Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1216 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Steam Winter Sale 2020  

32 balsai

  1. 1. Kiek planuojate išleisti šio sale metu?

    • 0 €, žaidimų neperku
    • ~ 20 €
    • ~ 50 €
    • ~ 100 €
    • Daugiau kaip 100 €
    • Viskas priklausys nuo akcijų
    • Kitas variantas
      0


Recommended Posts

602abeee8bff3bb3634c579cdc6db7f8847.jpg

  • Pražia: 22/12/2020 ~ 20.00 Lietuvos laiku
  • Pabaiga: 05/01/2021 ~ 20.00 Lietuvos laiku

Steam Winter Sale 2020:

Papildomos nuorodos:

Šio sale metu, galima daug pigiau pirkti Steam žaidimus. Jeigu nepatinka kaina Steam Store, galima pirkti iš kitur, bet ten jau bus Steam Cd-Key ir jam refund nebegalios. Perkant iš Steam Store, galima padaryti refund, jeigu pražaistas laikas nėra ilgesnis kaip 2 h. Štai keletas tinklapių, iš kurių galima pirkti žaidimus daug pigiau nei iš Steam Store:

Steam žaidimų dalybų tinklapiai:

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už Steam Awards + 10 kortelių. Už Steam Discovery Queue bus 1 arba 3 kortelės. Bet kortelių kaina krito ženkliai ;D

Man patiko patiko naujas Golden Profilis ir naujos funkcijos - showcase: https://store.steampowered.com/points/shop/profileshowcases

O kas nepatiko.. tų žaidimų, kurių akcijų laukiau.. jie neturi akcijos. Kosmetiniu požiūriu, viskas ok, bet akcijų prasme.. kolkas nieko gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

offtopic, bet su tuo paciu atnaujinimu. pas mane pagr. acc nustatyta valiuta rubliais, bet kaip matau po nauju metu ribojama rusams but det pinigus i steam walleta? ka siulot daryt, bandyt keist valiuta atgal i europinius ir tiketis kad viskas ok, ar laukti ta nenustatyta laikotarpi? :D (regionas buvo keistas tik viena karta, is lt i ru)566F2E1D-94C7-4883-B867-37FEB910A634.thumb.png.1d7afef677e63db9688fd3e84d6e29a5.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, sarah tonin parašė:

offtopic, bet su tuo paciu atnaujinimu. pas mane pagr. acc nustatyta valiuta rubliais, bet kaip matau po nauju metu ribojama rusams but det pinigus i steam walleta? ka siulot daryt, bandyt keist valiuta atgal i europinius ir tiketis kad viskas ok, ar laukti ta nenustatyta laikotarpi? :D (regionas buvo keistas tik viena karta, is lt i ru)

Šiais metais (2020) aš keičiau Steam Wallet ir region du kartus. Jeigu tu parašysi Support, kad negali pirkti žaidimų, nes pasikeitė tavo gyv. vieta, t.y. regionas. Manau, tikrai pakeis. Tik nepatariu naudoti vpn. Jie mato visus ip bei kur yra tavo pc pagal jo mac. Tokiu būdu, jie gali matyti visus tavo turimus Steam account'us. Pats, be Support region nepasikeisi. Gali tik susikurti naują Steam Account'ą.

-----

Steam Discovery Queue duoda tik 1 kortelę. Abejoju, ar vertos tos kortelės tų pastangų jas gauti, kai jų kaina tokia žema.

Tai matyt pirmas Steam Sale, kurio metu nepirksiu jokio žaidimo. Nusivylimas ;D Naujiems žaidimams negali taikyti akcijų, Steam politika. 

Tip: perki Operation Pass iš Steam Store (ne market, ne in game). Gauni taškų. Perki 14 Operation Cases, gauni ~ 0.66€ / ~ $0.80 už vnt, ir ~ 9.20€ / ~ $11.20 už 14 į Steam Wallet. Ir tai tik week 4. Likus 12 savaičių, atgausite už pass + dar profit. Galima investuoti ir į Awp Fade, bet tikimybė jį gauti nėra didelė ;D Perkant Pass iš Store, gausite ir kortelių, ir taškų. 

