Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujieji forumo moderatoriai ir kitos žinios


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pastebėjau pasikeitimus ir nesu visiškai patenkintas, tiek administratorių paskirimais, tiek moderatoriais. Nežinau galbūt laikui bėgant nuomonė pasikeis į gerąją puse, bet kas labiausiai nervina, kad kai gauna moderatoriaus postą iš karto pradeda nardyt visiems į subinęs, nafik to reik? Lik toks koks buvai. (Kalbu neapie visus moderatorius, bet jau esu pamatęs tokių atvejų). Peace.

Redaguota , nario MisterisR
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl ten tik apie moderatorius, Administratoriai tipo neliečiami?

Galbūt mes už save, kaip už administratorius, esam garantuoti? Kaip jau ponas Bebras ir sakė, nėra tolko rašyti mums apie mus, nebent nori, kad mes pasitobulintume šiaip, bet ir tai, tobulėjimo žinutes galima rašyti į A.Ž. O jeigu jau taip norit nuversti mus nuo administracijos, parašykit elektroninį laišką Aurimui. Turint laiko, jis žinutę perskaitys ir pagal jūsų norus ir argumentus, mus išmes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokio forumo administratoriui nevertėtų rašyt taip vaikiškai, neprofesionaliai, kaip parašei dabar. Gavai administratoriaus pareigas, tai turėtum būt rimtas, konkretus žmogus, o ne kurti informacines temas taip "šūdmaliaujant". Kalbu apie tavo išsireiškimus, pvz: kai pavadinai naujuosius moderatorius vergais. Juoko ar ne juoko formoj, bet dabar galiu teigt, kad juos pažeminai, nes gavai administratoriaus teises. tiesiog, per daug išsišoki. :) būk rimtesnis, gana vaikų darželio šitam forume.

Anketas nemanau, kad viešins, dėl Bebro paaiškintos priežasties. Na aš tikrai nieko ne būriau dabar žiūrint į savo anketą rašiau, kad bandysiu kovoti su "Apgavikais" - jau parašiau pasiūlymą vieną, bet dar tikrai jis svartymo būsenoj ir manau bus atmestas dėl tam tikros priežasties. Dar rašiau, kad kovosiu su tais kurie nesilaiko forumo taisyklių pagrinde komentuoja bet ką ir bet kur.. Ir stengsiuos žmones padaryti daugiau tolerantiškus ir mandagesnius. Va mano žodžiai, aišku nenukopijuoti, o perašyti trumpiau šiek tiek. Ir nematau, kad būčiau būręs kažką.. Stengsiuosi įvygdyti tai nuo ko jums būtų saugiau ir tvarkingiau. Aišku man padės kiti puikus moderatoriai! :)

anketoje, gal 90% žmonių rašo, jog stengsis kovot su apgavikais, baust taisyklių pažeidėjus, labai banalus dalykas. :D ir šiaip, jaučiu padlaižiavimą iš tavo pusės.

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokio forumo administratoriui nevertėtų rašyt taip vaikiškai, neprofesionaliai, kaip parašei dabar. Gavai administratoriaus pareigas, tai turėtum būt rimtas, konkretus žmogus, o ne kurti informacines temas taip "šūdmaliaujant". Kalbu apie tavo išsireiškimus, pvz: kai pavadinai naujuosius moderatorius vergais. Juoko ar ne juoko formoj, bet dabar galiu teigt, kad juos pažeminai, nes gavai administratoriaus teises. tiesiog, per daug išsišoki. :) būk rimtesnis, gana vaikų darželio šitam forume.

anketoje, gal 90% žmonių rašo, jog stengsis kovot su apgavikais, baust taisyklių pažeidėjus, labai banalus dalykas. :D ir šiaip, jaučiu padlaižiavimą iš tavo pusės.

 

Aš nesijaučiu pažemintas kai mumis pavadini " Vergais ", rašinėjomes nemažai ir mes žinom , kad tai juoko forma viskas. :)

Dėl manosios anketos, nežinau kodėl tu čia prisikabini galėjai pats rašyti ir parašyti kitką ale tipo "Nepadlaižiaudamas". Tikrai nemanau, kad savo anketoje kur nors padlaižiaučiau. Mano anketa buvo tikrai netrumpa, bet bandžiau kuo trumpiau ir išsamiau. Anketa buvo tikrai etiška ir gražiai pateikta. O jei tu rašiai ir tau nepavyko, na tai man atrodo kažką neto prirašiai ir kiti atitiko labiau nei tu pats. Ir jei padlaižiavimas būtų, manau Administracija šitą pajaustų. Nes jie tikrai rimti žmonės ir atsakingai dirbantys šitoje srityje.. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

anketą pildęs esu prieš metus,du, dabar laikui bėgant už pinigus neapsiimčiau čia kažkokių privilegijų, nebent kol nebus projektas nupirktas kitų, rimtų asmenų. dėl lukonic aš abejočiau, kad jis yra rimtas, dar prisimenant jo skaitymąsi su nariais iš senesnių laikų. o dėl ko tu neįsižeidei, kai tave pavadino vergu, nes jei būtum įsižeidęs, būtum netekęs savo pareigų. :D dabar bandysi įsiteikt administracijai ir neįsižeisi kad ir kaip jie tave pavadintų. :D ir prie tavęs niekas neprisikabino, aš reiškiu savo nuomonę, kurios taip giliai į širdį priimt neturėtum.

Redaguota , nario gawd
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

anketą pildęs esu prieš metus,du, dabar laikui bėgant už pinigus neapsiimčiau čia kažkokių privilegijų, nebent kol nebus projektas nupirktas kitų, rimtų asmenų. dėl lukonic aš abejočiau, kad jis yra rimtas, dar prisimenant jo skaitymąsi su nariais iš senesnių laikų. o dėl ko tu neįsižeidei, kai tave pavadino vergu, nes jei būtum įsižeidęs, būtum netekęs savo pareigų. :D dabar bandysi įsiteikt administracijai ir neįsižeisi kad ir kaip jie tave pavadintų. :D ir prie tavęs niekas neprisikabino, aš reiškiu savo nuomonę, kurios taip giliai į širdį priimt neturėtum.

Jei įsižeisčiau tikrai likčiau su pareigomis, bet matau nesi bendravęs su visais vienu metu. Kompanija šauni. O pildei ir nepatekai kaip suprantu ir kam reikia čia pavydėti kitiems?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...