Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPG-LIFE.LT Forume vyksta atrankos į Direktorius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

arba linksma pasijuokti iš tokių vaikų kaip tu.

Vaikas būdamas kitus vaikais vadini? Nesuprantu pasakiau savo nuomone tuoj čia vaikuojasi. Išsiduodi 14-os metu mastymą

O jeigu tau pastoviai pult ant kitu reikia,tai žmogau eik galva pravedink lauke nes tau nebegera.

Ir šeip sėkmės,nelinkiu Kęstučiui tokiu bepročiu laikyt pas save,nes tik tokie viska gadina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikas būdamas kitus vaikais vadini? Nesuprantu pasakiau savo nuomone tuoj čia vaikuojasi. Išsiduodi 14-os metu mastymą

O jeigu tau pastoviai pult ant kitu reikia,tai žmogau eik galva pravedink lauke nes tau nebegera.Ir šeip sėkmės,nelinkiu Kęstučiui tokiu bepročiu laikyt pas save,nes tik tokie viska gadina.

už tai kad žmogus 39 metų yra samp projekte, jis beprotis? mąstai ką sakai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Du projektai vienu pavadinimu. Gal ir neblogai :D

Ir bus 2 serveriai kitoki. Aišku mano išsiskirs iš jo bet nežine kaip jiems seksis. Laikas parodys katras projektas geresnis ir kiek laiko gyvuos. Bet tai pat aš mėginsiu išlaikyti tiek kiek išlaikiau savo sena tik prie šito skirsiu daugiau laiko nes man labiau LS miestas negu sf nes jau jis yra atsibodęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip rakėta pas mum tikrasis RPGlife.lt (nereklama) tepatis  seni savininkai, dirba prie modifikacijos augis kur seniau jis skriptindavo irgi rpglife modifikacija :) o tu tik skriptines prie grp stiliaus serveriu kiek žinau nelabai manau kad kažką padarisi rpg stiliaus sori bet čia mano nuomonė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip rakėta pas mum tikrasis RPGlife.lt (nereklama) tepatis  seni savininkai, dirba prie modifikacijos augis kur seniau jis skriptindavo irgi rpglife modifikacija :) o tu tik skriptines prie grp stiliaus serveriu kiek žinau nelabai manau kad kažką padarisi rpg stiliaus sori bet čia mano nuomonė :)

Gal jau pridusi? Vapše *Myliu SuperGames.lt* ta tavo nuomone čia. Dwj.

 

<< Sėkmės Kęstai :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip rakėta pas mum tikrasis RPGlife.lt (nereklama) tepatis  seni savininkai, dirba prie modifikacijos augis kur seniau jis skriptindavo irgi rpglife modifikacija :) o tu tik skriptines prie grp stiliaus serveriu kiek žinau nelabai manau kad kažką padarisi rpg stiliaus sori bet čia mano nuomonė :)

Jei neklystu dar nei vieno projekto nėra RPG puikaus projekto, t.y., kad būtų pasiekė didelės aukštumas, mano nuomone, neatsidarykit taip greitai, tiek Kęstuti, tiek jūs. Geriau padarykite tokį wau serverį, nekopijuodami ir žaidėjai nuspręs kur žaisti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei neklystu dar nei vieno projekto nėra RPG puikaus projekto, t.y., kad būtų pasiekė didelės aukštumas, mano nuomone, neatsidarykit taip greitai, tiek Kęstuti, tiek jūs. Geriau padarykite tokį wau serverį, nekopijuodami ir žaidėjai nuspręs kur žaisti!

Aš ir nenustatau kad musu serveris bus jau rpg stiliaus ahujenas nežinau gal kestučio bus ahujenas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš ir nenustatau kad musu serveris bus jau rpg stiliaus ahujenas nežinau gal kestučio bus ahujenas :)

Kaip matau Ainoras dar vis nesugebėjo perskaityti mano aprašymo kas parašyta gal dar siki paskaityk tik iš šito komentaro

 

 

Aišku iškart parašau, kad čia bus originali RPG-LIFE modifikacija kuria turbūt jau kažkas naudoja, bet mūsų projekto tikslas nėra toks kad greit iškilti ir būti iškirtini. Mes tiesiog jums pasiūlysim tai ką mes geriausia mokam. Paprastumą aišku truputį išskirtinumą su mapp darbais ir sistemomis. Bet mes negalim skaitytis kaip profesionalai katrie viska greitai ir puikiai viska atlieka iki galo. Mes dirbam normaliu tempu, kad kuo mažiau klaidų padarytume ir ne taip viskas matytųsi kaip kituose projektuose bugas ant bugo. Aišku negaliu ir aš tai sakyti nes visiems visko pasitaiko,

 

O dėl šito

 

 

Šiaip rakėta pas mum tikrasis RPGlife.lt (nereklama) tepatis  seni savininkai, dirba prie modifikacijos augis kur seniau jis skriptindavo irgi rpglife modifikacija :) o tu tik skriptines prie grp stiliaus serveriu kiek žinau nelabai manau kad kažką padarisi rpg stiliaus sori bet čia mano nuomonė :)

 

Jei jūs esat tikrieji tai kam tada viska uždarėt ir pardavinėjot. Mano kažkaip buvęs projektas daugiau laiko išbuvo negu jūs. Gerai baigiam šias diskusijas pažiūrėsim kaip startuosim.

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na Sėkmės.. Tikiuosi nebus taip, kaip su eSFG.LT, kad startuojat, pirmas rekordas nuostabus, jau kita diena puse to lieka, ir tada galiausiai užsidarot, vel startuojat, ir taip pasaka be galo :)

Na mėginsim kad nepasikartotų tas pats likimas. Pagrinde viska sustabdydavo komandos nariai katrie buvo blogai išrinkti nes jie jei pradeda nesutikti vienas su kitus tada prasideda peštynės ir kick dalina ar dar ką daro kur naujokam tai labai nepatinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, na iš administracijos metų, tikrai galėčiau pasakyti kad projektas gali išeiti, gan neblogas. Bet aišku reikia stipriai jums dirbti prie modifikacijos, ir būti aktyviam, taigi tiek. O šiaip manau išeis jums geras projektas, atsistosite ant kojų, ir puikiai startuose. Taigi sėkmės tau Kęstuti, ir jūsų puikei administracijai. :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa pasakius Kęstai, kad domenas ankščiau užsakytas nereiškia kad pavadinimas tavo. Rpglife jau turi varda nuo seniau, o ir atsidarė ankščiau. Tavo su html dizainu buvo kiek laiko nieko nedarei, tad užsakymo laikas nieko neįrodo.

Pirma tai projektas priklausė Gedui nes jis buvo man viska sumokėjęs kad aš viska paruoščiau poto jis man ir atidavė nes sumanė kurti kitką. Tad taip ir liko jinai pas mane o dabar kaip matai mes dirbam o ne sėdim vietoj. Na aš čia neturiu dėl ko čia ginčytis ar tas pavadinimas buvo anksčiau ar ne bet kiek iš senų laikų pamenu tai visada buvo pavadinimas rpg-life bet ne rpglife

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...