Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3824 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Visi kas nori atsinaujinti telefoną už mažą kainą, štai turite puikią progą, jau sisidomėjote?

tada skaitykite toliau.

 

Unikalus dizainas, nuostabus ekranas, piršto antspaudo skenavimas ir dauglabai gerų parametrų, kas domisi tikrai susigundys, taigi plačiau apieparametrus:

 

naujausia android operacinė sistema Android 5.1 bus atnaujinama į Android marshmallow (6.0) 

 

5.5 coliu FullHd Ekranas (1920X1080)

 

Priekinė kamera 8mp 

 

Galinė kamera filmuoja FullHd o fotografuoja 4k vaizdo kokybe, pats išbandžiau.

 

Ir 3350 mAh baterija kuri laikys visą dieną nesvarbu ką su telefonu bedarytum,

 

O kur dar procesoorius mtk6753 naujausias mtk 4g procesorius, kuri veiks be jokių trugdžių su šituo telefonu 3g ir 4g eis maksimaliu greičiu.

 

Šitas telefonas palaiiko OTG funkcija su kuria gali pijungti klaveturą pele ar panašiai šitoja funkcijoje ižvelgiu didelį pliusą, 

 

Dar nepaminėjau jog šio telefono korpusas metalinis. 

 

Nuorodą į parduotuvę: http://www.coolicool.com/stock-in-europe-umi-iron-mtk6753-13ghz-octa-core-55-inch-fhd-screen-android-51-4g-lte-smartphone-g-41620

 

Atsiuntimas tik 7 Darbo Dienos.

 

Prašome pirkti.

 

 

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Žinai  Dziugauski, Jau ne pirmą ir ne antrą telefoną perku iš šitos firmos, dėl to ir siųlau, be to šita firma ir daugiau turi telefonų už panašia kaina su panašiomis specifikacijomis, žinoma kaip gearbest, gearbest išsiuntimas lėtesnis ir jei perkate europos sandeliose reikia mokėti už atsiuntimą jei neklystu apie 12 eurų.


darrel. Ne kaina gera, o žinote jog yra truputį geresnių telefonų už pigesnią kainą šitoja firmoje, tiesiog reikia truputį panaršyti.

Redaguota , nario EligijusK

Žinai  Dziugauski, Jau ne pirmą ir ne antrą telefoną perku iš šitos firmos, dėl to ir siųlau, be to šita firma ir daugiau turi telefonų už panašia kaina su panašiomis specifikacijomis, žinoma kaip gearbest, gearbest išsiuntimas lėtesnis ir jei perkate europos sandeliose reikia mokėti už atsiuntimą jei neklystu apie 12 eurų.

darrel. Ne kaina gera, o žinote jog yra truputį geresnių telefonų už pigesnią kainą šitoja firmoje, tiesiog reikia truputį panaršyti.

Nebent jam hana bus nuo vieno kritimo nes taip tai spefikacijos per aukštos netgi kaip tokiai kainai.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Biudzetinis gi telefonas. O juose visada atrasi problemu..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3824 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...