Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Doherty.lt (oficialus video pristatymas) Tavo Nuostabiam Žaidimui!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD patiko paskutinis tas kur su inf važiuoja :DD iš gs nufilmuota. Fūristų bazė vlkg.

 

Daug nekokybiškų mappų, iš sistemų pusės nieko neparodėt. Ką unikalaus pamačiau, tai tą žmogų kuris šaudo į nieką ( nebent tai vyko greenside serveryje ir jis šaudė į mentus ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD patiko paskutinis tas kur su inf važiuoja :DD iš gs nufilmuota. Fūristų bazė vlkg.

 

Daug nekokybiškų mappų, iš sistemų pusės nieko neparodėt. Ką unikalaus pamačiau, tai tą žmogų kuris šaudo į nieką ( nebent tai vyko greenside serveryje ir jis šaudė į mentus ).

Blemba norėjau ta pati rašyti :D, + alkis vlrg.. Realiai pamačiau kitu serveriu daugiau nei jūsų 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsukite, startas jau už 3 dienų!!!


:DD patiko paskutinis tas kur su inf važiuoja :DD iš gs nufilmuota. Fūristų bazė vlkg.

 

Daug nekokybiškų mappų, iš sistemų pusės nieko neparodėt. Ką unikalaus pamačiau, tai tą žmogų kuris šaudo į nieką ( nebent tai vyko greenside serveryje ir jis šaudė į mentus ).

Viskas filmuota mūsų serveryje apart paskutinio kardo. Kas liečia fūristų bazę, tai ji mūsų, o ne vlkg (iš viso tokio serverio nėra) Ką parodėm tai labai mažai, o tavo komentaras niekam tikęs (nors tai nėra naujiena) gero vakaro. Laisvas.


Opa naisss :D

Dėkui, užsuk pas mus :)


Na pristatymas neblogas. Bet ... Bėda tame ,kad sabalys ten -_-

Pristatymas neblogas, ir gerai, kad Sabalys yra, nes be Sabalio nieko ir nebūtu. hh gg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsukite, startas jau už 3 dienų!!!

Viskas filmuota mūsų serveryje apart paskutinio kardo. Kas liečia fūristų bazę, tai ji mūsų, o ne vlkg (iš viso tokio serverio nėra) Ką parodėm tai labai mažai, o tavo komentaras niekam tikęs (nors tai nėra naujiena) gero vakaro. Laisvas.

 

vlkg nėra :DD kas tu toks vpš doherty nėra :DD kažkoks naujokas sampe čj būsi. Mano komentaras geras, o kritiką išmok priimti. Niekas neis, kadangi esi žinomas kaip apgavikas.

Redaguota , nario K1NGAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neičiau žaisti čia , vien dėl savininko reputacijos ir praeitis , buvau apgaviku ir liksi apgaviku.

Aš panašiai galiu pasakyti apie tavo projektą, neičiau ceso žaist į tavo projektą ne vien todėl, kad serveriai netikę, bet ir todėl, kad pats nesi šventas.

vlkg nėra :DD kas tu toks vpš doherty nėra :DD kažkoks naujokas sampe čj būsi. Mano komentaras geras, o kritiką išmok priimti. Niekas neis, kadangi esi žinomas kaip apgavikas.

Tu dar savo mamos spenį kandžiojai kai aš jau lrg žaidžiau. Eik iš temos, neįdomus tavo komentarai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš panašiai galiu pasakyti apie tavo projektą, neičiau ceso žaist į tavo projektą ne vien todėl, kad serveriai netikę, bet ir todėl, kad pats nesi šventas.

Tu dar savo mamos spenį kandžiojai kai aš jau lrg žaidžiau. Eik iš temos, neįdomus tavo komentarai.

Aš bent jau neapgavikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš panašiai galiu pasakyti apie tavo projektą, neičiau ceso žaist į tavo projektą ne vien todėl, kad serveriai netikę, bet ir todėl, kad pats nesi šventas.

Tu dar savo mamos spenį kandžiojai kai aš jau lrg žaidžiau. Eik iš temos, neįdomus tavo komentarai.

 

Aš žaidžiu guardian, o pas tave gyvenime nežaisčiau, daryk išvadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduoju projekto del savininko reputacijos. 

Visi patenkinti, tik ne tu, mergaite. Jei tau mėnesinės tai eik kur nors kitur, o ne čia trinkis. Laisva.

 

Nepagrįsti kaltinimai (kaip visada) nieko įpatingo. Eik kurk toliau savo niekam tikusio projekto kuris net nestartuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi patenkinti, tik ne tu, mergaite. Jei tau mėnesinės tai eik kur nors kitur, o ne čia trinkis. Laisva.

 

Nepagrįsti kaltinimai (kaip visada) nieko įpatingo. Eik kurk toliau savo niekam tikusio projekto kuris net nestartuos.

 

čia buvo, kaip grasinimas ar kaip bandymas pažeminti? pls noob, kokie dar nepagrįsti? gi pilna įrodymų, temų ir kt. apie tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip man graudu, kai sabaliukas supyksta iškart pradeda įžeidinėt, aš tau galiu kartot ir kartot. Tavo projektas - ŠŪDAS. Tu - AFERISTAS. Nesukursi gyvenime projekto geresnio su tokia reputacija, nors ir kažkiek geresnį sukurtum suradęs progą apipist žmogų - APGAUTUM. Nieko gero iš tavęs nėra, pasipūtelis ir nieko daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia buvo, kaip grasinimas ar kaip bandymas pažeminti? pls noob, kokie dar nepagrįsti? gi pilna įrodymų, temų ir kt. apie tave.

Niekada vaikams negrąsinu, nes dar tėveliai pareiškimą parašys tavo. Temų pilna, bet įrodymų nėra, ir tai visi puikiai žino, tik iš neturėjimo ką veikti rašo nesąmones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...