Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3035 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Steam Winter (Holiday) Sale 2015  

121 balsai

  1. 1. Kiek žadate investuoti į Steam Winter (Holiday) Sale 2015?

    • Lygiai 0€
    • Nuo 0.01€ iki ~ 5.00€
    • Nuo 5.01€ iki ~ 25.00€
    • Nuo 25.01€ iki ~ 50.00€
    • Nuo 50.01€ iki ~ 100.00€
    • ~ 100.01€ ir daugiau
    • Viskas priklausys nuo Steam Sale akcijų
    • Kitas atsakymas (parašysiu temoje).
  2. 2. Ar žadate Craftinti Steam Winter (Holiday) Sale 2015 Badges?

    • Taip! Noriu pasikelti Steam lygį. Noriu palikti prisiminimą Steam'e.
    • Gautas Steam Winter (Holiday) Sale 2015 korteles parduosiu Steam Market'e
    • Craftintinsiu, TIK jeigu bus gražūs Steam Winter (Holiday) Sale 2015 Badges
    • Tikrai ne. Man tai yra nereikalingas dalykas.
    • Kitas atsakymas (parašysiu temoje)


Recommended Posts

Dabar žaisti GTA V yra ne tas pats, kas buvo žaisti GTA III arba GTA VC .

GTA V turi savo charakterį, grafiką, valdymą, pasirinkimų įvairovę, bet tokio entuziasmo ir jaudulio, kaip buvo pirma naktis su GTA III arba GTA VC tikrai nebus :D

Tie, kurie su GTA yra nuo pradžios, na patarčiau pažiūrėti į kitus žaidimus. Visada gali rasti puikią alternatyvą ten, kur net nesitiki.

Mane asmeniškai, GTA V nuvylė, aš padariau refund ir tuo viskas užsibaigė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar žaisti GTA V yra ne tas pats, kas buvo žaisti GTA III arba GTA VC .

GTA V turi savo charakterį, grafiką, valdymą, pasirinkimų įvairovę, bet tokio entuziasmo ir jaudulio, kaip buvo pirma naktis su GTA III arba GTA VC tikrai nebus :D

Tie, kurie su GTA yra nuo pradžios, na patarčiau pažiūrėti į kitus žaidimus. Visada gali rasti puikią alternatyvą ten, kur net nesitiki.

Mane asmeniškai, GTA V nuvylė, aš padariau refund ir tuo viskas užsibaigė.

Pats galvoju apie GTA V, bet jau nežinau kiek perėjau EN kalbom forumus ir supratau, kad nieko gero neverta išleisti tiek pinigų nors kaina dabar atrodo juokinga.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats galvoju apie GTA V, bet jau nežinau kiek perėjau EN kalbom forumus ir supratau, kad nieko gero neverta išleisti tiek pinigų nors kaina dabar atrodo juokinga.

Niekada, apie jokį žaidimą, neskaityk internete. Tie "kritikai" nieko neišmano. Žaidimą perki sau, o ne jiems. Elementarus pavyzdys: http://store.steampowered.com/app/243470/

Positive (9,567)

Negative (5,745)

Mano pražaistas laikas, žaidime Watch Dogs: 1,390 valandų. Tai vienas geriausių Open World žaidimų, kurį nusipirkau po 10 min - 15 min, kai išleido Steam'e :D

Jeigu patinka žaidimas, tai youtube.com pažiūri GamePlay ir jeigu "užkabina" - perki! :D

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada, apie jokį žaidimą, neskaityk internete. Tie "kritikai" nieko neišmano. Žaidimą perki sau, o ne jiems. Elementarus pavyzdys: http://store.steampowered.com/app/243470/

Positive (9,567)

Negative (5,745)

Mano pražaistas laikas, žaidime Watch Dogs: 1,390 valandų. Tai vienas geriausių Open World žaidimų, kurį nusipirkau po 10 min - 15 min, kai išleido Steam'e :D

Jeigu patinka žaidimas, tai youtube.com pažiūri GamePlay ir jeigu "užkabina" - perki! :D

"Niekada, apie jokį žaidimą, neskaityk internete. Tie "kritikai" nieko neišmano."

Yra skirtumas tarp atsiliepimu, kur raso, jog dev'ai visai netaiso klaidu, neisleidzia atnaujinimu, pay-to-win (nors raso free-to-play) melagyste, pastovus freezai/crashai, nestabili versija, kitokie nesklandumai - sitie atsiliepimai labai vertingi pasiskaitymui. Antra rusis atsilipiemu yra apie pati siuzeta, veikeju galimybes, visokiausiu funkciju/galiu ivairove - sie atsiliepimai 50% tiesos ir viskas priklauso nuo zaidejo skonio, bet jeigu siuzetas zaidimo kaip penkiamecio istorija tai bus ir ivertinta objektyviai, kad sudas.

