Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi mano laptopas jau vpš grybą pjauna, tai reikėtų ant Kalėdų atsinaujinti.


Taigi, gal turite kokių pasiūlymų iki 500€?


 


P.S man siūlykit tik buildus, taprasme patys kokį surinktumėte, arba patarkit kaip pačiam susirinkti..


dėkui visiems, norėčiau normalių pasiūlymų!


p.p.s į kainą būtų gerai, kad ir monitorius įeitų.


Redaguota , nario Domashi

Pačio laptopo negeriau būtų patvarkyt atnaujint ? :)

MY PC

CPU // Intel® Core i7-5960X 3.0GHz 20MB LGA2011-V3 BX80648I75960X HDD // 6 TB GPU // Zotac GeForce GTX TITAN 12 GB PSU // Enermax Platimax Modulare PSU Revolution 85+ 1500W SSD // Samsung SSD 850 EVO 250GB MOUSE // Razer Ouroboros KEYBORD // Mad Catz S.T.R.I.K.E. M RAM // 16GB

daugiau niekas nebepasiūlys?

Su tokiu biudzetu, tau TIK i skelbimus eit. Ten paemes bent zaidimus pazaist galesi, o ne tiesiog pasileist.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Sudėti buildai primeni kilobaito kompiuterį, tas pats kaip pasiemus kilobaite kompiuterį už 350 gautum su gtx 750ti pentium g3258 ir dar liktu. 60e. ir galėtum dasidėt kelis ramus ir nereikėtu visos kainos leist. dar plius klaviatūra ir pelytė dovanu : http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_EKSTREMALUI_%28Unlo/140205_F/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=589312bet vadila ar tautedorus prisikibtu prie korpuso, bet jei nelabai rūpi tau jo išvaizda ir panašiai laikysi po stalu gilai tai ir šitas tiks. beto galėjai pasakyt kam tu šį kompiuterį naudosi. ir pažaisi neblogus žaidimus :

Redaguota , nario JTi-
(redaguota)

Sudėti buildai primeni kilobaito kompiuterį, tas pats kaip pasiemus kilobaite kompiuterį už 350 gautum su gtx 750ti pentium g3258 ir dar liktu. 60e. ir galėtum dasidėt kelis ramus ir nereikėtu visos kainos leist. dar plius klaviatūra ir pelytė dovanu : http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_EKSTREMALUI_%28Unlo/140205_F/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=589312bet vadila ar tautedorus prisikibtu prie korpuso, bet jei nelabai rūpi tau jo išvaizda ir panašiai laikysi po stalu gilai tai ir šitas tiks. beto galėjai pasakyt kam tu šį kompiuterį naudosi. ir pažaisi neblogus žaidimus :

Vėl kažkas nusišneka... Matei, kokie yra maitblokiai dedami į tuos kompiuterius? Greičiausiai ne. Tad nesiūlyk žmonėms pigaus šlamšto. Dar su tokiu maitblokiu OC padarysi, oi kaip zašibys bus, garantiniam visą laiką ir prabus kompiuteris. O be OC'inimo Pentium G3258 yra paprastas Pentium'as, tad geriau imt AMD Athlon'ą su 4 branduoliais (ir kitoms padoriom detalėm, kurias siūliau). Ir taip, prie korpuso prikibsiu ir ne aš vienas, nes tai ne vien estetika, kaip tu manai.

Redaguota , nario Tautedorus

Sudėti buildai primeni kilobaito kompiuterį, tas pats kaip pasiemus kilobaite kompiuterį už 350 gautum su gtx 750ti pentium g3258 ir dar liktu. 60e. ir galėtum dasidėt kelis ramus ir nereikėtu visos kainos leist. dar plius klaviatūra ir pelytė dovanu : http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_EKSTREMALUI_%28Unlo/140205_F/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=589312bet vadila ar tautedorus prisikibtu prie korpuso, bet jei nelabai rūpi tau jo išvaizda ir panašiai laikysi po stalu gilai tai ir šitas tiks. beto galėjai pasakyt kam tu šį kompiuterį naudosi. ir pažaisi neblogus žaidimus :

O tu galvoji korpusai vien dėl grožio? :D Pasedėk su korpusų už kokių 20 eurų ir už kokių 200 eurų tu žinai koks skirtumas bus? Brangesni korpusai turi geresni airflow, geresnės cable managment galimybės, modifikavimo galimybės ir daug kitų tikrai naudingų dalykų kad kompiuteris dirbtu nuostabiai.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

O tu galvoji korpusai vien dėl grožio? :D Pasedėk su korpusų už kokių 20 eurų ir už kokių 200 eurų tu žinai koks skirtumas bus? Brangesni korpusai turi geresni airflow, geresnės cable managment galimybės, modifikavimo galimybės ir daug kitų tikrai naudingų dalykų kad kompiuteris dirbtu nuostabiai.

 

Iš dalies teisingai, bet net gi galima už ~35€ Cooler Master N300 paimti ir tokio pilnai užteks beveik kiekvienai komplektacijai.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...