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Radau dar vieną įdomų tip, kaip pafarminti korteles, turint kelis Steam Account'us:

  1. Reikia account'o su email guard
  2. Perki Steam Wallet (tarkim 5 eur / 5 usd)
  3. Gauni 12 Steam Kortelių
  4. Padarai refund
  5. Prijungi M. guard
  6. Perkeli korteles į savo Steam Account'ą po 7 d.
  7. Kartoji 1-6 su visas Account'ais. Pabandžiau su 10 Steam Account'ų. Trade hold 7 d. Tas pats numeris ant visų. 120 kortelių šiuo metu iš jų. Limited Account'ai negali gauti kortelių iš  Discovery Queue ir iš The Steam Awards. 120 kortelių ~ 3,6 Eur (jeigu po 0.03) arba 4.8 Eur (jeigu po 0.04, kas tikrai tikėtina po Sale)

Jeigu perki žaidimą ir padarai jam refund, Steam kortelės lieka tavo inventoriuje. Tris kartus bandžiau pirkti  Cyberpunk 2077 

tris kartus gavau refund + ~ 20 - 21 Steam kortelės.

Bendrai sudėjus su refund, vienas Steam Account'as gali pasiimti ~ 32 Steam korteles + gali pažaisti bet kokį žaidimą iki 2 valandų (Cyberpunk 2077 šiuo atveju).

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-12-23 06:00, taki parašė:

Šiais metais (2020) aš keičiau Steam Wallet ir region du kartus. Jeigu tu parašysi Support, kad negali pirkti žaidimų, nes pasikeitė tavo gyv. vieta, t.y. regionas. Manau, tikrai pakeis. Tik nepatariu naudoti vpn. Jie mato visus ip bei kur yra tavo pc pagal jo mac. Tokiu būdu, jie gali matyti visus tavo turimus Steam account'us. Pats, be Support region nepasikeisi. Gali tik susikurti naują Steam Account'ą.

-----

Steam Discovery Queue duoda tik 1 kortelę. Abejoju, ar vertos tos kortelės tų pastangų jas gauti, kai jų kaina tokia žema.

Tai matyt pirmas Steam Sale, kurio metu nepirksiu jokio žaidimo. Nusivylimas ;D Naujiems žaidimams negali taikyti akcijų, Steam politika. 

Tip: perki Operation Pass iš Steam Store (ne market, ne in game). Gauni taškų. Perki 14 Operation Cases, gauni ~ 0.66€ / ~ $0.80 už vnt, ir ~ 9.20€ / ~ $11.20 už 14 į Steam Wallet. Ir tai tik week 4. Likus 12 savaičių, atgausite už pass + dar profit. Galima investuoti ir į Awp Fade, bet tikimybė jį gauti nėra didelė ;D Perkant Pass iš Store, gausite ir kortelių, ir taškų. 

"Pats, be Support region nepasikeisi. Gali tik susikurti naują Steam Account'ą." Pakeisti regioną nebūtina support'o pagalbos. Kaip manau visi žinot tai steam'e padarė, jog norint pasikeisti regioną į kitą reikia nusipirkti kažką iš steam store naudojant kreditinę kortelę. Nesenai atradau būdą internete kaip galima už 1,5€ pasikeisti regioną į rusų, nereikia support'o pagalbos. Tereikia 1,5€ ir vpn. O norint atsikeisti regioną atgal į LT jeigu neklystu galima aktyvuojant steam wallet kodą (europos).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
50 minutes prieš, forestw0w` parašė:

"Pats, be Support region nepasikeisi. Gali tik susikurti naują Steam Account'ą." Pakeisti regioną nebūtina support'o pagalbos. Kaip manau visi žinot tai steam'e padarė, jog norint pasikeisti regioną į kitą reikia nusipirkti kažką iš steam store naudojant kreditinę kortelę. Nesenai atradau būdą internete kaip galima už 1,5€ pasikeisti regioną į rusų, nereikia support'o pagalbos. Tereikia 1,5€ ir vpn. O norint atsikeisti regioną atgal į LT jeigu neklystu galima aktyvuojant steam wallet kodą (europos).

Kiek man teko bendrauti su Steam moderatoriais, su Reddit nariais ir pačiu Steam Support asistentais, visi teigė, kad pats Steam vartotojas to padaryti negali be Steam Support pagalbos, tad jeigu tu radai kažkokį būdą, kurio niekas nežino, ok, puiku. Man reikėjo keisti du regionus: iš eu i azijos, t.y. iš svarų į yen, ir atkeisti atgal. Ir tik Support man padėjo.

Atvirai, nematau jokios prasmės keisti regiono, jeigu tu jam nepriklausai.

