čia tiesiog eilinė chaltūra, kuri praplauna žmonėms galvas, "krovimas be laido?! wow". jei jau 2 metus naudoja šią "naujovę", tai kodėl vis dar naujai gaminama buitinė technika vis dar su laidais?

o iOS abejočiau ar kuo nors atsilieka. iOS telefonai išnaudoja visą savo pajėgumą veikime, kai androidai šiuo atveju yra prikišti nereikalingom funkcijom, nuo kurių telefonai tik stringa ir nieko daugiau. jau gal 4-veri metai, kaip naudojuosi Apple įrenginiais ir per visą tą laiką telefonai nebuvo nei strigę, nei taisyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai prašau parodyti savo išmanymą ir paaiškinti man fizikiniais dėsniais kaip elektrą parduoda tas bevielis krovimas ORU? nes logiškai mąstant, jei eisi tarp telefono ir kroviklio, per vidurį, tai turėtum likt papurtytas. čia tiesiog eilinė chaltūra, kuri praplauna žmonėms galvas, "krovimas be laido?! wow". jei jau 2 metus naudoja šią "naujovę", tai kodėl vis dar naujai gaminama buitinė technika vis dar su laidais?

o iOS abejočiau ar kuo nors atsilieka. iOS telefonai išnaudoja visą savo pajėgumą veikime, kai androidai šiuo atveju yra prikišti nereikalingom funkcijom, nuo kurių telefonai tik stringa ir nieko daugiau. jau gal 4-veri metai, kaip naudojuosi Apple įrenginiais ir per visą tą laiką telefonai nebuvo nei strigę, nei taisyti.

Aš visa laiką Android naudoju ir niekada dėl OS problemų į taisyklą nebuvo neštas. Nebent tik ekranas suduždavo ir viskas. Nevisi Android'ai prikišti įvairiaus šudo, biudžetiniai tai taip jie tikrai negeriausiai veikia bet tokie kaip Z3 niekada lag'o nebūdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš visa laiką Android naudoju ir niekada dėl OS problemų į taisyklą nebuvo neštas. Nebent tik ekranas suduždavo ir viskas. Nevisi Android'ai prikišti įvairiaus šudo, biudžetiniai tai taip jie tikrai negeriausiai veikia bet tokie kaip Z3 niekada lag'o nebūdavo.

 

Drįsčiau manyti, kad programinių klaidų garantinis netaiso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...