Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neseniai pabaigtas dizainas.


Gvidas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Suprantat, kad čia skonio reikalas + man tarpai didesni patinka, man nepatinka kai būna sugrūsta. Čia mano 1 darbas, bet nesakau, kad oj čia juk 1 darbelis neižeidinėk gi man visiškai po*ui ant jūsų vaikų ikėliau tam, kad sulaukčiau įvertinimo ir pastabų, o ko sulaukiau, kad čia stumiat... Gi stumkit atsivartysiu. Darrel tu ale specas tai ir rašyk normalei "ten viršui pagal mane didelios raidės" o tu čia vaikas išsipi*inėji.

Vaikai čia visi, neišdangaus iškritot. Patikek man vienas geras žmogus pasakė kad tu visad lygsi tame pačiame lygyje jei visad galvosi "kad tai skonio reikalas" dizainas turi įtikti visieims o ne tik tau.

kiek esu mates tavo neger3sni darbai

O aš ir neminėjau kad jie geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Vaikai čia visi, neišdangaus iškritot. Patikek man vienas geras žmogus pasakė kad tu visad lygsi tame pačiame lygyje jei visad galvosi "kad tai skonio reikalas" dizainas turi įtikti visieims o ne tik tau.

O aš ir neminėjau kad jie geresni.

 

 

Darrel baik nesamones jau komentuoti, jei neturi ką pasakyti patylėk, taip protingiau atrodysi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Jesus Christ my eyes.

 

Agreed.

Ką galiu pasakyt rėžia per akis tiek spalvos tiek visko dydžiai ir nelygumai...

Kita kart kai pieši nepiešk visko tokio didelio ir pasirink spalvas. Nu suprantu mėlyna graži spalva ,bet šitam dizaine ji perdaug naudota. Ir šiaip labai ryški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...