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-12-25 22:46, taki parašė:

Kiek man teko bendrauti su Steam moderatoriais, su Reddit nariais ir pačiu Steam Support asistentais, visi teigė, kad pats Steam vartotojas to padaryti negali be Steam Support pagalbos, tad jeigu tu radai kažkokį būdą, kurio niekas nežino, ok, puiku. Man reikėjo keisti du regionus: iš eu i azijos, t.y. iš svarų į yen, ir atkeisti atgal. Ir tik Support man padėjo.

Atvirai, nematau jokios prasmės keisti regiono, jeigu tu jam nepriklausai.

Pats iš Argentinos į EU grįžau be problemų, nereikėjo support'ui rašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), darrel. parašė:

Pats iš Argentinos į EU grįžau be problemų, nereikėjo support'ui rašyti.

Aš matyt pasirinkau sau saugesnį variantą- Steam Support. Kadangi man skubiai tą region keitimą reikėjo daryti, tad priėmiau tokį sprendimą.

----

Jeigu pirksite Steam Wallet arba 5+ usd žaidimą, kad gautumėte 11 Steam kortelių + kortelės už žaidimą, primenu, kad turėtumėte padaryti tų kortelių trade PRIEŠ refund, nes kortelės taps NOT Tradable / NOT Marketable, jeigu tas Account'as buvo limited.. Geriausias variantas pralaikyti 7 d. su Steam Guard Mobile Authenticator, ir tada pasiimti tas korteles ir tik po to padaryti refund. 

Steam Wallet refund trunka ~ 2-3 hr., Šiuo metu pas mane yra ~ 15 Steam Accountų su vienu nr. Net nežinau,  koks būtų limitas ant vieno tel. nr. Su Windows phone simuliatorium, nereikia junginėtis prie kiekvieno Account'o atskirai, visi Account'ai prijungti vienu metu. 

-----

Dėl Steam Queue Auto Discoverer:

Taip pat turint daug Steam Account'ų galima naudoti automatinį Script'ą, norint gauti 1 Steam Winter Sale kortelę ir 1 Sticker'į. + Yra galimybė su script'u atlikti ir The Steam Awards. Jeigu ką domina, galiu parašyti script'ų url. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, taki parašė:

Aš matyt pasirinkau sau saugesnį variantą- Steam Support. Kadangi man skubiai tą region keitimą reikėjo daryti, tad priėmiau tokį sprendimą.

----

Jeigu pirksite Steam Wallet arba 5+ usd žaidimą, kad gautumėte 11 Steam kortelių + kortelės už žaidimą, primenu, kad turėtumėte padaryti tų kortelių trade PRIEŠ refund, nes kortelės taps NOT Tradable / NOT Marketable, jeigu tas Account'as buvo limited.. Geriausias variantas pralaikyti 7 d. su Steam Guard Mobile Authenticator, ir tada pasiimti tas korteles ir tik po to padaryti refund. 

Steam Wallet refund trunka ~ 2-3 hr., Šiuo metu pas mane yra ~ 15 Steam Accountų su vienu nr. Net nežinau,  koks būtų limitas ant vieno tel. nr. Su Windows phone simuliatorium, nereikia junginėtis prie kiekvieno Account'o atskirai, visi Account'ai prijungti vienu metu. 

-----

Dėl Steam Queue Auto Discoverer:

Taip pat turint daug Steam Account'ų galima naudoti automatinį Script'ą, norint gauti 1 Steam Winter Sale kortelę ir 1 Sticker'į. + Yra galimybė su script'u atlikti ir The Steam Awards. Jeigu ką domina, galiu parašyti script'ų url. 

Nu ką žinau, man nei VPN nieko nereikėjo :D Tiesiog žaidimą nusipirkau su lietuviška kortelė ir mane automatiškai perkėlė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-12-23 05:00, sarah tonin parašė:

offtopic, bet su tuo paciu atnaujinimu. pas mane pagr. acc nustatyta valiuta rubliais, bet kaip matau po nauju metu ribojama rusams but det pinigus i steam walleta? ka siulot daryt, bandyt keist valiuta atgal i europinius ir tiketis kad viskas ok, ar laukti ta nenustatyta laikotarpi? :D (regionas buvo keistas tik viena karta, is lt i ru)566F2E1D-94C7-4883-B867-37FEB910A634.thumb.png.1d7afef677e63db9688fd3e84d6e29a5.png

Pasipildyti "Steam" sąskaitą vis vien galėsi su Credit/Debit kortelėmis, Paypal, Yandex ar Webmoney. Tačiau jeigu naudoji šiuos pasipildymo būdus (kioskai, Qiwi piniginė, sberbank ar mobilūs apmokėjimo būdai (google play, i guess?), kas nelabai tikėtina, tuomet patartina pasipildyti iki 2020 metų gruodžio 31 dienos.
Pinigus dėtis galėsi kaip dėjęsis, nes greičiausiai dėjaisi per Steam Wallet codes ar pardavinėdamas daiktus į marketą. 

