Peršokti į turinį

Naujas serveris (NewEra)


justasxz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi minecraft žaidėjai ir supergames nariai. Taigi norėčiau pasiūlyti jums prisijungti prie mano projekto. Tai būtų projektas apie Fantastine viduramžių pasaulį kuriame karaliauja kelios rasės elfai žmonės orkai dwarfai ir galbūt dar kelios kaip goblinai troliai ir t.t (bus matyt) serveryje būtų itemai kurių nėra paprastame minecraft pavyzdžiui dieviškasis kirvis (GodAxe) kuris sakykim duotu jums 10% lifestealo (gyvybių vagimo) greičio 10% + 5% givybės ir 9 žalos (tik pavizdys) būtų misijos pvz prieinat prie npc jis jums duoda užduoti nužudyti 10 wywernu (taip bus kitokie mobai) aišku wywernai bus kažkas kaip šikšnosparniai kurie daro 5 gyvybės per smūgi ir turi kokias 30 givybių ir 10 armoro (10 armor duoda diamond setas). na jūs juos nužudot gryžtat pas npc gaunat kokius 2 quest pointus 50 aukso ir koki Elfų lanką kuris turi daugiau žalos ir greičiau šaudo toliau būtų požemiai kuriuose sakykim 6 žaidėjai sukūrę party įveiktų ir pasiektų bosa bosas būtų queste ir nugalėji ji gautu kokį epic itema kurio niekur nenusipirksi. 

Susidomėjote ? rašykit skype: Justas1540

P.S
Viską ką išvardyjau galiu padaryti vienas man tereikia pagalbos paspartinti darbui (ir kaip tai padarysiu taip pat žinau)

P.P.S

Aišku nepriimsim bet kurio pasitaikusio bus šokia tokia atranka ir mažvaiku tikrai nereikia (ačiū už jūsų sugaišta laiką)
P.P.P.S

reiktu builderių kokių 2 pluginerių 2 ir kiek įmanoma daugiau rėmėjų 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

jūs tikrai manęs nesuprantat visi pluginai yra jau paruošti be to pats moku java ir esu sukūręs savo plugina aišku jo net nepostinau bet blogiausiu atvejiu galėčiau sau pasidaryti jei jus domina pavadinimai specialiem itemam ir t.t itemlorestats oficialus pluginas galit per google rasti bosam mythic mobs dungeonams irgi yra pluginas rases galima ir su permissionais padaryti ir dar daug pluginų yra kurie specilizuojasi tuo. Jus stumiat patys neturėdami patirties ačiū kad perskaitėt tema bet jei norit stumti tai bent pasidomėkit kokie pluginai egzistuoja + pingai neproblema remėjas ir pats galiu būti tol kol susirinks žaidėjai vps su 3 gigais ramų iš vps neto pats įpirksiu nereikia man nieko tik antro pluginerio ir builderių kelių. Pluginerio tai aišku rimtesnio ne tik kur moka su configais dirbti plugineris reikalingas vien tam kad paspartinti darbą nes viena dirbti truktu  pusmeti dviese ir per pora mėnesių susitvarkytumėm 

P.S
Koks tolkas stumi ant žmogaus kuris jums nieko nepadarė ? aš jums ką blogo padarau ar ką ?


https://www.spigotmc.org/resources/quests.3711/
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/item-lore-stats/
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mythicmobs/
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/racesandclasses/
pasiskaitykit ir pamatysit kad visi pluginai kurių gali reikėti šiam serveryje jau egzistuoja tereikia juos tinkamai paruošti tinkamai viska optimizuoti ir viskas bus gerai ;)

Redaguota , nario justasxz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

yra kitų pluginų kurie gali papildyti tas funkcijas be to visk  apgalvojau kolkas viskas įgyvendinama su tais kuriuos turiu ta prasme čia tikrai ne visi pluginai išvardyti bus žymiai daugiau jų kurie prisidės prie gameplay bet čia išvardyjau pagrindinius blogiausiu atveju jau minėjau galiu pats susikurti jei kažko reikia esmė tame kad aš labai lėtai kuriu juos kai kūriau pirmaji paprastai kad parašius komanda išautu fejerverkas trukau pora valandų tai aišku juokinga atrodytu profesionalui bet sakau bėda prispirtu padaryčiau ir ko tavo manymų gali neturėti tie pluginai kūriuos išvardyjau ? pasakyk kur matai problema pamėginsiu pasakyti kaip ją išspresiu


