Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPG-LIFE.LT Forume vyksta atrankos į Direktorius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirma tai projektas priklausė Gedui nes jis buvo man viska sumokėjęs kad aš viska paruoščiau poto jis man ir atidavė nes sumanė kurti kitką. Tad taip ir liko jinai pas mane o dabar kaip matai mes dirbam o ne sėdim vietoj. Na aš čia neturiu dėl ko čia ginčytis ar tas pavadinimas buvo anksčiau ar ne bet kiek iš senų laikų pamenu tai visada buvo pavadinimas rpg-life bet ne rpglife

2014metais ne rpglife 2015 irgi ne rpglife? tai nebe prakaituok šeip hoonz tiesa ir sako ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2014metais ne rpglife 2015 irgi ne rpglife? tai nebe prakaituok šeip hoonz tiesa ir sako ;)

Nepatingėjau ir paieškojau. Kaip žinau tokio pavadinimo projektas va kuriais metais dar gyvavo.

265c91fdd4ab4b15df0395c3f75a5703929.png

O Kaip jūsų žiūrėjau gal tik iki 2013 metu buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

bet musu pavadinimas pirmasis buvo atsiradęs. Kokio skirtumo koks tas pavadinimas pažiūrėsim kas per projektas bus mano ir tavo ir kiek laiko išlaikysim

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu Aironai, ant tiek esi, mažas grybas, kad terši kito projekto prisistatymą, ir parodai savo tikrąją pusę, ypač, kaip valdysi tą savo projektą...

Kaži ką darytum tu kai tavo serverio pavadinima, rangus forumo, ir gamemoda nukopintu tikrai netilėtum :)

Redaguota , nario RPGlife.lt//☆.:Ainoras:. ☆
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forumo dizaino background'as nuo Broadway.lt tikrai nepavogtas.

Jis yra pakeistas o dėl ko pamatei kad tai tavo projekto. Visu pirma iš ECodex mes pirkom dizaina kuri sukodavo ir perpiešė ir aš nesigilinau kur ką iš kur traukė tai aišku galima kaltinti jį nes jis viska visur sudėjo. Bet jei rasit dar klaidas bus pakeista viskas.

Kaži ką darytum tu kai tavo serverio pavadinima, rangus forumo, ir gamemoda nukopintu tikrai netilėtum :)

 O dėl gm tai tu pats pažiūrėk gm pilnas internetas bet kuris pasiima bet koki gm ir naudoja ir kokio skirtumo ar tai populiaraus projekto ar ne ir ką mes su jais pykstamės kad naudoja gm. Aš pasiėmiau bet koki gm kuris buvo internete kuris buvo LS mieste ir pradėjau nuo jo editinti ir nėra čia man tol ko su tavim ėstis juk aš pats rašiau skypei tau jei tu vėl pradėsi tai žinai vėl kuo baigsis. Čia priklauso viskas nuo tavęs. O antras dalykas tau patiktu dabar kad aš ateičiau ir tavo projekto pristatyme taip rašinėčiau. Aš manau kad tu save taip viešai parodai koks būsi savininkas savo projekto. O dėl manęs yra daug žmonių ką aš sugebu ir kaip atlieku darbą, ir kaip viska prižiūriu bei bendrauju su žmonėms. Viskas čia priklauso nuo savininkų kaip tu save pateiksi taip visi žmonės ir priims. Tad dabar tavo nuožiūra tai matosi koks būsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis yra pakeistas o dėl ko pamatei kad tai tavo projekto. Visu pirma iš ECodex mes pirkom dizaina kuri sukodavo ir perpiešė ir aš nesigilinau kur ką iš kur traukė tai aišku galima kaltinti jį nes jis viska visur sudėjo. Bet jei rasit dar klaidas bus pakeista viskas.

 O dėl gm tai tu pats pažiūrėk gm pilnas internetas bet kuris pasiima bet koki gm ir naudoja ir kokio skirtumo ar tai populiaraus projekto ar ne ir ką mes su jais pykstamės kad naudoja gm. Aš pasiėmiau bet koki gm kuris buvo internete kuris buvo LS mieste ir pradėjau nuo jo editinti ir nėra čia man tol ko su tavim ėstis juk aš pats rašiau skypei tau jei tu vėl pradėsi tai žinai vėl kuo baigsis. Čia priklauso viskas nuo tavęs. O antras dalykas tau patiktu dabar kad aš ateičiau ir tavo projekto pristatyme taip rašinėčiau. Aš manau kad tu save taip viešai parodai koks būsi savininkas savo projekto. O dėl manęs yra daug žmonių ką aš sugebu ir kaip atlieku darbą, ir kaip viska prižiūriu bei bendrauju su žmonėms. Viskas čia priklauso nuo savininkų kaip tu save pateiksi taip visi žmonės ir priims. Tad dabar tavo nuožiūra tai matosi koks būsi.

aš su serverio žaidėjais gerai su jais bendrauju o blogai bendrauju su tais kurie kopina nuo musu su tomiu projekta, o kaip dėl rangu kam kopinai? jei žinai kad kitas projektas naudoja nu žiamas ligis kopinti kestuti, blm butum nekopijaves taikiai sueičiau su tavim bet dbr nelabai, gera nuomone apie tave turėjau bet dbr jau nebe sori :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš su serverio žaidėjais gerai su jais bendrauju o blogai bendrauju su tais kurie kopina nuo musu su tomiu projekta, o kaip dėl rangu kam kopinai? jei žinai kad kitas projektas naudoja nu žiamas ligis kopinti kestuti, blm butum nekopijaves taikiai sueičiau su tavim bet dbr nelabai, gera nuomone apie tave turėjau bet dbr jau nebe sori :)

Tu nerašyt ir susilaikyt negali neteršęs temos savo eilinėm nesamonėm bandydamas kažką įrodyt? Kopijavo - pasikeis ble* neverk čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kęstutis šį domena už tave ilgiau turi :) Tad šiuo atvėju kopijavai tu :)) Nebefreepostink, fsio dw.

