Peršokti į turinį

Apgavikas Lukas Sabalys


aHardy.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3146 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , norėjau pranešti apie toki apgavika Luka Sabali , vakar čia ant jo pasigavau nes pasirodė padorus žmogus ... Tai buvo taip kad ieškojau žmogaus kuris padėtu man , kad persiustu pinigus swedbank o aš paysera .. Tai atrodo lyg ir normalus susitariam viska , jis pervede pinigus atsiunte nuotrauka atrodo viskas normaliai aš jam išsiunčiau bum ir dingo parazitas , o pinigu nera ..

 

Taigi norėčiau gauti ko daugiau informacijos apie šita veikėja , nuvažiuosiu pats ir padarysiu tvarka :)

 

Jo skype - defoxlt

 

Labai apsimeta kad turi subrendusi projekta doherty.lt ir yra geras weberis ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vardas pavardė: Lukas Sabalys

Nuotrauka:

 10922668_918233808209424_8070528029880991004561_900614833304655_1218944622562973

Hobis : Apgaudinėti žmonės, kurti beviltiškus projektus, apsimesti rimtu kentu.Apsimetinėti , kad moka hackinti, koduoti svetainės

Gyvenamoji vieta: Kolkas dar nežinau :D

buvęs skype: sab.lukas

Dabartinis skype: defoxlt

Amžius kažkur 22-25-26. Tiksliai nėra žinoma

Surašiau ką žinau apie jį   :)

Redaguota , nario Jonas13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3146 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...