Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujieji forumo moderatoriai ir kitos žinios


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tokio forumo administratoriui nevertėtų rašyt taip vaikiškai, neprofesionaliai, kaip parašei dabar. Gavai administratoriaus pareigas, tai turėtum būt rimtas, konkretus žmogus, o ne kurti informacines temas taip "šūdmaliaujant". Kalbu apie tavo išsireiškimus, pvz: kai pavadinai naujuosius moderatorius vergais. Juoko ar ne juoko formoj, bet dabar galiu teigt, kad juos pažeminai, nes gavai administratoriaus teises. tiesiog, per daug išsišoki. :) būk rimtesnis, gana vaikų darželio šitam forume.

anketoje, gal 90% žmonių rašo, jog stengsis kovot su apgavikais, baust taisyklių pažeidėjus, labai banalus dalykas. :D ir šiaip, jaučiu padlaižiavimą iš tavo pusės.

O kodėl aš turėčiau staiga pradėt vaidint rimtą? Esu koks esu, tikrai nesiruošiu kažką pradėt čia vaidint ir riest nosies. Forume dažniausiai rašiau laisvu stilium, tokiu ir rašysiu. Pusė forumo mane žino, pusė forume žino, kaip rašau, kokia prasmė?

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal dėl to, nes žmonės ima pavyzdį iš jūsų, administratorių, todėl jei norit turėt rimtą forumą, o ne vaikų darželį, tai būkit tokiais, rodykit iniciatyvą. :) Esate forumo administratorius, turit rašyt formaliai. imkit pavyzdį kad ir stambios firmos direktoriaus pozicija, kaip jums žiūrėtųsi, jei jis savo darbuotojus vergais vadintų? būsit jūs rimti - surimtės ir forumo nariai, tada mažiau kvaršinsitės galvą su įspėjimais ar kitokiom nuobaudom, nes tiesiog nebus reikalo pažeidinėt taisyklių, nes dabar daug kas nori pasirodyt, papadlaižiaut ir prasideda ginčai, kivirčai.

Redaguota , nario gawd
  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal dėl to, nes žmonės ima pavyzdį iš jūsų, administratorių, todėl jei norit turėt rimtą forumą, o ne vaikų darželį, tai būkit tokiais, rodykit iniciatyvą. :) Esate forumo administratorius, turit rašyt formaliai. imkit pavyzdį kad ir stambios firmos direktoriaus pozicija, kaip jums žiūrėtųsi, jei jis savo darbuotojus vergais vadintų? būsit jūs rimti - surimtės ir forumo nariai, tada mažiau kvaršinsitės galvą su įspėjimais ar kitokiom nuobaudom, nes tiesiog nebus reikalo pažeidinėt taisyklių.

Tavo pranešimai bereikšmiai, rašyk ką tu nori ;D, vis tiek totaliai nusišneki ir išvis koks tolkas tau čia rašyti šitas keverziones :D?

Redaguota , nario dFuentes
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal dėl to, nes žmonės ima pavyzdį iš jūsų, administratorių, todėl jei norit turėt rimtą forumą, o ne vaikų darželį, tai būkit tokiais, rodykit iniciatyvą. :) Esate forumo administratorius, turit rašyt formaliai. imkit pavyzdį kad ir stambios firmos direktoriaus pozicija, kaip jums žiūrėtųsi, jei jis savo darbuotojus vergais vadintų? būsit jūs rimti - surimtės ir forumo nariai, tada mažiau kvaršinsitės galvą su įspėjimais ar kitokiom nuobaudom, nes tiesiog nebus reikalo pažeidinėt taisyklių, nes dabar daug kas nori pasirodyt, papadlaižiaut ir prasideda ginčai, kivirčai.

 

Tu čia rimtai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal dėl to, nes žmonės ima pavyzdį iš jūsų, administratorių, todėl jei norit turėt rimtą forumą, o ne vaikų darželį, tai būkit tokiais, rodykit iniciatyvą. :) Esate forumo administratorius, turit rašyt formaliai. imkit pavyzdį kad ir stambios firmos direktoriaus pozicija, kaip jums žiūrėtųsi, jei jis savo darbuotojus vergais vadintų? būsit jūs rimti - surimtės ir forumo nariai, tada mažiau kvaršinsitės galvą su įspėjimais ar kitokiom nuobaudom, nes tiesiog nebus reikalo pažeidinėt taisyklių, nes dabar daug kas nori pasirodyt, papadlaižiaut ir prasideda ginčai, kivirčai.

