Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip padaryti, kad nutempus nuotrauką, ši atsivertų Photoshope?


N4CHIS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

 

Jei cs 5 tai siuskis cs 6 ikelsi i ps ir galėsi daryt su ja ka nori ;)

 

 

Atidžiau paskaityk. Aš jau turiu PS CS6. Plius jis nesiskiria nuo CS5 dėl nuotraukų įkėlimo.

 

 

 

Tai tiesiog nuotrauką iš kažkokio aplankalo kelk iškart į dokumentą ir viskas..

 

 

Kaip ir minėjau, man būtent tai ir neina padaryt, rodo tokį simbolį: i19_561123.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neatidarinėk photoshopo kaip administratorius. Nuiimk varnelę per properties>compatibility run as administrator ir turėtų leisti arba tiesiog spausk open vietoje open as administrator. Vienintelis būdas kaip apeiti šitą dalyką, kitų apėjimų kolkas nėra, nes patys adobe administratoriai dirba prie šito dalyko, kad ant naujesnių versijų veiktų, kolkas tai nėra įmanoma, bent jau mano žiniomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neatidarinėk photoshopo kaip administratorius. Nuiimk varnelę per properties>compatibility run as administrator ir turėtų leisti arba tiesiog spausk open vietoje open as administrator. Vienintelis būdas kaip apeiti šitą dalyką, kitų apėjimų kolkas nėra, nes patys adobe administratoriai dirba prie šito dalyko, kad ant naujesnių versijų veiktų, kolkas tai nėra įmanoma, bent jau mano žiniomis.

 

Jo, norėčiau taip padaryti, tačiau pas manęs nėra pažymėta 'Run as administrator'. Bet yra štai toks ženklas: i88_94651.PNG. Gal žinai kaip jį pašalint? Naudoju Windows 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...