Domenas buvo nektivus kiek laiko buvo nenaudojamas tai mes nutarem tikri savininkai atkurineti rpglife o kaip mes pradėjom atkurinėti iškarto jie tai b*l butu jei iskarto normaliai dirbe butme kita pav susigalvoja o dbr kai mes tai ir jis nu krč pasaka begalo čia... ir šiap jau senbuvei musu rpglife senei žinojo kad mes atkurinėsim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

aš su serverio žaidėjais gerai su jais bendrauju o blogai bendrauju su tais kurie kopina nuo musu su tomiu projekta, o kaip dėl rangu kam kopinai? jei žinai kad kitas projektas naudoja nu žiamas ligis kopinti kestuti, blm butum nekopijaves taikiai sueičiau su tavim bet dbr nelabai, gera nuomone apie tave turėjau bet dbr jau nebe sori :)

pirmas dalykas tada kaip tvarkiau aš Gedui projektą tada tavo projekto dar nebuvo dėl to buvo jie sudėti kas buvo platinama o kaip dabar aš perėmiau viska db pradedu perdarinėti.

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



    • tarpininkai
    • tarpininkai
    • tarpininkai

    • apgavikai
    • apgavikai
    • apgavikai

  • Naujausios temos

  • Naujausi būsenos atnaujinimai
    • Nustatymai

    • spiritdust

      Sveiki‎

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

    • So Good√ιק

      https://t.me/zedprofit

      Telegram grupė, kurioje dalinuosi naujausiais Uždarbiais, Airdrop'ais iš kurių galit uždirbti pinigų!

      Taip pat vyksta diskusijos apie Crypto, Forex, Trading bot'us.

      Dalinuosi visa info tam, kad uždirbtumėte ir jūs! 🤑

    • debista

      Parduodu

      csgoroll level 41

      RustClash level 66

      +csgo prime

      Pasiulimus siuskit discord

      @debista

       

       

       

    • yhiunkis

      pardavineju cs2 prime acc po 7,5e FA - premier ready

    • Bemwas

      **MystiqueRP: Naujas Pasaulis Lūkesčiams**

      Sveiki atvykę į MystiqueRP, kur sukuriame nepaprastą pasaulį, leidžiantį jums išgyventi savo svajones ir sukurti savo istoriją. Mūsų serveris siūlo išskirtinę FiveM roleplay patirtį, praturtintą detalių, įvairovės ir įtakos jūsų pasirinktam vaidmeniui.

      **Įvairių Veiklos Galimybių Sankirtoje**

      Nesvarbu, ar norite tapti miesto policininku, žvalgybininku, kurie tylioms gatvėms suteikia saugumą, ar prekybininku, kuris kūrelius savo imperiją, mūsų serveris suteikia platų vaidmenų pasirinkimą, kiekvienam žaidėjui atitinkant jo lūkesčius. Mūsų įvairovė leidžia jums įsitraukti į skirtingas veiklos sritis ir kurti savo pasaulį, kuris jums patinka.

      Išbaigta Ekonomika ir Turinio Sistemos

      Mūsų serverio ekonomika ir turinio sistemos yra subalansuotos ir giliai suprojektuotos, kad suteiktų jums autentišką patirtį. Nuo nekilnojamojo turto investicijų iki verslo verslo plėtros ir net legalių ir nelegalių sandėlių operavimo, galimybių gausa yra riba. Jūsų finansų valdymas, rinkos analizė ir verslo strategija yra pagrindiniai serverio aspektai, kurie jums padeda siekti sėkmės.

      Bendruomenės Dvasia ir Sąveika

      MystiqueRP yra ne tik žaidimo platforma, bet ir draugiška bendruomenė, kurioje prisijungę žaidėjai gali jaustis kaip namie. Mūsų administracija yra pasirengusi padėti, mokyti ir remti naujokus, siekdama užtikrinti, kad visi mūsų žaidėjai turėtų malonią ir įtraukiančią patirtį.

      Norėdami išlaikyti mūsų bendruomenės aktyvumą ir įdomumą, reguliariai organizuojame įvairius renginius, konkursus ir veiklas. Tai gali būti nuotykių ieškojimai, miesto festivaliai, automobilių lenktynės ar netgi nelegalių gaujų konfliktai. Kiekvienas renginys atneša naujų iššūkių ir skatina bendruomenės sąveiką.

      Prisijunkite prie MystiqueRP ir išbandykite gilias ir įtraukiančias FiveM roleplay patirtis, kurios neatskleidžia savo ribų ir leidžia jums būti, kuo tik norite!

      |Serverio discord| || https://discord.com/invite/mystique ||

  • Populiariausi nariai


×
×
  • Sukurti naują...