Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuko` - Modernus interjeras su vaizdu į Las Venturas miestą. [Pridėtas vaizdo įrašas]


Nuko`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2653 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Visada tavo darbai man patiko ir tikriausiai patiks, jeigu taip ir toliau seksis. Bet žinoma, nepatiko viena interjero detalė, jog gana nemažai kambarių turi citatas ant sienos (tekstą), sakyčiau teksto įdėja kaip ir nebloga miesto buto atžvilgiu, bet jo neturi būti ir per daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada tavo darbai man patiko ir tikriausiai patiks, jeigu taip ir toliau seksis. Bet žinoma, nepatiko viena interjero detalė, jog gana nemažai kambarių turi citatas ant sienos (tekstą), sakyčiau teksto įdėja kaip ir nebloga miesto buto atžvilgiu, bet jo neturi būti ir per daug.

 

Kurdamas darbą ir rinkdamas citatas bandžiau įsivaizduoti tai, kas mane motyvuotų būnant tam tikroje patalpoje. Treniruoklių salėje yra citata apie nepasidavimą, darbo kambaryje citata apie svajonių sukūrimą ir jų realizavimą. Tikslas buvo visoms patalpoms pritaikyti citatas, kurios, mūsų nuomone (mano ir Elvino), būtų būdingos patalpos atmosferai. Ačiū už tavo išsakytą nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kurdamas darbą ir rinkdamas citatas bandžiau įsivaizduoti tai, kas mane motyvuotų būnant tam tikroje patalpoje. Treniruoklių salėje yra citata apie nepasidavimą, darbo kambaryje citata apie svajonių sukūrimą ir jų realizavimą. Tikslas buvo visoms patalpoms pritaikyti citatas, kurios, mūsų nuomone (mano ir Elvino), būtų būdingos patalpos atmosferai. Ačiū už tavo išsakytą nuomonę.

Na taip, tai yra gražu ir originalu. Bet ar manai, kad užsakovas prašytų beveik kiekviename kambaryje ant sienos užrašyti tam tikrą citatą? Man viskas tikrai patiko, tik galbūt kai kurios detalės, pavyzdžiui ši, yra panaudota kiek daugiau kartų nei įprasta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, tai yra gražu ir originalu. Bet ar manai, kad užsakovas prašytų beveik kiekviename kambaryje ant sienos užrašyti tam tikrą citatą? Man viskas tikrai patiko, tik galbūt kai kurios detalės, pavyzdžiui ši, yra panaudota kiek daugiau kartų nei įprasta. :)

Žinau ne vieną namo/buto savininką, kuris yra išsirašęs ant sienų tam tikras citatas, pats savo nuosavam būste irgi norėčiau įgyvendinti tokią idėją. Na bet čia turbūt kiekvieno skonio reikalas ar norisi daug citatų, ar mažai, o gal išvis nesinori :) Ačiū, už nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, tai yra gražu ir originalu. Bet ar manai, kad užsakovas prašytų beveik kiekviename kambaryje ant sienos užrašyti tam tikrą citatą? Man viskas tikrai patiko, tik galbūt kai kurios detalės, pavyzdžiui ši, yra panaudota kiek daugiau kartų nei įprasta. :)

 

Didelis dėkui už tavo nuomonę, aš ją priimu, tik tiesiog manau, jog tai priklauso nuo žmogaus poreikių (šiuo atveju kalbam apie užsakovą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Labas. Po daugiau nei metų laiko pakeitėm vaizdo įrašą, tad ta proga vėl pakeliam temą. Ankstesnis vaizdo įrašas buvo kurtas Nuko`, tačiau kokybė netenkino nei manęs, nei jo. Nematę darbo turės progą išvysti bei įvertinti.
 

 

Redaguota , nario Laggeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2653 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...