Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPG-LIFE.LT Forume vyksta atrankos į Direktorius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

c50c30cd1c2ad15e36c869d572c91ced656.PNG


Sveiki visi SuperGames.LT nariai.


 


Kaip matot naujas projektas kuriasi. Forumas startavęs.


Daug kam iškart klausimas kyla? Ir vėl jūs čia ir vėl kopintas pavadinimas nuo rpglife (ps: ne reklama).


Viskam yra paaiškinimas jei atsiras tokių žmonių katrie rašys kad mes pirmutiniai susikūrėm ir pavogėt pavadinimą, aš galiu paneigti


 


Informacija:


baa6b251b213e0f69d0f3a2f02d300a6806.png


O čia mūsų:


0b65231d950559a2dae67aa04d844abd244.png


Manau suprasit, o dabar jau galiu detaliau papasakoti kas čia bus per projektas.


 


Aišku iškart parašau, kad čia bus originali RPG-LIFE modifikacija kuria turbūt jau kažkas naudoja, bet mūsų projekto tikslas nėra toks kad greit iškilti ir būti iškirtini. Mes tiesiog jums pasiūlysim tai ką mes geriausia mokam. Paprastumą aišku truputį išskirtinumą su mapp darbais ir sistemomis. Bet mes negalim skaitytis kaip profesionalai katrie viska greitai ir puikiai viska atlieka iki galo. Mes dirbam normaliu tempu, kad kuo mažiau klaidų padarytume ir ne taip viskas matytųsi kaip kituose projektuose bugas ant bugo. Aišku negaliu ir aš tai sakyti nes visiems visko pasitaiko, bet manau kad jau nervinu aš jumis ir dėl skaitymo nes jau turbūt atsibodo norit kažko kito.


 


Tad dar trumpai apie projektą:


 


Projekto miestas bus Los-Santos.


 


Gal truputį ir per didelis mums jis bus, bet mes jį perdarysim ir mėginsime panaudoti kad kiekviena vieta būtų naudinga ir tenai veiksmas vyktų.


 


Projekto pag. puslapis ir forumas bus atskiri dalykai. Pagr puslapį galėsit pamatyti ir projekto pristatymo video bei sužinoti iki kokio renginio ar šventės liko laiko. O dėl pačio forumo jau tik nereikia čia įvairiausių komentarų kad lievas ir taip toliau. Taip jis jums gali atrodyti lievas bet tai yra orginali ipb dizaino versija kuri yra sukurta tik startui. Kaip projektas įsivažiuos tada ir pats forumo dizainas keisis, tai pat mes nedarom taip kaip kiti projektai naudoja eilinius dizainus iš lietuvos rinkos katras buvo paplatintas tik pakoreguoja ir jau naudoja.


 


Pačiam forume vyks per starta konkursai tai pat ir įvairiausi rinkimai į komanda.


 


Trumpai apie Projekto komanda:


 


Savininkas/Skripteris: Kęstutis_Ramanauskas (22m)


Savininkas: Ramas_Gipsonas (40m)


Savininkė/Prižiūrėtoja: Kαtherine_Howαrd (17m)


Weberis: Koste_Žašibys (18m)


 


Projekto informacija:


Serverio ip: samp.rpg-life.lt(Dar tvarkomas)


Projekto TeamSpeak ip: ts.rpg-life.lt


Projekto svetainė: http://RPG-LIFE.LT


 


Mes gyvensim tiek kiek jūs gyvensit su mumis.


 


RPG-LIFE.LT Administracija.


Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

c50c30cd1c2ad15e36c869d572c91ced656.PNG

Sveiki visi SuperGames.LT nariai.

 

Kaip matot naujas projektas kuriasi. Tad jau greitai pamatysit forumo starta jau 2016-01-09 19val.

Daug kam iškart klausimas kyla? Ir vėl jūs čia ir vėl kopintas pavadinimas nuo rpglife (ps: ne reklama).

Viskam yra paaiškinimas jei atsiras tokių žmonių katrie rašys kad mes pirmutiniai susikūrėm ir pavogėt pavadinimą, aš galiu paneigti

 

Informacija:

baa6b251b213e0f69d0f3a2f02d300a6806.png

O čia mūsų:

0b65231d950559a2dae67aa04d844abd244.png

Manau suprasit, o dabar jau galiu detaliau papasakoti kas čia bus per projektas.