viska sujungti į viena dideli gameplay tai bus maždaug taip bus 4 pilys kaip minėjau su 4 išrinktais vadais 4 rasės kariaus tarpusavy viska duoda races and classes per permissionus duosi skirtingas privilegijas ir t.t su item lore stats gali netgi padaryti kad galėtu naudoti tik tik tam tikra grupė itemus tai sakykim orkai negalės naudoti lankų ir pnš questai pradžioje (prieš didijį kara) bus visiem atskirai kiekvienas factionas turės savo questus pilyse po karo  bus viena didelė patalp arena kur susirinks visos klasės tradinti diplomatijai ir pasiimti questus žmonės kils rankais per questu systema už jų taškus ir man atrodo požemiai jau supranti kur įeina aišku bus daug darbo bet tikiuosi pavyks nes jei pavyks turėtu būti tikrai geras serveris ir aš tiesiog atėjau paprašyti šito forumo narių pagalbos ir nuomonės kritika yra gerai bet ne tokia kritika: tau neišeis nes tu durnas tai nėra kritika tai yra tiesiog įžeidinėjimas 

Redaguota , nario justasxz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1# Tokio žodžio kaip "plugineris" nėra, nes jis sugalvotas šito forumo.

2# Tu nori kopijuoti McKingdom.LT

 

3# Paaiškink ką tu veiksi, jeigu kiti dirbs su pluginais, kiti statys, o tu by*y voliosi ir visus *Myliu SuperGames.lt* pasiuntinėsi, kaip atiliko darbą.

4# Kuom atsiskaitysi, jeigu ieškai rėmėjų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1# Tokio žodžio kaip "plugineris" nėra, nes jis sugalvotas šito forumo.

2# Tu nori kopijuoti McKingdom.LT

 

3# Paaiškink ką tu veiksi, jeigu kiti dirbs su pluginais, kiti statys, o tu by*y voliosi ir visus *Myliu SuperGames.lt* pasiuntinėsi, kaip atiliko darbą.

4# Kuom atsiskaitysi, jeigu ieškai rėmėjų ?

Nelabai supratau kodėl jis kopijuoja mckingdom?:DD Gi čia palygink įdėjas pažaisk ten ir paskaityk šitą asmeniškai skiriasi daug. Na gal dėl rasių bet jos skirtingos :) P.S kas liečia jį gi sakė jog pats moka java tai manau ne "*Myliu SuperGames.lt* volios" O temos autoriui linkiu sekmės! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dėkui visiem už gerus žodžius darbai pradėti be to plugineris taip žinau kad naudoja tik čia žmonės bet aš ir esu supergames o ne kur kitur ne ? tokio serverio kaip McKingdom netik kad nesu buvęs nesu girdėjęs ir ne aš ne voliosiu aš pasiskirstysiu darba su kitu plugineriu ir dirbsim po lygiai. Atiskaitysiu vipais serveryje bus vip systema ji nenutrauks rankupo vipai taip pat galės rankupinti šalia to kad turi visas vip privilegijas vipai bus taip pat įterpiami įstorijoje :) jie bus kilmingieji kai nusipirks vipa jie auto gaus savo plota (paprastai neis statyti ar griauti serveryje) kur jie galės pasistatyi savo pili serveryje bus sutuoktuvių systema sutuoktinis kilmingojo automatiškai įgaus kilmingojo statusa bet tai nebus vipo statusas nors jis gaus pora papildomų komandų. Taip pat kilmingieji turės prieiga prie specialios parduotuvės kurią galima įeiti tik kilmingiesiems. tapogi kilmingieji turės priegia prie poros papildomų dalykų kurių dabar neminėsiu dėl tos priežasties nes ne visi dar sugalvoti o tik dalis :)


gerai nuėjau į mc kingdom tu rimtai sakai kopijuoju mc.kingdom yra 10% mano servo čia galima sakyti bus mc Kingdom versija 10 :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aistros ir noro matosi daug... Trūksta tik sėkmės ir pastangų mokantis gramatikos. Gal trūksta laiko normaliems sakiniams ir minčių dėstymui pramokti? Vien tik su programavimo žiniomis be rišlaus minčių dėstymo toli nenuvažiuosi - nesolidžiai viskas atrodo.

