Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Moralas:

Jūs čia dar ilgai diskutuosite kas gerai, kas blogai? Eikite į papeikimus ir rašykite konkrečiai ką moderatorius daro blogai arba į pasiūlymus kokius pakeitimus norėtumėte matyti yra taip pat. Jei jau bandote versti administraciją eikite per savininką išdėstydami rimtus argumentus bei faktus, kurie jį įtikintų, kad vienas ar kitas administratorius netinka pareigoms. Niekas čia neskaitys jūsų 10 sakinių pamąstymų, kurie gali turėti bent kažkokios vertės. Administracija yra sukūrus sąlygas jums išsireikšti padoriai, o dabar vienas pasako vieną randa prie ko prisikabinti kitas ir tada dar trečias išvis šauna kozerį, ir tada vėl prasideda viskas iš naujo.

Nepatinka tai ir nebūkit čia, niekas jūsų nelaiko. Nieko nepakeisite rašydami savo pasipiktinimus ten kur jiems nedera. Galiausiai vien tik randate prie ko prikibti, supraskite kiek jie pastangų sukiša vien dėl to, kad galėtumėte parodyti savo "šūdservius" ar pateikti komentarus, kurie turi 0 vertės(Yra nemažai išimčių).

 

TL:DR

Anyway, piktutis patapau, nes jau pradeda įgristi, kai eini per kelis puslapius ir matai kaip vienas su kitu aiškinasi kas blogai, nors galėtų viską išsiaiškinti per asmenines žinutes nekeliant didelio balagano.

 

P.s. Sveikinu moderatorius bei Praną su emo vilkiu, kuris ir taip pjaustosi venas, bet dar ir kiti jam pradeda pjaustyti.

 

P.s.s. Įdomu ar kažkas pasikeis nuo to... tikriausiai ne, nes vis tiek niekam neįdomus.

lil bit of depression up in here.

Redaguota , nario Rin
  • Teigiamai 4

Moralas:

Jūs čia dar ilgai diskutuosite kas gerai, kas blogai? Eikite į papeikimus ir rašykite konkrečiai ką moderatorius daro blogai arba į pasiūlymus kokius pakeitimus norėtumėte matyti yra taip pat. Jei jau bandote versti administraciją eikite per savininką išdėstydami rimtus argumentus bei faktus, kurie jį įtikintų, kad vienas ar kitas administratorius netinka pareigoms. Niekas čia neskaitys jūsų 10 sakinių pamąstymų, kurie gali turėti bent kažkokios vertės. Administracija yra sukūrus sąlygas jums išsireikšti padoriai, o dabar vienas pasako vieną randa prie ko prisikabinti kitas ir tada dar trečias išvis šauna kozerį, ir tada vėl prasideda viskas iš naujo.

Nepatinka tai ir nebūkit čia, niekas jūsų nelaiko. Nieko nepakeisite rašydami savo pasipiktinimus ten kur jiems nedera. Galiausiai vien tik randate prie ko prikibti, supraskite kiek jie pastangų sukiša vien dėl to, kad galėtumėte parodyti savo "šūdservius" ar pateikti komentarus, kurie turi 0 vertės(Yra nemažai išimčių).

 

TL:DR

Anyway, piktutis patapau, nes jau pradeda įgristi, kai eini per kelis puslapius ir matai kaip vienas su kitu aiškinasi kas blogai, nors galėtų viską išsiaiškinti per asmenines žinutes nekeliant didelio balagano.

 

P.s. Sveikinu moderatorius bei Praną su emo vilkiu, kuris ir taip pjaustosi venas, bet dar ir kiti jam pradeda pjaustyti.

 

P.s.s. Įdomu ar kažkas pasikeis nuo to... tikriausiai ne, nes vis tiek niekam neįdomus.

lil bit of depression up in here.

Ironiška, nes sakai išeit tiems kam nepatinka, nors tau pačiam nepatinka.

  • Teigiamai 1

76561198120178421.png


i5-4690 | GTX 1060 | 250GB SSD | 8GB 1600Mhz RAM | Fractal Design Define R5

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...