Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

I3 procesorius


mattv[1]

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Na šiaip geriau jau būtų imt i5 4 kartos nes i3 jau irgi palyginus nėra toks galingas. Monitorius tai rezoliucija, kokybė ir visa grožį kuri matai :P

 

 

Na, jau per vėlu :D, bet vistiek, nėra jis toks blogas, kaip kiti? Kiek žinau, kiečiausias, I7, I5, poto I3 gal? :D, šeip, ar veš man visokius grajokus? :), tarkim CS GO, gta iv, gta v ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neimk tu jokio i3, net nebesvaik, taupyk pinigus geriau bent jau ant i5 naujausio, nera brangus. Jei pirksi i3 - galesi pazaist tokius dalykus kaip csgo ir minecrafta, lola.

Nenusišnekėk, http://pcpartpicker.com/b/hJ4CmG.

 

Autoriau, priklauso, kokia GPU yra įdėta, nes tai daro didžiausią įtaką žaidimų performansui.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, jau per vėlu :D, bet vistiek, nėra jis toks blogas, kaip kiti? Kiek žinau, kiečiausias, I7, I5, poto I3 gal? :D, šeip, ar veš man visokius grajokus? :), tarkim CS GO, gta iv, gta v ?

i7 nereiskia kad bus geresnis uz i5 reik ziuret dar ir i kitas specifikacijas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neimk tu jokio i3, net nebesvaik, taupyk pinigus geriau bent jau ant i5 naujausio, nera brangus. Jei pirksi i3 - galesi pazaist tokius dalykus kaip csgo ir minecrafta, lola.

Nebent tu turi senos kartos i3 procesorių taip ir nusišneki, kol kas su juo dar galima pažaisti šiuolaikiškus žaidimus bet ir tai ne visi eina Ultra ten 1080p sakyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokios nuomonės apie tai? Velka žaidimus? 

 

 

Na, nes pas mane bus I3 procas. Kas turit,nuomonės :).

 

Ar esi isitikines kad tavo motininei tiks i3 procas? Nes is tavo zaliu klausimu matosi kad nifiga nekerti..

Ir be to tavo klausimas skamba lyg "Nusipirkus tokias padangas, mano masina galetu 220km/val isspaust?" Reiktu kad pasakytum visas kitas kompo specifikacijas (pilnas) ir koks butent i3 bus perkamas?

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar esi isitikines kad tavo motininei tiks i3 procas? Nes is tavo zaliu klausimu matosi kad nifiga nekerti..

Ir be to tavo klausimas skamba lyg "Nusipirkus tokias padangas, mano masina galetu 220km/val isspaust?" Reiktu kad pasakytum visas kitas kompo specifikacijas (pilnas) ir koks butent i3 bus perkamas?

 

pirkau visa komplekta dėžės.. Todėl ir klausiu apie i3 galingumą.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pirkau visa komplekta dėžės.. Todėl ir klausiu apie i3 galingumą.. :D

Kaip minejo, ne viskas priklauso nuo procesoriaus. Jis nera toks ziauriai galingas bet jei turesi ten kokia GT 530 vaizdo plokste ar ten kazkas panasaus tai aisku galvosi kad sudas.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kaip minejo, ne viskas priklauso nuo procesoriaus. Jis nera toks ziauriai galingas bet jei turesi ten kokia GT 530 vaizdo plokste ar ten kazkas panasaus tai aisku galvosi kad sudas.

 

 

 

Ar esi isitikines kad tavo motininei tiks i3 procas? Nes is tavo zaliu klausimu matosi kad nifiga nekerti..

Ir be to tavo klausimas skamba lyg "Nusipirkus tokias padangas, mano masina galetu 220km/val isspaust?" Reiktu kad pasakytum visas kitas kompo specifikacijas (pilnas) ir koks butent i3 bus perkamas?

 

 

Tai jau viskas atsakyta dėl CPU, dar gali klaust kažko. Tik tu nepasakei nieko apie GPU, tad į tavo klausimą "Velka žaidimus?" neina atsakyti.

 

 

ŠTAI KITI PARAMETRAI - https://www.supergames.lt/topic/248681-kaip-toks-pc/#entry1788542

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...