Peršokti į turinį

Windows XP, Windows Vista, cipher


ES.^

Recommended Posts

Sveiki. Ant Windows XP Chrome cipheris yra RC4 128-bit, o man reikia AES 256-bit, tam, kad veiktu https tinklapiai. Sprendimas: naudoti Windows XP + Firefox / Opera arba rašyti Windows Vista + Chrome. Naudoti Firefox'ą arba Opera vien dėl supergames manau yra marazmas, todėl, kad naudoju Google Chrome, o kitos naršyklės man nepatogios. Tai kilo klausimas, ar apsimoka rašyti Vindows Vista Home Premium 32 bit (org, nemodifikuotą) jeigu tik kartais pasileisiu SA:MP, žiūrėsiu video youtube, naršysiu internete ir žiūrėsiu filmus? Kaip apskritai ta Vista laiko? Girdėjau daug neigiamų atsiliepimų, kad crash'ina, bluescreen'ina ir panašiai. PC Vista patemps be problemų.

NESIŪLYKITE KITŲ OS, JOS NETINKA!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali ir windows 7 dėtis ir vista Drivers sudėti tik kad windows 7 neturi būti x64 bitų kitaip neeis tau įrašyti driverių. O jei driverių installeris atmeta gali forcint instalą per device managerį. IŠekstraktinęs archyvus.(arba patį exe failą)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įsirašiau Windows 7 ir VGA driver'į nuo Windows Vista (ačiū O.R.E.G.O.N.A.S. už informaciją). Pasiekiau norimą rezultatą. Tema neaktuali. Dėkoju už atsakimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...