Teoriškai tu teisus, bet SG pasaulyje tai ir lieka teorija, gražia svajonė. Buvo administratorių kurie rašydavo trumpai ir tvarkingai, bet bendruomenė vistiek tuo "neužsikrėtė". Bet pažiūrėk iš kitos pusės, gal .lukonic ir nori vesti linksmu, žaismingu pavyzdžiu? Pavyzdys su direktoriumi nekoks, šiaip ar taip čia žaidimų forumas! 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apie tokius padlaižius ir kalba eina. mato, jog aš vienas einu prieš tokią sistemą, tai jie negali argumentuotai išsakyt savo nuomonės ir tiesiog padlaižiaudami administratoriams, moderatoriams, bando pritart jiems. čia visada vyravo padlaižystės, bandymas įtikt kažkam, o savo nuomonės neturėt. :D gl

 

Jei man patinką taip kaip yra aš padlaižys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teoriškai tu teisus, bet SG pasaulyje tai ir lieka teorija, gražia svajonė. Buvo administratorių kurie rašydavo trumpai ir tvarkingai, bet bendruomenė vistiek tuo "neužsikrėtė". Bet pažiūrėk iš kitos pusės, gal .lukonic ir nori vesti linksmu, žaismingu pavyzdžiu? Pavyzdys su direktoriumi nekoks, šiaip ar taip čia žaidimų forumas!

tai žaidimų forumas, bet kodėl tavo projekte taip nėra? ten viskas gan rimta, žmonės taip pat rimti, visai kitas vaizdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supraskit čia vaikų forumas, keisk nekeites tuos administratorius, šios bendruomenes jau nepakeisį, čia per 2015 metus gal kokių 20 moderatorių pakeitė, ir 3 administratorius valdas, marius o dabar lukonic, pakeis ir šituos kai jie supras, kad gadinasį savo sveikatą ir nėrvus dėl šios beveik neprižiūrimos šiukšledėžės, pilnos spamerių. Tik laiko klausimas, kada jie suvoks, kad čia jie tik gaištą laiką ir nervus.

Jei man duotų rinktis čia moderatorium ar administratorium tapti, rinkčiausi kulką į galvą.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai žaidimų forumas, bet kodėl tavo projekte taip nėra? ten viskas gan rimta, žmonės taip pat rimti, visai kitas vaizdas.

Na mes taikomės į kitą publiką nei Supergames :) Bet vėlgi, nebandom visko valdyti geležine ranka, mūsų tikslas sukurti bendruomenę, kurioje nariams būtų smagu. Pažvelkime taip į Supergames: vos sukūrus temą ji pripildoma nebrandžių, įžeidžiančių komentarų, tačiau retais atvejais tai normalus atsakas atsižvelgiant į temos turinį.

 

Galbūt dar paminėsiu dar vieną dalyką kuris mums leidžia palaikyti šiokį tokį "rimtumą". Tai jokių įspėjimų. Yra viena vienintelė nuobauda - amžinas užblokavimas.

 

Ir pabaigai. Apie savo projektą pasistengsiu šioje temoje daugiau nekalbėti, juk tema apie naujus moderatorius :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supraskit čia vaikų forumas, keisk nekeites tuos administratorius, šios bendruomenes jau nepakeisį, čia per 2015 metus gal kokių 20 moderatorių pakeitė, ir 3 administratorius valdas, marius o dabar lukonic, pakeis ir šituos kai jie supras, kad gadinasį savo sveikatą ir nėrvus dėl šios beveik neprižiūrimos šiukšledėžės, pilnos spamerių. Tik laiko klausimas, kada jie suvoks, kad čia jie tik gaištą laiką ir nervus.

Jei man duotų rinktis čia moderatorium ar administratorium tapti, rinkčiausi kulką į galvą.

Aš tą jau supratau, kai dar buvau moderatorius, bet bandysiu kiek galėsiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokio forumo administratoriui nevertėtų rašyt taip vaikiškai, neprofesionaliai, kaip parašei dabar. Gavai administratoriaus pareigas, tai turėtum būt rimtas, konkretus žmogus, o ne kurti informacines temas taip "šūdmaliaujant". Kalbu apie tavo išsireiškimus, pvz: kai pavadinai naujuosius moderatorius vergais. Juoko ar ne juoko formoj, bet dabar galiu teigt, kad juos pažeminai, nes gavai administratoriaus teises. tiesiog, per daug išsišoki. :) būk rimtesnis, gana vaikų darželio šitam forume.

anketoje, gal 90% žmonių rašo, jog stengsis kovot su apgavikais, baust taisyklių pažeidėjus, labai banalus dalykas. :D ir šiaip, jaučiu padlaižiavimą iš tavo pusės.

