Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3007 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Steam Winter (Holiday) Sale 2015  

121 balsai

  1. 1. Kiek žadate investuoti į Steam Winter (Holiday) Sale 2015?

    • Lygiai 0€
    • Nuo 0.01€ iki ~ 5.00€
    • Nuo 5.01€ iki ~ 25.00€
    • Nuo 25.01€ iki ~ 50.00€
    • Nuo 50.01€ iki ~ 100.00€
    • ~ 100.01€ ir daugiau
    • Viskas priklausys nuo Steam Sale akcijų
    • Kitas atsakymas (parašysiu temoje).
  2. 2. Ar žadate Craftinti Steam Winter (Holiday) Sale 2015 Badges?

    • Taip! Noriu pasikelti Steam lygį. Noriu palikti prisiminimą Steam'e.
    • Gautas Steam Winter (Holiday) Sale 2015 korteles parduosiu Steam Market'e
    • Craftintinsiu, TIK jeigu bus gražūs Steam Winter (Holiday) Sale 2015 Badges
    • Tikrai ne. Man tai yra nereikalingas dalykas.
    • Kitas atsakymas (parašysiu temoje)


Recommended Posts

Aš pataisiau savo pranešimą. Pažiūrėjau savo pirkimų istoriją, tai per paskutinį sale jis kainavo 1.74€.

Tai kad kituose puslapiuose per Steam sale gali pigiau, nei Steam kaina nusipirkti. Jeigu nepavyksta pigių raktų nusipirkt. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Garrys Mod buvo Humble Bundle . Bet kokį žaidimą, kuris buvo Humble Bundle galima gauti visiškai nemokamai:

1. Tereikia nueiti į Google

2. Parašyti pvž.: "humblebundle.com/gift?key=" Garrys Mod 2015.12

3. Ir paieškoti :D

Aš tokiu būdu, esu apie 30 žaidimų pasiėmęs. Kartais užtrunka daug laiko , kol randi, kartais randi iškarto, ypač jeigu Humble Bundle norimas žaidimas vis dar yra, ir kainuoja 1$.

Saints Row 3 ieškojau apie valandą, ir radau :D Tai buvo ilgiausios paieškos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu taip, bet pasakiau tik paprasčiausia būdą.

Manau tiesiogiai iš parduotuvės už pinigus papraščiau nusipirkti. Nei, kad nusipirkti raktus ir ieškoti kas parduotų Garry's Mod, ar atsirakinti Market, parduoti raktą ir tada pirktis žaidimą. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau tiesiogiai iš parduotuvės už pinigus papraščiau nusipirkti. Nei, kad nusipirkti raktus ir ieškoti kas parduotų Garry's Mod, ar atsirakinti Market, parduoti raktą ir tada pirktis žaidimą. :)

aš turėjau omeny, kas turi jau atsidaręs market, nes bendrai paėmus raktų galima rasti net po 1.3

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Valve gali pakelti kainas iki Steam Winter (Holiday) Sale 2015, ir per patį Sale "padaryti nuolaidą" GTA V :D ir turbūt, dar daugumai ir kitų Steam žaidimų. Reddit forume yra tema, kai gan aiškiai įrodyta, tokia Valve kainų politika. Tad, tikėkimės, didelių nuolaidų, ir tokių machinacijų, kad nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Valve gali pakelti kainas iki Steam Winter (Holiday) Sale 2015, ir per patį Sale "padaryti nuolaidą" GTA V :D ir turbūt, dar daugumai ir kitų Steam žaidimų. Reddit forume yra tema, kai gan aiškiai įrodyta, tokia Valve kainų politika. Tad, tikėkimės, didelių nuolaidų, ir tokių machinacijų, kad nebus.

Man patiko, kaip pirmą kartą Valve sugalvojo pakelti GTA V kainą ir padaryti nuolaidą, kuri buvo lygi prieš tai buvusiai žaidimo kainai be akcijos. :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3007 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...