Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jeremy` paprasta registracija [ klausimas dėl spalvų suderinimo ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3037 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ilgai besvarstęs, pradedu vėl apsiimti virtualiu žaidimu - san andreas multi player žaidimu (SA:MP). Ilgai nebekūriau, bet puiki proga per tą laiką buvo pamąstyti, suprasti savo senas klaidas, iš jų pasimokyti, ir dabar stumtis iš dugno į viršų.


 


Na, norėjau tiesiog jums parodyti trumpą darbelį, t.y. registracija. Jokių textdraw`ų nekišau, nes mano manymu, tie textdraw`ai tik rėžia per akį ir nieko įspūdingo neparodo. Žinoma, čia taipogi nėra nieko gražaus. Paprasta registracija, tik sukūriau prie to pačio kintamą ping`ą, būsimą ID`ą, tik jūsų noriu nuomonės paklausti:


 


Ar spalvos gerai suderintos , ar reiktų ką nors keisti (Klausimas gero skonio žmonėms, linkusių prie paprastumo).


 


 


cddbed72e25ff8716127360978e53af0515.png


 


Dėkoju už dėmesį.


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Textdraw'ai gali būti gražus jei mokėsi juos piešti. Kalbant apie registracija tai jau atsibodusi.

 

 

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

 

 

koks tolkas buvo kelti šitą registraciją ? spalvos netinka.

 

Ponas, inžinieriau. Kuriu šį postą, ne tam, kad kiti įvertintų, kad gražu ir panašiai. Prašau, kad pasakytumėt, ar tinka ar netinka spalvos, o jei netinka, tai kokias dėti, taip, kad. Išreišk nuomonę pilnai, kaip spalvas reik sudėliot, kad tau, ponas, įtikt galėčiau  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

 

 

 

Ponas, inžinieriau. Kuriu šį postą, ne tam, kad kiti įvertintų, kad gražu ir panašiai. Prašau, kad pasakytumėt, ar tinka ar netinka spalvos, o jei netinka, tai kokias dėti, taip, kad. Išreišk nuomonę pilnai, kaip spalvas reik sudėliot, kad tau, ponas, įtikt galėčiau  :taika:

 

o koks skirtumas jeigu vistiek niekas nežiūrės į tą langą o tiesiog ves passwordus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

Toks ir piešėjas iš tavęs, jei textdrawai keverzonės ;)

Redaguota , nario Matas F.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas, jeigu neskaitai ką esu parašęs - galėtum ir nekomentuot ;) Sakiau, negrūsiu tų textdraw`ų ir neapkrausiu fono. Bus keverzonės, daugiau nieko.

 

 

 

Ponas, inžinieriau. Kuriu šį postą, ne tam, kad kiti įvertintų, kad gražu ir panašiai. Prašau, kad pasakytumėt, ar tinka ar netinka spalvos, o jei netinka, tai kokias dėti, taip, kad. Išreišk nuomonę pilnai, kaip spalvas reik sudėliot, kad tau, ponas, įtikt galėčiau  :taika:

Nu tai jeigu piešt textdraw'ų nemoki tai taip. O registracija aš tavo įvertinau, pasenęs variantas ir tiek. Kelis metus esu žaidęs SA:MP ir kiek mačiau - visur tik GUI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Toks ir piešėjas iš tavęs, jei textdrawai keverzonės ;)

 

Na, nenoriu ginčytis, tačiau, ne tą turėjau omeny. Textdraw`ai - ne tai, kad keverzonės, bet man tiesiog patinka paprastumas.

 

 

 

Nu tai jeigu piešt textdraw'ų nemoki tai taip. O registracija aš tavo įvertinau, pasenęs variantas ir tiek. Kelis metus esu žaidęs SA:MP ir kiek mačiau - visur tik GUI.

 

Moku piešt, bet man patinka paprastumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Koks tolkas ten tas registracijas belenkokias kurti. Dėl manes galėtu būti, kad ir su /login /register komandom, svarbiausia yra serverio vidus ir nereikia dėti didelio dėmesio į prisijungimo langą. Žinoma prisiregistravus pageidautina, kad būtų apmokymai, išmestu pagrindiniu komandu sarašą ir serverio tinklapį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3037 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...