Sėkmės...mokantis nelengvos lietuvių kalbos gramatikos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jūs tikrai manęs nesuprantat visi pluginai yra jau paruošti be to pats moku java ir esu sukūręs savo plugina aišku jo net nepostinau bet blogiausiu atvejiu galėčiau sau pasidaryti jei jus domina pavadinimai specialiem itemam ir t.t itemlorestats oficialus pluginas galit per google rasti bosam mythic mobs dungeonams irgi yra pluginas rases galima ir su permissionais padaryti ir dar daug pluginų yra kurie specilizuojasi tuo. Jus stumiat patys neturėdami patirties ačiū kad perskaitėt tema bet jei norit stumti tai bent pasidomėkit kokie pluginai egzistuoja + pingai neproblema remėjas ir pats galiu būti tol kol susirinks žaidėjai vps su 3 gigais ramų iš vps neto pats įpirksiu nereikia man nieko tik antro pluginerio ir builderių kelių. Pluginerio tai aišku rimtesnio ne tik kur moka su configais dirbti plugineris reikalingas vien tam kad paspartinti darbą nes viena dirbti truktu  pusmeti dviese ir per pora mėnesių susitvarkytumėm 

P.S

Koks tolkas stumi ant žmogaus kuris jums nieko nepadarė ? aš jums ką blogo padarau ar ką ?

https://www.spigotmc.org/resources/quests.3711/

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/item-lore-stats/

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mythicmobs/

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/racesandclasses/

pasiskaitykit ir pamatysit kad visi pluginai kurių gali reikėti šiam serveryje jau egzistuoja tereikia juos tinkamai paruošti tinkamai viska optimizuoti ir viskas bus gerai ;)

Jau teko matyt tokių serverių-hibridų. Matai, tokie įskiepiai dažnai nesiriša vienas su kitu. Kaip pavyzdžiui: bus klasės, bet negalėsi padaryt kad koks itemas būtų tam tikrai klasei. Ir šiaip tokį didelį "gameplay" lipdyti iš skirtingų puzlių yra nelengva, o ir rezultatas, savaime suprantama, tikrai nebus geras. Serveris primins Survival/Faction/RPG hibridą arba kitaip tariant tą patį Survival su keletą "pribombasų", kurie, manau, žaidėjams protą suknis atsiprašant.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau teko matyt tokių serverių-hibridų. Matai, tokie įskiepiai dažnai nesiriša vienas su kitu. Kaip pavyzdžiui: bus klasės, bet negalėsi padaryt kad koks itemas būtų tam tikrai klasei. Ir šiaip tokį didelį "gameplay" lipdyti iš skirtingų puzlių yra nelengva, o ir rezultatas, savaime suprantama, tikrai nebus geras. Serveris primins Survival/Faction/RPG hibridą arba kitaip tariant tą patį Survival su keletą "pribombasų", kurie, manau, žaidėjams protą suknis atsiprašant.

dėkui už pirma normalia kritika. ir galiu tiek pasakyti kad serveris bus grynai rpg fokusuotas survival aspekto beveik nesijaus pagrinde bus karas, kylimas rankais ir diplomatija  aišku bus sunku niekad nesakiau kad bus lengva bet su laiku ir darbų tikrai manau mums pavyks blogiausiu atvejų ko nemoki gali išmokti. net nežinau kaip atsakyti šiuo momentu nes tikrai nesu dar tikras kaip viskas pavyks bet  manau tau atsakysiu serverio ip po kokių 2 mėnėsių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

1# Tokio žodžio kaip "plugineris" nėra, nes jis sugalvotas šito forumo.

2# Tu nori kopijuoti McKingdom.LT

 

3# Paaiškink ką tu veiksi, jeigu kiti dirbs su pluginais, kiti statys, o tu by*y voliosi ir visus *Myliu SuperGames.lt* pasiuntinėsi, kaip atiliko darbą.

4# Kuom atsiskaitysi, jeigu ieškai rėmėjų ?

čia truputi pavėluotai bet

1 aš ir esu šiame forume todėl pilnai galiu ji nauduoti

2. šūda tai yra mcKingdom 10 kart geresnė versija

3. Gal kažkiek ir tiesa kad kiti statys o aš b voliosiu bet tikrai nepasiūsiu jų niekur kai jie pabaigs darba

4. vipais arba tam tikra mano sugalvota įdėja kurios neatskleisiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...