Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ilgai besvarstęs, pradedu vėl apsiimti virtualiu žaidimu - san andreas multi player žaidimu (SA:MP). Ilgai nebekūriau, bet puiki proga per tą laiką buvo pamąstyti, suprasti savo senas klaidas, iš jų pasimokyti, ir dabar stumtis iš dugno į viršų.


 


Na, norėjau tiesiog jums parodyti trumpą darbelį, t.y. registracija. Jokių textdraw`ų nekišau, nes mano manymu, tie textdraw`ai tik rėžia per akį ir nieko įspūdingo neparodo. Žinoma, čia taipogi nėra nieko gražaus. Paprasta registracija, tik sukūriau prie to pačio kintamą ping`ą, būsimą ID`ą, tik jūsų noriu nuomonės paklausti:


 


Ar spalvos gerai suderintos , ar reiktų ką nors keisti (Klausimas gero skonio žmonėms, linkusių prie paprastumo).


 


 


cddbed72e25ff8716127360978e53af0515.png


 


Dėkoju už dėmesį.


 

YouTube Channel

 

9Irp3sZ.png

 

 

 

 

 

Textdraw'ai gali būti gražus jei mokėsi juos piešti. Kalbant apie registracija tai jau atsibodusi.

 

 

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

 

 

koks tolkas buvo kelti šitą registraciją ? spalvos netinka.

 

Ponas, inžinieriau. Kuriu šį postą, ne tam, kad kiti įvertintų, kad gražu ir panašiai. Prašau, kad pasakytumėt, ar tinka ar netinka spalvos, o jei netinka, tai kokias dėti, taip, kad. Išreišk nuomonę pilnai, kaip spalvas reik sudėliot, kad tau, ponas, įtikt galėčiau  :taika:

YouTube Channel

 

9Irp3sZ.png

 

 

 

 

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

 

 

 

Ponas, inžinieriau. Kuriu šį postą, ne tam, kad kiti įvertintų, kad gražu ir panašiai. Prašau, kad pasakytumėt, ar tinka ar netinka spalvos, o jei netinka, tai kokias dėti, taip, kad. Išreišk nuomonę pilnai, kaip spalvas reik sudėliot, kad tau, ponas, įtikt galėčiau  :taika:

 

o koks skirtumas jeigu vistiek niekas nežiūrės į tą langą o tiesiog ves passwordus ?

(redaguota)

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

Toks ir piešėjas iš tavęs, jei textdrawai keverzonės ;)

Redaguota , nario Matas F.

audi_signature_by_dominico20-d4i38el.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

 

 

 

Ponas, inžinieriau. Kuriu šį postą, ne tam, kad kiti įvertintų, kad gražu ir panašiai. Prašau, kad pasakytumėt, ar tinka ar netinka spalvos, o jei netinka, tai kokias dėti, taip, kad. Išreišk nuomonę pilnai, kaip spalvas reik sudėliot, kad tau, ponas, įtikt galėčiau  :taika:

Nu tai jeigu piešt textdraw'ų nemoki tai taip. O registracija aš tavo įvertinau, pasenęs variantas ir tiek. Kelis metus esu žaidęs SA:MP ir kiek mačiau - visur tik GUI.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

  • Parašė po 3 savaičių...

Toks ir piešėjas iš tavęs, jei textdrawai keverzonės ;)

 

Na, nenoriu ginčytis, tačiau, ne tą turėjau omeny. Textdraw`ai - ne tai, kad keverzonės, bet man tiesiog patinka paprastumas.

 

 

 

Nu tai jeigu piešt textdraw'ų nemoki tai taip. O registracija aš tavo įvertinau, pasenęs variantas ir tiek. Kelis metus esu žaidęs SA:MP ir kiek mačiau - visur tik GUI.

 

Moku piešt, bet man patinka paprastumas.

YouTube Channel

 

9Irp3sZ.png

 

 

 

 

 Koks tolkas ten tas registracijas belenkokias kurti. Dėl manes galėtu būti, kad ir su /login /register komandom, svarbiausia yra serverio vidus ir nereikia dėti didelio dėmesio į prisijungimo langą. Žinoma prisiregistravus pageidautina, kad būtų apmokymai, išmestu pagrindiniu komandu sarašą ir serverio tinklapį.

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...