Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPG-LIFE.LT Forume vyksta atrankos į Direktorius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Savininkas: Ramas_Gipsonas (39m)

 

Kaip suprantu šitas žmogus neturi gyvenimo,arba aš net neisivaizduoju.

Na šėip jo nenoriu aš irgi čia smerkti jūsų.. Bet tiek metu jau turėtu buti jis savo gyvenima sukurės, ir vaiku turėti sakyčiau. Aš tai nesėdėčiau prie tuo sampo suprantu jis dirba ir kita.

 

Bet atėisiu ir čia palošti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šėip jo nenoriu aš irgi čia smerkti jūsų.. Bet tiek metu jau turėtu buti jis savo gyvenima sukurės, ir vaiku turėti sakyčiau. Aš tai nesėdėčiau prie tuo sampo suprantu jis dirba ir kita.

 

Bet atėisiu ir čia palošti. :)

Jei būtum perskaitęs viską taigi rašė ,kad sa-mpas jam patinką ir turi ten mašinų ir pnš. Jam neilgai ir penciją bus. Kodėl jus kimbant prie to amžiaus? Ateina smerkia dvilikinius paskui eina smerkia vyresnius... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šėip jo nenoriu aš irgi čia smerkti jūsų.. Bet tiek metu jau turėtu buti jis savo gyvenima sukurės, ir vaiku turėti sakyčiau. Aš tai nesėdėčiau prie tuo sampo suprantu jis dirba ir kita.

 

Bet atėisiu ir čia palošti. :)

Gal tiesiog neskaitiai, Jis turi žmoną ir vaikų turi nama, darbą gerą, yra auksarankis žmogus kuris po darbo atsipalaiduoja prie samp viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šaip suprantu kad reiškiat savo nuomonę išgirdė tik metus. Užeikit pas mus į ts. forūmą   kita savaitgali startuojanti   serverį.įvertinsit  atliktus darbus ,o neaptarinėsit amžių.Be to nesuprantu ar nustatėt  amžių nuo 15m iki 20m tik galima žaisti samp o kitiems uždrausta  :D

Redaguota , nario Ramas_Gipsonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...