Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neseniai pabaigtas dizainas.


Gvidas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu visame viršuje esantys tekstai būtu mažesni, gal jau būtu šiek tiek ir gražiau. O jei atvirai tai šiame dizaine man patiko tik vienas dalykas- profilio navigacija, o visą kitą reiktų tobulint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Jesus Christ my eyes.

 

Ir kam tu šį komentarą parašei ? Lyg žmogus suprato ką jis blogai daro, daug prasmės šiose žodžiuose yra. Aišku, iš šio komentaro galima suprasti jog šis dizainas baisus ( sutinku pats ), bet ar žodis " baisus " daug ką reiškia? Ne, nemanau, nėra konkretumo. Tad žmonės pradėkime rašyti pilnus ir nebereikšmius komentarus. Netgi tavo komentaras pažeidžia taisyklę 

  • 1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus.

na bent jau aš užskaityčiau. Gerb. darrel, geriau neberašyk tokių komentarų kurie neduoda jokios prasmės ir tik teršia forumą, visą tai galima apibūdinti vienu žodžiu - freepost'as.

 

Ir kitiems galiu pasakyti tą patį. 

 

 

O jezau, cj pirma karta nupisiai ir jau apie kainas kalbi, as bent tokio nemokamai nejimciau.

 

dizainas.psd > M2 > Delete > Taip :funny:

 

taipogi parašysiu apie dizainą. Rašai jog dizainas pabaigtas 95 procentus, kam tada keli? kelk tada kai būsi visiškai pabaigęs. Dizainas būtų vertas 0.01€.. jeigu ir tiek būtų vertas. Jis yra baisus, dizaino niekur neparduotum. Dauguma detalių per daug padidintos, tai reiškia jog detalės yra per daug didelės. Kai kur per mažai atitraukta nuo kraštų, yra klaidų tikrai.. siūlyčiau pereiti prie teorijos pačios ir tik tada piešti dizainus.

 

 

peace.

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jesus Christ my eyes.

Tapati sau pasakiau peržiūrėjes tavo gfx galerija.

Jeigu visame viršuje esantys tekstai būtu mažesni, gal jau būtu šiek tiek ir gražiau. O jei atvirai tai šiame dizaine man patiko tik vienas dalykas- profilio navigacija, o visą kitą reiktų tobulint :)

Dėkui! Pasistengsiu.

O jezau, cj pirma karta nupisiai ir jau apie kainas kalbi, as bent tokio nemokamai nejimciau.

Aš tavo šūdservio nemokamai neimčiau kur į diena ateina 1 žaidėjas ir tai ten tu.

dizainas.psd > M2 > Delete > Taip :funny:

Haha nice one gerai, kad ne taip mano .psd failiukas užvadintas. :)

Dizaino kainą nedaugiau kaip 20-30 eurų. Bet, labai gražus dizainas .:)

Oho kažkaip manyčiau perdaug, labai ačiu už nuomone!

kokie delete. dizainas yra geras ir pameginkit jus nupiešt nemokat?:( ehh liudna tad nestumkit ant pradedančio. beje kaip 1 dizainas tai žinok labai geras ir ji parduosi tikrai už 20euru

Dėkui taipogi! Redaguota , nario skanusvaflis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Ir kam tu šį komentarą parašei ? Lyg žmogus suprato ką jis blogai daro, daug prasmės šiose žodžiuose yra. Aišku, iš šio komentaro galima suprasti jog šis dizainas baisus ( sutinku pats ), bet ar žodis " baisus " daug ką reiškia? Ne, nemanau, nėra konkretumo. Tad žmonės pradėkime rašyti pilnus ir nebereikšmius komentarus. Netgi tavo komentaras pažeidžia taisyklę 

  • 1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus.

na bent jau aš užskaityčiau. Gerb. darrel, geriau neberašyk tokių komentarų kurie neduoda jokios prasmės ir tik teršia forumą, visą tai galima apibūdinti vienu žodžiu - freepost'as.

 

Ir kitiems galiu pasakyti tą patį. 