O siaip, visai noreciau ETS2 isigyt, gaila, kad DLC kaikurie brangoki.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada, apie jokį žaidimą, neskaityk internete. Tie "kritikai" nieko neišmano. Žaidimą perki sau, o ne jiems. Elementarus pavyzdys: http://store.steampowered.com/app/243470/

Positive (9,567)

Negative (5,745)

Mano pražaistas laikas, žaidime Watch Dogs: 1,390 valandų. Tai vienas geriausių Open World žaidimų, kurį nusipirkau po 10 min - 15 min, kai išleido Steam'e :D

Jeigu patinka žaidimas, tai youtube.com pažiūri GamePlay ir jeigu "užkabina" - perki! :D

Bet vistiek labiau galvoju apie ETS su visais iki vieno DLC, bet tik kokia jau kaina bus labai įdomu. :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

"Niekada, apie jokį žaidimą, neskaityk internete. Tie "kritikai" nieko neišmano."

Yra skirtumas tarp atsiliepimu, kur raso, jog dev'ai visai netaiso klaidu, neisleidzia atnaujinimu, pay-to-win (nors raso free-to-play) melagyste, pastovus freezai/crashai, nestabili versija, kitokie nesklandumai - sitie atsiliepimai labai vertingi pasiskaitymui. Antra rusis atsilipiemu yra apie pati siuzeta, veikeju galimybes, visokiausiu funkciju/galiu ivairove - sie atsiliepimai 50% tiesos ir viskas priklauso nuo zaidejo skonio, bet jeigu siuzetas zaidimo kaip penkiamecio istorija tai bus ir ivertinta objektyviai, kad sudas.

O siaip, visai noreciau ETS2 isigyt, gaila, kad DLC kaikurie brangoki.

Atnaujinimai atnaujinimams yra nelygu. Kaip ir kritikas kritikui nelygu.

Galima parašyti savo nuomonę, kas tau tame žaidime nepatiko arba kas jame tau patiko. Bet dauguma nuomonių yra iš tų žaidėjų, kurie net normaliai nepažaidę žaidimo, jau "verkia". Pvž. Driver San Francisco: apie 95% visų neigiamų atsiliepimų yra uplay adresu, kad dauguma "žinovų" net nesugeba arba nemoka pasileisti pačio žaidimo, tai ir rašo, kad žaidimas nieko vertas, nors man viskas kuo puikiausiai veikia. Abejoju, ar verta nepirkti žaidimo, tik dėl to, kas kiti jo paleisti net nesugeba. Prieš Uplay - aš neturiu nieko blogo, bet yra bukas daugumos nusistatymas, kad tai yra tikras blogis. O man ant jo veikia viskas kuo puikiausiai.

Prieš perkant žaidimą, reiktų savęs paklausti: "Kodėl tu jį perki? Kokiam tikslui? " Tada ir pirkti, ir mažiau kreipti į žmonių su 0.00 pražaistu laiku, kvailą nuomonę.

Yra komentarų, iš žaidėjų, kurie tam žaidimui yra paskyrę daug 100 ar 1000 valandų, tai tokias nuomones yra pravartu paskaityti.

Redaguota , nario golíve
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atnaujinimai atnaujinimams yra nelygu. Kaip ir kritikas kritikui nelygu.

Galima parašyti savo nuomonę, kas tau tame žaidime nepatiko arba kas jame tau patiko. Bet dauguma nuomonių yra iš tų žaidėjų, kurie net normaliai nepažaidę žaidimo, jau "verkia". Pvž. Driver San Francisco: apie 95% visų neigiamų atsiliepimų yra uplay adresu, kad net nesugeba arba nemoka nepasileisti pačio žaidimo dauguma, tai ir rašo, kad žaidimas nieko vertas, nors man viskas kuo puikiausiai veikia. Abejoju, ar verta nepirkti žaidimo, tik dėl to, kas kiti jo paleisti net nesugeba. Uplay - aš prieš jį neturi, bet yra bukas daugumos nusistatymas, kad tai yra blogis. O man ant jo veikia viskas.

Prieš perkant žaidimą, reiktų savęs paklausti: "Kodėl tu jį perki? Kokiam tikslui? " Tada ir pirkti, ir mažiau kreipti į žmonių su 0.00 pražaistu laiku, kvailą nuomonę.

