Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3729 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirma tai projektas priklausė Gedui nes jis buvo man viska sumokėjęs kad aš viska paruoščiau poto jis man ir atidavė nes sumanė kurti kitką. Tad taip ir liko jinai pas mane o dabar kaip matai mes dirbam o ne sėdim vietoj. Na aš čia neturiu dėl ko čia ginčytis ar tas pavadinimas buvo anksčiau ar ne bet kiek iš senų laikų pamenu tai visada buvo pavadinimas rpg-life bet ne rpglife

2014metais ne rpglife 2015 irgi ne rpglife? tai nebe prakaituok šeip hoonz tiesa ir sako ;)

2014metais ne rpglife 2015 irgi ne rpglife? tai nebe prakaituok šeip hoonz tiesa ir sako ;)

Nepatingėjau ir paieškojau. Kaip žinau tokio pavadinimo projektas va kuriais metais dar gyvavo.

265c91fdd4ab4b15df0395c3f75a5703929.png

O Kaip jūsų žiūrėjau gal tik iki 2013 metu buvo.

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

(redaguota)

O tu Aironai, ant tiek esi, mažas grybas, kad terši kito projekto prisistatymą, ir parodai savo tikrąją pusę, ypač, kaip valdysi tą savo projektą...

Kaži ką darytum tu kai tavo serverio pavadinima, rangus forumo, ir gamemoda nukopintu tikrai netilėtum :)

Redaguota , nario RPGlife.lt//☆.:Ainoras:. ☆

Forumo dizaino background'as nuo Broadway.lt tikrai nepavogtas.

Jis yra pakeistas o dėl ko pamatei kad tai tavo projekto. Visu pirma iš ECodex mes pirkom dizaina kuri sukodavo ir perpiešė ir aš nesigilinau kur ką iš kur traukė tai aišku galima kaltinti jį nes jis viska visur sudėjo. Bet jei rasit dar klaidas bus pakeista viskas.

Kaži ką darytum tu kai tavo serverio pavadinima, rangus forumo, ir gamemoda nukopintu tikrai netilėtum :)

 O dėl gm tai tu pats pažiūrėk gm pilnas internetas bet kuris pasiima bet koki gm ir naudoja ir kokio skirtumo ar tai populiaraus projekto ar ne ir ką mes su jais pykstamės kad naudoja gm. Aš pasiėmiau bet koki gm kuris buvo internete kuris buvo LS mieste ir pradėjau nuo jo editinti ir nėra čia man tol ko su tavim ėstis juk aš pats rašiau skypei tau jei tu vėl pradėsi tai žinai vėl kuo baigsis. Čia priklauso viskas nuo tavęs. O antras dalykas tau patiktu dabar kad aš ateičiau ir tavo projekto pristatyme taip rašinėčiau. Aš manau kad tu save taip viešai parodai koks būsi savininkas savo projekto. O dėl manęs yra daug žmonių ką aš sugebu ir kaip atlieku darbą, ir kaip viska prižiūriu bei bendrauju su žmonėms. Viskas čia priklauso nuo savininkų kaip tu save pateiksi taip visi žmonės ir priims. Tad dabar tavo nuožiūra tai matosi koks būsi.

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

Jis yra pakeistas o dėl ko pamatei kad tai tavo projekto. Visu pirma iš ECodex mes pirkom dizaina kuri sukodavo ir perpiešė ir aš nesigilinau kur ką iš kur traukė tai aišku galima kaltinti jį nes jis viska visur sudėjo. Bet jei rasit dar klaidas bus pakeista viskas.

 O dėl gm tai tu pats pažiūrėk gm pilnas internetas bet kuris pasiima bet koki gm ir naudoja ir kokio skirtumo ar tai populiaraus projekto ar ne ir ką mes su jais pykstamės kad naudoja gm. Aš pasiėmiau bet koki gm kuris buvo internete kuris buvo LS mieste ir pradėjau nuo jo editinti ir nėra čia man tol ko su tavim ėstis juk aš pats rašiau skypei tau jei tu vėl pradėsi tai žinai vėl kuo baigsis. Čia priklauso viskas nuo tavęs. O antras dalykas tau patiktu dabar kad aš ateičiau ir tavo projekto pristatyme taip rašinėčiau. Aš manau kad tu save taip viešai parodai koks būsi savininkas savo projekto. O dėl manęs yra daug žmonių ką aš sugebu ir kaip atlieku darbą, ir kaip viska prižiūriu bei bendrauju su žmonėms. Viskas čia priklauso nuo savininkų kaip tu save pateiksi taip visi žmonės ir priims. Tad dabar tavo nuožiūra tai matosi koks būsi.

aš su serverio žaidėjais gerai su jais bendrauju o blogai bendrauju su tais kurie kopina nuo musu su tomiu projekta, o kaip dėl rangu kam kopinai? jei žinai kad kitas projektas naudoja nu žiamas ligis kopinti kestuti, blm butum nekopijaves taikiai sueičiau su tavim bet dbr nelabai, gera nuomone apie tave turėjau bet dbr jau nebe sori :)

aš su serverio žaidėjais gerai su jais bendrauju o blogai bendrauju su tais kurie kopina nuo musu su tomiu projekta, o kaip dėl rangu kam kopinai? jei žinai kad kitas projektas naudoja nu žiamas ligis kopinti kestuti, blm butum nekopijaves taikiai sueičiau su tavim bet dbr nelabai, gera nuomone apie tave turėjau bet dbr jau nebe sori :)

Tu nerašyt ir susilaikyt negali neteršęs temos savo eilinėm nesamonėm bandydamas kažką įrodyt? Kopijavo - pasikeis ble* neverk čia.

 

CInk2yQ.jpg

 

Kęstutis šį domena už tave ilgiau turi :) Tad šiuo atvėju kopijavai tu :)) Nebefreepostink, fsio dw.

Domenas buvo nektivus kiek laiko buvo nenaudojamas tai mes nutarem tikri savininkai atkurineti rpglife o kaip mes pradėjom atkurinėti iškarto jie tai b*l butu jei iskarto normaliai dirbe butme kita pav susigalvoja o dbr kai mes tai ir jis nu krč pasaka begalo čia... ir šiap jau senbuvei musu rpglife senei žinojo kad mes atkurinėsim...

(redaguota)

aš su serverio žaidėjais gerai su jais bendrauju o blogai bendrauju su tais kurie kopina nuo musu su tomiu projekta, o kaip dėl rangu kam kopinai? jei žinai kad kitas projektas naudoja nu žiamas ligis kopinti kestuti, blm butum nekopijaves taikiai sueičiau su tavim bet dbr nelabai, gera nuomone apie tave turėjau bet dbr jau nebe sori :)

pirmas dalykas tada kaip tvarkiau aš Gedui projektą tada tavo projekto dar nebuvo dėl to buvo jie sudėti kas buvo platinama o kaip dabar aš perėmiau viska db pradedu perdarinėti.

Redaguota , nario raketa

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3729 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...