2020-12-25 22:46, taki parašė:

Kiek man teko bendrauti su Steam moderatoriais, su Reddit nariais ir pačiu Steam Support asistentais, visi teigė, kad pats Steam vartotojas to padaryti negali be Steam Support pagalbos, tad jeigu tu radai kažkokį būdą, kurio niekas nežino, ok, puiku. Man reikėjo keisti du regionus: iš eu i azijos, t.y. iš svarų į yen, ir atkeisti atgal. Ir tik Support man padėjo.

Atvirai, nematau jokios prasmės keisti regiono, jeigu tu jam nepriklausai.

Yra toks dalykas kaip provincijos, kuriose žmonės neuždirba tiek, kiek norėtų ar galėtų, ko pasėkoje jų perkamoji galia sumažėja, norint ją sutapatinti su (kaip pavyzdį pateiksiu Vilniaus regioną, nes jis turi didžiausia BVP/1žmogui) jis regioną pasikeičia į sau priimtinesni. Su tavo mintimi sutinku, jeigu išgali pirkti žaidimus ar kitką kaip reguliarus žmogus, tuomet taip, nes skriaudi tik save pirkdamas žaidimus ir nesumokėdamas mokesčių savo valstybei. Juk nebe reikalo žmonės ieško kur apsipirkti pigiau ir išvyksta išleisti savo pinigų svetur, taip sukurdami kokybiškesnį gyvenimą ne sau, o kitiems. Ką tik paprieštaravau sau, bet tikiuosi pagavai mintį.

Redaguota , nario ItsOsvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, ItsOsvis parašė:

Pasipildyti "Steam" sąskaitą vis vien galėsi su Credit/Debit kortelėmis, Paypal, Yandex ar Webmoney. Tačiau jeigu naudoji šiuos pasipildymo būdus (kioskai, Qiwi piniginė, sberbank ar mobilūs apmokėjimo būdai (google play, i guess?), kas nelabai tikėtina, tuomet patartina pasipildyti iki 2020 metų gruodžio 31 dienos.
Pinigus dėtis galėsi kaip dėjęsis, nes greičiausiai dėjaisi per Steam Wallet codes ar pardavinėdamas daiktus į marketą. 

nope, butent kiosk ir naudojami. tiksliau, walletas papildomas per rusus (plati.ru). tai ir domino aplinkiniu, kurie elgias taip pat, nuomone xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, ItsOsvis parašė:

Juk nebe reikalo žmonės ieško kur apsipirkti pigiau

Steam cdkey Global Region (ROW kitaip) gan pigūs yra. Tarkim DATE A LIVE: Rio Reincarnation žiauriai norėjau kuo pigiau nusipirkti Steam versiją ir laukiau jam Sale. Steam Store kaina ~ 17 Eur Europos regionui, Rusijai ~ 4 Eur, Argentinai ~ 2 Eur, o aš vakar nusipirkau Steam CDkey ROW už ~ 1.90 Eur ROW. Tas regiono keitimas man net nepadėtų šiuo atveju ;D Draugui kaip Kalėdinę pirkau Pavlov VR kad galėtų žaisti kartu su manim Steam CDKey ROW už ~ 2,50 Eur. Apžvelkim jo kainas: Steam Store  Europai ~ 13 Eur, Rusijai ~ 3 Eur, ir Argentina ~ 1.70 Eur. Ir vėl gi pigiau ROW man pigiau gavosi už Rusijos. 

Kai negali pirkti iš Steam Store, perki CDKey ir nereikia jokių region'ų keitimo. Mano paskutinis pirkinys bus PlayerUnknown's Battlegrounds. Rytoj reiks paieškoti Steam cdkey kuo pigiau. Steam Store: EU ~ 30 Eur, RU ~ 11 Eur, Turkija ~ 9 Eur. Įdomu, ar rasiu pigiau nei 9 Eur ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1216 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...