Kaip galima rasyti teigiama atsiliepima, jeigu net zaidimas (AAA title) nepasileidzia pirmom dienom? As suprantu, jeigu koks indie zaidimas, kurio kaina 0.99 euro centai nepasileidzia, tai, kaip sakoma, kokia kaina tokia ir kokybe. Bet jeigu mokama apie 50 euru ir zaidimas nepasileidzia, tai jau joks spec. efektu skaicius nepades. Jeigu taip iseina, kad vieniems pasileidzia, o kitiems ne, vertetu is pradziu atsisiusti piratine versija, isbandyti pati zaidima ir apskritai ar sieks norimo FPS skaiciaus. Nes paemus GTA4 ar ta senaji Crysis 3 ten belenkaip sulipdytas zaidimas, kuriame optimizacija nuline, nes patys top'iniai kompai turi nesklandumu. O paziurekim i GTA5, vien uz toki puiku optimizacijos darba, zaidimas jau vertas pagyrimo. Uplay, Games for Windows Live viskas tai trash/bloat, kuris jokiu teigiamu opciju neduoda, o tik pasunkina visa zaidimo paruosimo procesa. Pamenu kai Dirt 3 turejo GFWL butina registracija, kai isigijydavai kopija Steam platformoje, tai daugumai buvo visokiausiu niuansu ir nupirkti zaidimai buvo palikti 'dulketi'. O kai neseniai nueme ta GFWL apribojima, dauguma zmoniu su didziulu noru grizo pazaist si zaidima. Jeigu zmones moka uz zaidima, tai jie ir reikalauja to ar ano, o gamintojai privalo i tai atsizvelgti, kitaip imone nueis i didziuli minusa. Dabar su ta NFS zaidimu serija, kazkodel Steame yra tik keli sios francizes dalys, o kur likusios? Ikiso i Origin'a ir tik mazina sau profit'a.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip galima rasyti teigiama atsiliepima, jeigu net zaidimas (AAA title) nepasileidzia pirmom dienom? As suprantu, jeigu koks indie zaidimas, kurio kaina 0.99 euro centai nepasileidzia, tai, kaip sakoma, kokia kaina tokia ir kokybe. Bet jeigu mokama apie 50 euru ir zaidimas nepasileidzia, tai jau joks spec. efektu skaicius nepades. Jeigu taip iseina, kad vieniems pasileidzia, o kitiems ne, vertetu is pradziu atsisiusti piratine versija, isbandyti pati zaidima ir apskritai ar sieks norimo FPS skaiciaus. Nes paemus GTA4 ar ta senaji Crysis 3 ten belenkaip sulipdytas zaidimas, kuriame optimizacija nuline, nes patys top'iniai kompai turi nesklandumu. O paziurekim i GTA5, vien uz toki puiku optimizacijos darba, zaidimas jau vertas pagyrimo. Uplay, Games for Windows Live viskas tai trash/bloat, kuris jokiu teigiamu opciju neduoda, o tik pasunkina visa zaidimo paruosimo procesa. Pamenu kai Dirt 3 turejo GFWL butina registracija, kai isigijydavai kopija Steam platformoje, tai daugumai buvo visokiausiu niuansu ir nupirkti zaidimai buvo palikti 'dulketi'. O kai neseniai nueme ta GFWL apribojima, dauguma zmoniu su didziulu noru grizo pazaist si zaidima. Jeigu zmones moka uz zaidima, tai jie ir reikalauja to ar ano, o gamintojai privalo i tai atsizvelgti, kitaip imone nueis i didziuli minusa. Dabar su ta NFS zaidimu serija, kazkodel Steame yra tik keli sios francizes dalys, o kur likusios? Ikiso i Origin'a ir tik mazina sau profit'a.

Prieštarausiu dėl Uplay. Man jis yra patogus, greitai ir stabiliai veikia, puikiai išsaugo žaidimų progresus. Aš neturiu dėl Uplay jokių priekaištų.. bet dėl Origin sutinku visu 100% :D

Origin man apskritai yra kosmosas- nieko aš ten nesupratau. Kelias dienas panaudojau ir delete.

Aš nesu kažkoks didelis geimeris, nelabai aš ten ir domiuosi, kas susija su žaidimais ir jų platformomis :D Tiesiog turiu susidaręs tokią nuomonę, kad geriau pačiam pažiūrėti žaidimo GamePlay, nei skaityti kažkieno nuomones apie patį žaidimą.

Yra labai daug ir gan ilgų GamePlay, kad būtų galima pilnai susidaryti nuomonę apie norimą pirkti žaidimą ^^

Naudoti crackintą versiją išbandymui, irgi gera alternatyva, bet kai Steam'e yra 2 valandų žaidimo išbandymo galimybė, tai jokie crackai to nepakeis. Man jau seniai crackai yra nebeaktualus dalykas.

Legali žaidimo versija ir lieka- legalia.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Mysterious Card 1 pasikeitė į Mysterious Card 0 (čia jeigu kas ieško Mysterious Card 1, tai jos jau nėra :D yra tik 1 numeris :) http://steamcommunity.com/market/listings/753/425280-Mysterious%20Card%200

header_292x136.jpg

Project Cars 49,99€ -60% Tik 19,99€, 24 valandoms, flash deal - Steam activation - gauni Steam ROW CD-Key (Galima CD-Key aktyvuoti tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Puiki akcija! Steam'e abejoju, kad bus pigiau.)

Adresas: https://fr.gamesplanet.com/game/project-cars-steam-key--2758-1

Steam kaina: 49,99€ http://store.steampowered.com/app/234630/

.

Redaguota , nario golíve
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3035 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...