 

Aišku iškart parašau, kad čia bus originali RPG-LIFE modifikacija kuria turbūt jau kažkas naudoja, bet mūsų projekto tikslas nėra toks kad greit iškilti ir būti iškirtini. Mes tiesiog jums pasiūlysim tai ką mes geriausia mokam. Paprastumą aišku truputį išskirtinumą su mapp darbais ir sistemomis. Bet mes negalim skaitytis kaip profesionalai katrie viska greitai ir puikiai viska atlieka iki galo. Mes dirbam normaliu tempu, kad kuo mažiau klaidų padarytume ir ne taip viskas matytųsi kaip kituose projektuose bugas ant bugo. Aišku negaliu ir aš tai sakyti nes visiems visko pasitaiko, bet manau kad jau nervinu aš jumis ir dėl skaitymo nes jau turbūt atsibodo norit kažko kito.

 

Tad dar trumpai apie projektą:

 

Projekto miestas bus Los-Santos.

 

Gal truputį ir per didelis mums jis bus, bet mes jį perdarysim ir mėginsime panaudoti kad kiekviena vieta būtų naudinga ir tenai veiksmas vyktų.

 

Projekto pag. puslapis ir forumas bus atskiri dalykai. Pagr puslapį galėsit pamatyti ir projekto pristatymo video bei sužinoti iki kokio renginio ar šventės liko laiko. O dėl pačio forumo jau tik nereikia čia įvairiausių komentarų kad lievas ir taip toliau. Taip jis jums gali atrodyti lievas bet tai yra orginali ipb dizaino versija kuri yra sukurta tik startui. Kaip projektas įsivažiuos tada ir pats forumo dizainas keisis, tai pat mes nedarom taip kaip kiti projektai naudoja eilinius dizainus iš lietuvos rinkos katras buvo paplatintas tik pakoreguoja ir jau naudoja.

 

Pačiam forume vyks per starta konkursai tai pat ir įvairiausi rinkimai į komanda.

 

Trumpai apie Projekto komanda:

 

Savininkas/Skripteris: Kęstutis_Ramanauskas (22m)

Savininkas: Ramas_Gipsonas (39m)

Savininkė/Prižiūrėtoja: Kαtherine_Howαrd (17m)

Weberis: Koste_Žašibys (18)

 

Projekto informacija:

Serverio ip: samp.rpg-life.lt

Projekto TeamSpeak ip: ts.rpg-life.lt

Projekto svetainė: http://RPG-LIFE.LT

 

Mes gyvensim tiek kiek jūs gyvensit su mumis.

 

RPG-LIFE.LT Administracija.

 

Kaip negeta kopijuoti pavadinimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip negeta kopijuoti pavadinimo?

Tu pirma perskaityk kas parašyta, o tada rašyk komentarą. Viskas yra parašyta ir manau kad mes esam pirmesni susikūrę negu jus. Gal tau reik gyžti dar į pradines klases kad skaityt išmoktai jei nesugebi perskaityti kas parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pirma perskaityk kas parašyta, o tada rašyk komentarą. Viskas yra parašyta ir manau kad mes esam pirmesni susikūrę negu jus. Gal tau reik gyžti dar į pradines klases kad skaityt išmoktai jei nesugebi perskaityti kas parašyta.

Mūsų duomenas buvo užsakytas senei, tai ko nepirkai rpglife.lt jei nusipirkai rpg-life.lt nes rpglife.lt jau užimtas buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jo tau prie širdies geriau rpg-life.lt kai neleido rpglife.lt pirkt blmb kad tu čia atmazus šaudo nu nieko dar lauk pakalbėt su vienu žmogum :)

Grasina :D daugiau nieko nesugebi tik grasinti. kaip galėjo neleisti pirkti to tavo domeno jei man buvo geriau nusipirkti rpg-life negu ta tavo Domeną jis man nepatiko o maniškis geriau atrodo. Tad čia mačiau dūra stumdyk ir nesąmonių nerašęs. Kiekvienas gali nueiti ir pamatyti kada koks domenas buvo užregistruotas tad aš nepergyvenu nes žinau kad aš esu pirmesnis dėl to tu esi kopintojas pavadinimų ne aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jo tau prie širdies geriau rpg-life.lt kai neleido rpglife.lt pirkt blmb kad tu čia atmazus šaudo nu nieko dar lauk pakalbėt su vienu žmogum :)

pirma knisk protą, kad kopijuoja modifikaciją, o ne pavadinimą, kai modifikaciją turėsit geresnę nei jų, tada kažką sakyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pirma knisk protą, kad kopijuoja modifikaciją, o ne pavadinimą, kai modifikaciją turėsit geresnę nei jų, tada kažką sakyk.

Del gm nežinau ar kopijuoja ar ne nes musu gm bus visiškai perdaryta 

Del gm nežinau ar kopijuoja ar ne nes musu gm bus visiškai perdarytas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...