tu tik peiki, norėčiau pamatyti kaip viską ir ką darytum :) Gal tau persiųst savo anketą ir suprasi, kad ką parašei - nėra tiesa :) Gerai, rašo gal ir vaikiškai gal ir ne, tačiau čia galvoji renkasi tik suaugę (ko apie tave nepasakyčiau šiuo metu). Mes ir kiti nariai nesame profesionalūs rašytojai, tai pats pagalvok. Mūsų nepažemina juoko formos temos :) Taip kad galiu pasakyti kiek mes susirašome, gerbia vyresnius :)

O kaip rašei dėl privilegijų už pinigus, tai tu už dyką pasiimtum jas ir dar dėkotum :) tik bandai kažką per "laidą primesti". Jeigu nepatinka, prašau, yra kitų forumų - eik sau ir džiaukis gyvenimu virtualioje erdvėje, o šiaip tai gal ir lauke daugiau laiko praleisk arba be sa:mp :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu tik peiki, norėčiau pamatyti kaip viską ir ką darytum :) Gal tau persiųst savo anketą ir suprasi, kad ką parašei - nėra tiesa :) Gerai, rašo gal ir vaikiškai gal ir ne, tačiau čia galvoji renkasi tik suaugę (ko apie tave nepasakyčiau šiuo metu). Mes ir kiti nariai nesame profesionalūs rašytojai, tai pats pagalvok. Mūsų nepažemina juoko formos temos :) Taip kad galiu pasakyti kiek mes susirašome, gerbia vyresnius :)

O kaip rašei dėl privilegijų už pinigus, tai tu už dyką pasiimtum jas ir dar dėkotum :) tik bandai kažką per "laidą primesti". Jeigu nepatinka, prašau, yra kitų forumų - eik sau ir džiaukis gyvenimu virtualioje erdvėje, o šiaip tai gal ir lauke daugiau laiko praleisk arba be sa:mp :)

aš neimčiau, tikrai neapsikraučiau savo galvos, tuolabiau, man gaila savo laiko tokiems žaidimams. esu buvęs moderatorium, administratorium tokiuose puslapiuose, kurie būdavo dar tais laikais, kai kompiuterio neturėjai, tad matęs esu visko ir tikrai galiu lygint kur projektas rimtas, o kur smėlio dėžė. ir truputį per daug leidi sau kalbėdamas už kitus narius, pabūsi ilgiau pareigose ir suprasi apie ką kalbėjau. ir kaip tikėtasi, kad kažkas parašys "nepatinka, tai eik iš čia".. :D nieko naujo, čia pasireiškia jūsų profesionalumas ir pagarba nariams. ;) esi žalias, o taip drąsiai reiškies apie mane, nei tu mane žinai ką nors, nei tu kalbėk.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supraskit čia vaikų forumas, keisk nekeites tuos administratorius, šios bendruomenes jau nepakeisį, čia per 2015 metus gal kokių 20 moderatorių pakeitė, ir 3 administratorius valdas, marius o dabar lukonic, pakeis ir šituos kai jie supras, kad gadinasį savo sveikatą ir nėrvus dėl šios beveik neprižiūrimos šiukšledėžės, pilnos spamerių. Tik laiko klausimas, kada jie suvoks, kad čia jie tik gaištą laiką ir nervus.

Jei man duotų rinktis čia moderatorium ar administratorium tapti, rinkčiausi kulką į galvą.

Na tų būdų pakeisti forumą į tvarkingesnį yra ne vienas ir ne du, tik čia arba jiems neleidžia, arba administratoriai nenori imtis visko ant savęs. Antras variantas vyrauja ir tarp Lietuvos politikų, pvz.: švietimo sistema, visi žino kas blogai, ką reiktų keisti, bet kai kas paklausia ar kažką keisit, tai visad atsakymas artimiausiu metu didelių pokyčių nebus. Tai, manau, čia irgi tas pats vyksta. Kas dėl nervų gadinimosi, tai nesutikčiau. Daugumai buvusių administratorių galvą apsuko pats posto užėmimas, neįmanoma nervų gadintis, kai nieko nedarai (čia būtent atsakas į Mariaus vadovavimą). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš neimčiau, tikrai neapsikraučiau savo galvos, tuolabiau, man gaila savo laiko tokiems žaidimams. esu buvęs moderatorium, administratorium tokiuose puslapiuose, kurie būdavo dar tais laikais, kai kompiuterio neturėjai, tad matęs esu visko ir tikrai galiu lygint kur projektas rimtas, o kur smėlio dėžė. ir truputį per daug leidi sau kalbėdamas už kitus narius, pabūsi ilgiau pareigose ir suprasi apie ką kalbėjau. ir kaip tikėtasi, kad kažkas parašys "nepatinka, tai eik iš čia".. :D nieko naujo, čia pasireiškia jūsų profesionalumas ir pagarba nariams. ;) esi žalias, o taip drąsiai reiškies apie mane, nei tu mane žinai ką nors, nei tu kalbėk.

