Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Agarforum.us.LT || Forumas skirtas lietuviams | Privatus 7/24 Serveris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

OEwI20V.png

 

 

Sveiki atsidarė lietuvių bendruomenė bei serveris kuris veikia 24 valandas per parą teisingai serveris paleistas ant hostingo.

 

Forume jus galite kalbėtis beveik apie viską bet pagrindas yra žaidimas agar.io  ir mūsų serveris. Šiuo metu forumas yra kūrimo stadijoje bet jau galite registruotis ir pildyti anketą į mūsų moderatorius kurią galite rasti - ČIA Kol kas mes siekiame žmonių susidomėjimo forume nėra įrašytą nieko blatno. Apdovanojimai pora papildinių kurios nelabai ir galima pastebėti kuriami forumai klausomi žmonių pasiūlymai renkama komanda kad forumo neužpultu kokie nors piktadariai.

 

Šiuo metu forume galite varžytis dėl "Aktyvus" medalio jį duodu aš pagal nuožiūrą, taip pat galite gauti "Reklamuotojas" medalį apie jį nepasakosiu turbūt patys suprantate kaip jį galima užsidirbti.

 

 

Ką aš galiu prižadėti , kaip projekto administratorius ?

 

Aš tikrai prižadu ,kad projektas bus tinkamai prižiūrimas ir , kad nepasiduosiu iškilus kokiam nors sunkumui. Aš niekada nepasiduodu spaudimui nors nelabai jo ir patariu esu aktyvus todėl nekiltu problemų jeigu kokią nors veiklą ir sutriktu. Taip pat galiu prižadėti ,kad jeigu sulauksiu jūsų visų aktyvumo ir moralinės paramos ,kad viskas būtų stumiama į priekį , o ne kasama tam duobė tikrai kursiu daugiau serverių jeigu bus susidomėjimas šiuo metu gaila turime tik sub domeną nes suprantate nieko nėra nemokamo už viską reikia mokėti bet su laiku taip pat manau viskas bus keičiama bus perkamas domenas ir viskas veiks stabiliau. Esu gan tvirtai apmąstęs galimybe sukurti rimta projektą. Be abejonių jeigu atsitiktu taip , kad projekto našta man būtų per rimtą ieškočiau pagalbininko kuris taip pat žiūrėtu ne pro pirštus į šį projektą. Jeigu manote , kad tai paistalai galiu užtikrinti , kad visa tai gali tapti realybe.

 

Kaip galite prisidėti prie projekto ?

 

Labai paprastai mums labai trūksta GFX'erio , galite idėti mūsų reklaminį skydelį į savo projektą tai būtų tikrai pūiku na ir kaip minėjau pradžioje bet kada galite prisidėti prie mūsų komandos šiuo metu ieškome forumo moderatoriaus , kad palaikytu tvarką. Visas atrankas galite rasti ČIA

Taip pat trūksta reklamuotoju prie jų galite prisidėti savavališkai. Turiu sukūręs skype botą labai padėtumete jeigu jį paleistumėte , kad jį atsiūsščiau galite kreiptis į kontaktus kuriuos rasite apačioje. Bet didžiausias prisidėjimas prie projekto yra jūsų susidomėjimas forumu ir žaidimas serveryje nes tai mane skatina kurti toliau ir toliau.

 

Mūsų serverio informacija

 

Serverio IP Adresas : 91.225.104.42:420

 

Serveris veikia : 7/24

 

Serverio gamemode : Experimental

 

Botų : 10 (Kol serveris išpopulerės galima žaisti su Botais)

 

Serverio talpa : 100 žaidėjų

 

Serverio restartavimas vyksta kiekvieną dieną įvairiu laiku

 

Pamoka , kaip prisijungti į serverį rasite - ČIA (Kad peržiūrėtumėte temą būtina užsiregistruoti)

Eik iškarto į serverį Spausdamas ČIA !

 

Kontaktai

 

 

fPGeLg2.png   [email protected]

 

xAw5YXh.png  sampdievas

 

Dėkui jeigu viską perskaitėte ir lauksim jūsų projekte !

Su pagarba projekto kurėjas : Tomas.

Redaguota , nario `SpeeDas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtų geresnis domenas agarlt.io arba pasiimtai .lt domeną ir dar padarytai sub-domeną agar.io.lt nu bet nvm us.lt

kaip achievementą būtai parašęs "per para paleistas teisingai svetainė ant hostingo"

Dėkui už pastebėjimą ! :) Supranti Yra taip , kad dauguma privačių serverių tesiog paleisti ant kompiuterio ir žaidžia su draugais , o po to serveris išsijungią ant hostingo serverio Lietuvoje nėra dėl to taip ir parašiau ir ištikrųjų aš tuom didžiuojuosi nes man pavyko jį paleisti. Ir

 

tikrai kursiu daugiau serverių jeigu bus susidomėjimas šiuo metu gaila turime tik sub domeną nes suprantate nieko nėra nemokamo už viską reikia mokėti bet su laiku taip pat manau viskas bus keičiama bus perkamas domenas ir viskas veiks stabiliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Biški nesmaonė, aš neketinu registruotis kad pažėčiau kas forume yra... O taip pat tikrai nesiregistruosiu forume kad pažiūrėčiau kaip prisijungt į serverį, nesuprantu kaip žmonėm į galvą ateina padaryt forumus kuriuos tik nariai mato..

Serveris aš minėjau yra privatus todėl tik nariai gali pamatyti , kaip į jį prisijunkti :) , o ir Registracija nėra labai sunki ! Ačiū už pastebėjimą. Žalias paspaustas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie ką tokiam forume galima kalbėt? Kaip praryt burbuliuką? :D

Nebūtinai , bet gali ir kalbėti apie tai jeigu esi suinteresuotas na prisijunk prie mūsų ir pamatysi apie ką galima jame kalbėti :)

 

P.S Renkamas padejėjas pasistenkite jeigu norite papulti tarp mūsų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ateini į forumą, jokių skilčių nėra, nieko nėra. paspaudi ant taisyklių, tai tave numeta į "Sveikas užklydęs", najo. kaip ir kažkas sakė, kad peržvelt skiltis ir temas, kurių turbūt tik kelios - reikia regintis. :D nu ir kas iš to, vietos užims daugiau, o narys forume nebesilankys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ateini į forumą, jokių skilčių nėra, nieko nėra. paspaudi ant taisyklių, tai tave numeta į "Sveikas užklydęs", najo. kaip ir kažkas sakė, kad peržvelt skiltis ir temas, kurių turbūt tik kelios - reikia regintis. :D nu ir kas iš to, vietos užims daugiau, o narys forume nebesilankys.

Dėkui už pažertą kritika mūsų forumui atsižvelgsiu į tai ir greitu laiku turėčiau ištaisyti nemalonumus. :)

 

 

Kąžinau gal visai ir nieko, sekmės !

Dėkui jums :)

Nupirkit .lt domena, kad nereiktu vėsti us.lt :)

Laikui bėgant nusipirksime žinot gi viskas kainuoja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Problema ta ,kad žmonės tada nebesilankys forume. Tai bus problema nes kam tada kurtas tas forumas ?. Dėkui kad paplatinai :)

O koks skirtumas žmogus užsiregistruos, sužinos kaip žaisti ir nebesilankys forume, ieškok narių kurie lankytusi kiekvieną diena, prisimink svarbiausia ne kiekybė, o kokybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...