Peršokti į turinį

Laggas yra laggo nebėra.


Alahas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3106 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas.

 

Taigi iš temos pavadinimo supratote jog jums noriu padėti sumažinti lagg.
 

Counter Strike zaidziu jau penkerius metus ir kasdien matau kaip žaidėjai skundžiasi savo laggu mažu fps'u.

 

Taigi ši problema išsprendžiama labai lengvu būdu,ne tai jokie ne configai ar kokie kodai kuriuos turite vesti į consolę.

 

Aš jums rekomenduojiu atsisiūsti Razer Cortex Booster.

http://www.razerzone.com/cortex/game-booster

 

Atsisiuntus reik užsiregistruoti ir patvirtinti savo el paštą.

 

Prisijungus jums rodo jūsu kompiuteryje visus esamus žaidimus.Spaudžiate viršui esantį BOOST ir BOOST NOW.Ir žaidžiate savo norima žaidimą.

 

Razer Cortex Booster mažina ne tik CS Lagus bet ir visų fps zaidimu lagg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu pas mane 12 gb ram bet man lagino pats nesuprasdavau dėl ko atsisiunčiau cortex boosteri viskas normaliai no lag 100 fps.Už ką -rep? 

Pvz, pas mane 32gb ram bet gpu integruota 15m senumo, ._.

tie ram tokiam zaidimui itakos neturi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Andriuskins uz ka -rep?Nu ne apie ramus nepradekim kalbet sukūriau temą,kad žmonėm nereiktų išjunginėt nereikalingų programų jog nelagintu.

Už tai kad kuri tam senam pirdžiui CS 1.6 .... nusibodo yra CS:GO jam kūrk šitas atgyvenęs šudas yra žmonių kurie žaidžia bet jau dabar CS:GO 2015 o ne 1995 ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal tu aiškiai nematai kas parašyta?"Razer Cortex Booster mažina ne tik CS Lagus bet ir visų fps zaidimu lagg." Free -rep dėkui jum :).

Nu ir? vpš kam tos programos reikia nusiperki gera kompa ir fsio arba taip ant low settings žaidi ..... programa tik vietos užima ir dar labiau kompo darbą apsunkina ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3106 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...