Įdomiai rašai nes pats ir manęs net nepažįsti :) Dabar taip sąžiningai parašyk čia ar į pm, negi tau 32-40 metų, kad rašai, jog aš neturėjau kompiuterio kai kažkokiuose forumuose buvai ? :)) Ar tiesiog nori kažkuo pasirodyti / pasidižiuoti ? Nupasakok trumpai, kas yra profesionalumas ? Šiaip aš nesu žalias, esu kaip ir visi "baltaodžiai". O mano reiškimąsis apie tave, tai sudaryta nuomonė iš tavo poros "straipsniukų".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomiai rašai nes pats ir manęs net nepažįsti :) Dabar taip sąžiningai parašyk čia ar į pm, negi tau 32-40 metų, kad rašai, jog aš neturėjau kompiuterio kai kažkokiuose forumuose buvai ? :)) Ar tiesiog nori kažkuo pasirodyti / pasidižiuoti ? Nupasakok trumpai, kas yra profesionalumas ? Šiaip aš nesu žalias, esu kaip ir visi "baltaodžiai". O mano reiškimąsis apie tave, tai sudaryta nuomonė iš tavo poros "straipsniukų".

kiek projektų esu aplankęs, kiek juose buvojęs, administratoriai buvo ne 16-mečiai, buvo rimti žmonės, darbą atlikdavo apdairiai, sąžiningai, temas, kuriose informuodavo narius, rašydavo formaliai, tvarkingai, taip, kaip pridera projekto savininkams. tiesiog eilinį kartą į forumo komandą parenkami netinkami žmonės. gink dieve, nesakau, kad tinkamas esu pats, tikrai ne, tiesiog forume vienetai žmonių, kurie yra verti tų pareigų. o "straipsniukus" rašau, nes dėstau, kad viskas būtų aišku ir konkretu, o ne tuščiažodžiauju.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek projektų esu aplankęs, kiek juose buvojęs, administratoriai buvo ne 16-mečiai, buvo rimti žmonės, darbą atlikdavo apdairiai, sąžiningai, temas, kuriose informuodavo narius, rašydavo formaliai, tvarkingai, taip, kaip pridera projekto savininkams. tiesiog eilinį kartą į forumo komandą parenkami netinkami žmonės. gink dieve, nesakau, kad tinkamas esu pats, tikrai ne, tiesiog forume vienetai žmonių, kurie yra verti tų pareigų. o "straipsniukus" rašau, nes dėstau, kad viskas būtų aišku ir konkretu, o ne tuščiažodžiauju.

Žinai, tie kurie nusižengia pirmą kartą, jiems pranešu kad pataisytų. Be to dėl metų, tai nesu 16, gali nepergyventi. Būtų malonu kad AŽ atrašytum, nes ko paklausi - to negausi. Taip parodai savo "profesionalumą" kaip forumo dalyvis. Kaip ir minėjau - jeigu kažkas nepatinka ir neina pagal tavo norus keisti - yra kitų vietų, eik ten ir ieškok profesionalų :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik norėčiau paklausti, kodėl būtinai administracija(nu arba ir tie patys moderatoriai) turi būti rimti, vaidinti kažkokius ponus, rašyti ten labai formaliai, oficialiai? Ar yra kokioje konstitucijoje parašyta apie tai, ar tokia taisyklė kur nors yra parašyta? Kodėl negali būt įvairių forumų, su įvairia administracija? Kodėl visi turi būt vienodi? Kodėl mes esam visi susigalvoję kažkokius standartus, kurių, mūsų nuomone, visi kiti turi laikytis? Aš galiu pripažint — aš nesu suaugęs, aš gyvenime nesu rimtas. Bet žmonės taip pat gyvenime mane ir supranta, žino, kad nevaidinu kažkokio rimtuolio, dažnai juokiasi iš mano lengvų pokštų, tai kodėl aš ir forume negaliu būt tiesiog toks koks esu, kol nepažeidžiu taisyklių?  ¯\_(ツ)_/¯

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...