Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPG-LIFE.LT Forume vyksta atrankos į Direktorius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visa šeiminėlė susibėgo SA:MP pagrajint tėvas ir dukra samp'eriai :D, sklido gandas, kad ir žmona kažkuriam projekte populiariam yra prižiūrėtoją, tačiau nieko neturiu blogo, seniau su jais bendravau kai dar užėmė pareigas tgp-life sėkimės jums ir Kęstučiui.

Redaguota , nario Dovydas B.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visa šeiminėlė susibėgo SA:MP pagrajint tėvas ir dukra samp'eriai :D, sklido gandas, kad ir žmona kažkuriam projekte populiariam yra prižiūrėtoją, tačiau nieko neturiu blogo, seniau su jais bendravau kai dar užėmė pareigas tgp-life sėkimės jums ir Kęstučiui.

Mano projektas taip pat šeimyninis, išskyrus prižiūrėtojus ir perkamas privilegijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pofik pabūsiu pagal tave vaikas. Bet būti 39 metu seniui ir žaisti sampa? Čia kažkas tokio nesveiko yra su tavimi.

39 metų, sampas, cs'as.. Nesvarbu, svarbu tai ką tu darai žaisdamas ar visiems kaip pisi protą, ar normaliai žaidi, tiesiog jog atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, ar įtemptų dienos reikalų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didelės sėkmės :)

 

Matosi darbas serverio bei pastangos šaunuoliai.

 

Visa šeiminėlė susibėgo SA:MP pagrajint tėvas ir dukra samp'eriai :D, sklido gandas, kad ir žmona kažkuriam projekte populiariam yra prižiūrėtoją, tačiau nieko neturiu blogo, seniau su jais bendravau kai dar užėmė pareigas tgp-life sėkimės jums ir Kęstučiui.

Dėkui jums už palaikymą, Mėginsim daryti tai kas geriausiai sekasi ir kurti tai kad jums patiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ačiu už kritika ,jei teisiat nebiandrave tai jus ir nesudarisyt  geros nuomunės .Esme diskriminuot galim bet ką jei  turi ką prieš.

Kitas dalykas man 40 ir šitam projektui galiu skirti po 100 euru į menesį .mes niekada nedirbsim korupcijai ,o leisim sau viska kas reikalinga ta ir pirksim.esam išskirtinei komandoj suburti gerausi .ir kaip savininkai galim ipirkyt viską


Pofik pabūsiu pagal tave vaikas. Bet būti 39 metu seniui ir žaisti sampa? Čia kažkas tokio nesveiko yra su tavimi.

su manim viskas tvarkoj aš turiu namą 3 mašinas sodą pilnai aprupinta šeima ,gera alga ir noriu praleisto gerai laiką sampe ką draužiama matai .BE to aš samp istorijoj  jau 4 metai . remsiu ši servą . mes ne vaikai jei reiks aš remejas ir galiu investuot i ši projėktą

Redaguota , nario Ramas_Gipsonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš asmeniškai neįsivaizduoju kokiu žmogumi reikia būti, kad būnant 40-ties metų žaisti tokius žaidimus. Nueini į serverį ir žinai, kad užlaido sėdi galima sakyt tavo tėvo metų vyras. Nu nežinau, heitinkit ar ką norit darykit, bet aš manau čia didžiausia kvailystė ever.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

 

  • Projekto valdžia tikrai dirbanti ir siekia rimtu matosi rezultatu. Vien iš atnaujinimų, tikrai galėčiau juos pagirti tikrai. Sėkmės jūsų valdžiai, ir bandykit įrodyti mums visiems, kad esate stipriausi. :)

 

 

įdomus projektas sėkmės

Ačiū jums už palaikymą. Noriu pranešti kad greitu jau metu pradėsit matyti projekto reklamas ir visa kita kas susiję su startu. Tad laukit mūsų startuojant. Tai pat atsiprašau kad taip reikia ilgai laukti nes vienas aš viska tvarkau tai pat mapp darbus ne taip greitai gaudavau ir tai pat real darbas daug neleido sėdėti prie pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau kaip tik geriau platintas :D arba ipb default. Susisiek su manim, jeigu reikia kodavimo, galiu nemokamai sukoduot kokį dizainėlį, jei .psd turi. 

tai cia is defoult ir buvo padarytas jis o ne nuo kokio kito

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
 

Jau geriau toks negu platintas iš interneto kaip dauguma naudoja

Kaip fomenas sakė geriau būtu jau iš interneto ten gražesni yra. Galėjo gipsonas tuos 100 eurų skirti kažkiek dizainui iš kokio lightingo nusipirkti piešima ir iš exyno kodavimą manau gražiau atrodytu ,o ne taupant porą eurų ir iš kažkokio ecodexo kuris viską imą iš kitų dizainų... 

 

 

Išmok priimt kritika :)

Kur tu čia kritiką matai? Žmogus pasityčiojo iš kito žmogaus amžiaus tai čia kritiką? Nice logic man

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas kad Ramas ten 40 metų turi mačiau youtubeje irgi tetis žaidžia minecrafta su savo žmona ir užsidirbineja pinigus per youtube. Dalis iš jūsų tikrai bus kaip Ramas ir sakot kažkos neaiškus žmogus. Ir tuolabiau dar sakot kad RPG-Life kopijuoja nuo rpglife serverio. Visų pirma kaip Kestas jums ir aiškino, kad rpg-life projektas yra senesnis už rpglife. Ir kaip jus drįstat rpglife nariai šokinėtis ant rpg-life serverio jeigu jus patis turbut iš (gal)smegenu ištrauket pavadinimą ir pamiršot patikrinti ar pavadinimas jau neužimtas ir dabar kaip asilai šokinėjates ir rodote savo ragus. Jau matau kokie žmonės tame projekte sedi(rpglife) ir tiesiog jau žinau kad bus nemalonu man ten būti su tokiais kaip jie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...