 

 

 

 

taipogi parašysiu apie dizainą. Rašai jog dizainas pabaigtas 95 procentus, kam tada keli? kelk tada kai būsi visiškai pabaigęs. Dizainas būtų vertas 0.01€.. jeigu ir tiek būtų vertas. Jis yra baisus, dizaino niekur neparduotum. Dauguma detalių per daug padidintos, tai reiškia jog detalės yra per daug didelės. Kai kur per mažai atitraukta nuo kraštų, yra klaidų tikrai.. siūlyčiau pereiti prie teorijos pačios ir tik tada piešti dizainus.

 

 

peace.

 

Tai apibūdina viena reiškme - trinti ir daryti iš naujo. Dizaine klaidų daug, perdaug išdidintos detalės, mažas spalvų įvairumas o ir tarpai didžiausi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai apibūdina viena reiškme - trinti ir daryti iš naujo. Dizaine klaidų daug, perdaug išdidintos detalės, mažas spalvų įvairumas o ir tarpai didžiausi...

 

tu supranti šią reikšmę taip, kitas kitaip. Kodėl tu iškarto taip neparašei? :D aš tavęs nesuprantu, arba tu čia pranešimų atėjai pasirinkti arba nežinau.. sveikinu be to su 5k pranešimų. gz gz. 

 

O dėl spalvų įvairumo galima pasiginčyti, galima panaudoti ir dvi spalvas kuriant dizainą. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu supranti šią reikšmę taip, kitas kitaip. Kodėl tu iškarto taip neparašei? :D aš tavęs nesuprantu, arba tu čia pranešimų atėjai pasirinkti arba nežinau.. sveikinu be to su 5k pranešimų. gz gz. 

 

O dėl spalvų įvairumo galima pasiginčyti, galima panaudoti ir dvi spalvas kuriant dizainą. :)

Na galima naudoti ir dvi bet gi vis vien reikia jas kažkaip įdomiai įkomponuot nes daugiausiai aš mačiau šviesios/tamsios mėlynos spalvos ir balti tekstai ir truputis raudonos. Tiesiog mano nuomonė kad ir kaip būčiau parašes tai tiesiog vis vien atsirastu tokių komentarų "sukurk geresnį, ką tu čia nusišneki" ir panašiai teko man jau tokių matys beveik per 3 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantat, kad čia skonio reikalas + man tarpai didesni patinka, man nepatinka kai būna sugrūsta. Čia mano 1 darbas, bet nesakau, kad oj čia juk 1 darbelis neižeidinėk gi man visiškai po*ui ant jūsų vaikų ikėliau tam, kad sulaukčiau įvertinimo ir pastabų, o ko sulaukiau, kad čia stumiat... Gi stumkit atsivartysiu. Darrel tu ale specas tai ir rašyk normalei "ten viršui pagal mane didelios raidės" o tu čia vaikas išsipi*inėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1) Viskas per daug išdidinata.

2) Reiktų viską pratęsti iki kampų, nes viskas viduryje.

3) Pridėti daugiau detalių reikalingų.

Po šių 3 žyngsnių manau gautųsi tikrai geras, gražus dizainas. Kaip ir jau sakė, ir kaip ir visi jau žino. Kiekvienam pagal skonį. Man jis gražus. Gal tiem kurie niekuo daugiau nemato kaip tik ps langą kažkas dar drukdo ar randa už ko užsikabinti, bet jei tai tavo pirmas dizainas, puikiai padirbėta!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1) Viskas per daug išdidinata.

2) Reiktų viską pratęsti iki kampų, nes viskas viduryje.

3) Pridėti daugiau detalių reikalingų.

Po šių 3 žyngsnių manau gautųsi tikrai geras, gražus dizainas. Kaip ir jau sakė, ir kaip ir visi jau žino. Kiekvienam pagal skonį. Man jis gražus. Gal tiem kurie niekuo daugiau nemato kaip tik ps langą kažkas dar drukdo ar randa už ko užsikabinti, bet jei tai tavo pirmas dizainas, puikiai padirbėta!

 Labai dėkui už patarimus!

 

Arba man tik atrodo, arba iš tikrųjų taip yra - pusė elementų tavo piešta, pusė imta iš kažkur. Nes kai kurios vietos kaip naujoko, o kai kurios atrodo profesionaliai.

Na nežinau, kodėl taip gavosi. Viska piešiau nuo nulio tik headerio paveikslėli iš googles pasiimiau. Bet dėkui irgi už nuomone!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...